Информация

Latest posts

Распродажа! Garmin vivoactive 4S черные с серым безелем Увеличить для просмотра

Garmin vivoactive 4S черные с серым безелем

010-02172-13

Новый товар

Смарт-годинник меншого розміру з GPS-приймачем, створений для активного способу життя. Ведіть спостереження за здоров'ям 24 години на добу, використовуючи найширший набір показників фізичної форми. Просте завантаження музики для прослуховування без телефону. Більше 20 передзавантажених спортивних програм з використанням GPS-приймача та для закритих приміщень.

Подробнее

30 голосов

10 925 грн.

-1 580 грн.

12 505 грн.

 • Компактний смарт годинник з GPS для активного життя зі зменшеним корпусом.

  • З датчиком вимірювання кисню у крові (пульсоксиметром).
  • Вбудований пульсоксиметр Pulse Ox вимірює рівень насичення киснем крові.
  • Цілодобово стежте за здоров’ям з найширшим комплектом функцій для моніторингу здоров’я.
  • З легкістю завантажуйте музику на свій годинник та слухайте її за допомогою безпровідних навушників.
  • Урізноманітніть свої тренування за допомогою 20 попередньо завантажених спортивних додатків GPS для занять на вулиці та в приміщенні.
  • Отримуйте прості у виконанні, анімовані тренування прямо на екрані свого годинника.
  • Батарея: до 8 днів в режимі смарт годинника; до 6 годин в режимі GPS з музикою.

  Відстежуйте усі можливі показники

  Коли ми стверджуємо, що пристрій включає найширший комплект функцій для моніторингу здоров’я, ми відповідаємо за свої слова.

  Стеження за диханням

  Спостерігайте за диханням протягом дня, під час сну, дихальних вправ або занять йогою.

  Власні тренування

  Створіть власні тренування в Garmin Connect і завантажте їх на годинник.

  Термін служби батареї

  Працюйте довше з акумулятором, який дозволяє працювати до 7 днів у режимі смарт-годин та до 5 годин у режимі GPS з музикою.

  Моніторинг енергії Body Battery

  Переглядайте свій рівень енергії протягом дня і за допомогою цих даних правильно розподіляйте періоди активності та відпочинку.

  Пульсоксиметр Pulse Ox

  Пульсоксиметр Pulse Ox1 вимірює рівень насичення крові киснем протягом дня та під час сну, допомагаючи вам краще розуміти, як ваш організм засвоює кисень.

  Розширене спостереження за сном

  Отримайте повну картину того, наскільки якісно ви спите, відстежуючи фази легкого, глибокого та швидкого сну, а також рівень насичення організму киснем під час сну (за допомогою пульсоксиметра Pulse Ox1) і частоту дихання.

  Стеження за менструальним циклом для жінок

  У додатку Garmin ConnectTM власниці годинника vivoactive 4 можуть відстежувати свій цикл, записувати в журнал фізичні та емоційні симптоми й отримувати рекомендації стосовно тренувань та харчування під час кожної фази циклу. Інформація про менструальний цикл надходить прямо на зап’ястя, наприклад, нагадування про початок циклу, дані про нього та симптоми, які ви занотували в журнал.

  vivoactive 4s series

  Стеження за стресом

  Дізнайтесь, як пройшов ваш день: спокійно, збалансовано або у стресі. Якщо напруга зростає, годинник нагадає про необхідність розслабитись та запропонує виконати короткі дихальні вправи.

  Відстеження водного балансу

  Випивати достатньо води щодня дуже важливо для здоров’я. Записуйте в журнал, скільки води за день ви споживаєте та спостерігайте, як корисна звичка стає частиною вашого життя.

  Пульсометр на зап'ясті

  Вбудований пульсометр 2 постійно стежить за вашим серцевим ритмом. Годинник сповістить, якщо у періоди віпочинку він залишається високим. Також, за допомогою пульсометра пристрій визначає, наскільки важким було ваше тренування.

  Призначений для щоденного носіння

  Завдяки швидкозмінним ремінцям та надміцному Corning Gorilla Glass 3, цей смарт годинник можна носити цілодобово, 7 днів на тиждень. Ви можете не знімати свій vivoactive 4S, навіть коли пірнаєте у воду, адже він витримує тиск води до 5 атмосфер. Завжди активний, відмінно видимий на сонці дисплей Garmin Chroma DisplayTM забезпечує легкий перегляд даних при будь-якому освітленні.

  Анімовані тренування на вашому зап’ясті

  Більше не треба шукати відео або тренерів, щоб наочно побачити, як правильно виконувати вправи. Цей годинник включає прості для виконання анімовані кардіо, силові вправи, тренування з йоги та пілатесу, які ви можете переглядати на своєму екрані. Просто оберіть потрібне анімоване тренування серед попередньо завантажених у годинник або завантажте ще більше з онлайн ком’юніті Garmin Connect.

  Тренуйтесь так, як вам подобається найбільше

  Завдяки більш ніж 20 попередньо завантаженим спортивним програмам GPS та програмам для занять в приміщенні, серед яких ходьба, біг, велоспорт, плавання, гольф та інші — цей годинник допоможе вам відстежувати кожне ваше тренування. Ви навіть можете створювати власні тренування у мобільному додатку Garmin Connect.

  Дихайте глибоко

  Розумний годинник vivoactive 4S пропонує широкий спектр структурованих дихальних вправ. Коли ви хочете розслабитись або, навпаки, зосередитись, перейдіть на годиннику до дихальних вправ і він почне відстежувати ваш рівень стресу і ваше дихання.

  Vivoactive relax

  Смарт нотифікації

  Отримуйте повідомлення про електронні листи, SMS, вхідні виклики та інші оповіщення прямо на свій годинник при синхронізації зі смартфоном. Ви можете навіть відповідати на текстові повідомлення, якщо у вас AndroidTM смартфон.

  Музика

  З легкістю завантажуйте улюблені пісні на свій годинник, включаючи плейлисти з сервісів Spotify, Deezer або Amazon Music (може знадобитись підписка). Підключіть годинник до безпровідних навушників (продаються окремо) та насолоджуйтесь прослуховуванням.

  Функції безпеки та стеження

  При сполученні зі смартфоном ви можете вручну відправляти своє місцеположення обраним контактам або, якщо займаєтесь на вулиці, ваш годинник робитиме це автоматично завдяки вбудованій функції incident detection3 (детектор аварій).

  Garmin Pay

  Швидко та зручно розплачуйтесь за покупки з безконтактними платежами Garmin Pay 4 для платіжних карток від банків-учасників.

  Магазин Connect IQ

  Створіть індивідуальний стиль для свого годинника, завантаживши у нього додатки, віджети, циферблати, тощо. Це дуже легко і абсолютно безкоштовно.

  Garmin Coach

  Персональний тренер з бігу на вашому зап’ясті для дистанцій 5 км, 10 км та півмарафону. Функція абсолютно безкоштовна.

  1. Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox.
   Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
  2. При синхронізації з сумісним смартфоном; функції Incident Detection (детектор аварій) та Assistance (допомога) не повинні використовуватись, як головний або єдиний спосіб отримання допомоги. Див. вимоги і обмеження функцій, пов'язаних з безпекою і стеженням.
  3. С
  4. ервіс Garmin Pay доступний за наявності сумісних карт від банків учасників; зв’яжіться зі своїм банком для більш детальної інформації.
 • Написать отзыв

  Garmin vivoactive 4S черные с серым безелем

  Garmin vivoactive 4S черные с серым безелем

  Смарт-годинник меншого розміру з GPS-приймачем, створений для активного способу життя. Ведіть спостереження за здоров'ям 24 години на добу, використовуючи найширший набір показників фізичної форми. Просте завантаження музики для прослуховування без телефону. Більше 20 передзавантажених спортивних програм з використанням GPS-приймача та для закритих приміщень.

Покупатели этого товара так же приобрели:

В этой категории 30 товаров: