Информация

Latest posts

Garmin INSTINCT Graphite Увеличить для просмотра

Garmin INSTINCT Graphite

010-02064-00

Новый товар

Міцний GPS-годинник, готовий працювати в найскладніших умовах

Подробнее

36 голосов

11 552 грн.

 • Міцний GPS-годинник, створений для найекстремальніших пригод

  • Виготовлений згідно з військовим стандартом 810 G в плані захисту від високих або низьких температур, ударів та впливу води (до 100 метрів)
  • Вбудовані 3-осьовий компас та барометричний альтиметр, підтримка систем глобальної навігації (GPS, GLONASS та Galileo) для забезпечення надійного зв’язку у складних місцях
  • Стежте за своїм пульсом1, активністю та рівнем стресу; тренуйтесь з попередньо завантаженими спортивними профілями
  • Залишайтесь на зв’язку завдяки смарт повідомленням2 та автоматичному завантаженню даних в Garmin Connect
  • Використовуйте функцію TrackBack для зворотньої навігації до початкової точки; заздалегідь плануйте свої маршрути за допомогою веб-сайту та додатку Garmin Explore
  • Батарея тримає заряд до 14 днів в режимі смарт годинника, до 16 годин в режимі GPS та до 40 годин в економічному режимі UltraTrac

  Такий же витривалий, як і ви

  Ви покладаєтесь на Instinct, світ покладається на вас. Цей міцний та надійний туристичний GPS-годинник виготовлений згідно з військовим стандартом 810G, який забезпечує стійкість до негативного впливу зовнішніх факторів, таких як високі або низькі температури, удари, падіння та вплив води (до 100 метрів). Фіброармований полімерний корпус додає пристрою міцності та зносостійкості, в той час як захищений, висококонтрастний дисплей забезпечує легкість перегляду даних на яскравому сонці. Ви можете бути спокійні за свій гаджет в екстремальних умовах, з якими стикаєтесь кожного дня! Силіконові ремінці з отворами по всій поверхні включають два окремих фіксатори, які знімаються та забезпечують надійне прилягання браслета до зап’ястка.

  2.jpg

  GPS-приймач, на який можна покластись

  Якщо ви із числа шукачів пригод, які обирають незвідані, цікаві маршрути, тоді Instinct створений саме для вас. Одночасне використання супутникових систем навігації GPS, GLONASS та Galileo забезпечує надійне позиціювання у найскладніших місцях, навіть там, де одному лише GPS важко впоратись. Вбудовані 3-осьовий компас та барометричний альтиметр вказують точний напрямок. А якщо ви ненароком заблукаєте, функція TrackBack допоможе повернутись до початкової точки.

  3.jpg

  Тренуйтесь та аналізуйте свої дані

  GPS-годинник Instinct спостерігає за вашим пульсом, активністю та рівнем стресу протягом усього дня, тож ви точно знатимете, як багато працюєте та скільки зусиль докладаєте. Для тренувань у годинник завантажені спортивні режими, такі як біг, велосипед, плавання і т.д.

  4.jpg

  Залишайтесь на зв’язку

  Смарт нотифікації дозволяють вам бути в курсі усіх подій, які відбуваються в телефоні, щоб ви не пропустили жодного важливого дзвінка або SMS. Синхронізуйте свій телефон з годинником Instinct та онлайн комьюніті для спортсменів Garmin Connect для автоматичного завантаження даних, використання функцій Live Track та Group Track. Перед тим як вирушити в дорогу, синхронізуйте годинник з веб-сайтом та додатком Garmin Explore для попереднього планування своїх пригод.

  1. Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітору серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
  2. При синхронізації з сумісним смартфоном
 • Написать отзыв

  Garmin INSTINCT Graphite

  Garmin INSTINCT Graphite

  Міцний GPS-годинник, готовий працювати в найскладніших умовах

Покупатели этого товара так же приобрели:

В этой категории 30 товаров: