Знижки

Информация

Latest posts

Наручні

Наручні Товаров в наличии: 7

Подкатегории

 • Фітнес
 • Бігові
 • Плавання
 • Гольф
 • Мультиспорт
 • Дайвінг
 • Авіа

  Компактные мультиспортивные часы для пилотов с поддержкой Garmin Pay

 • MARQ Luxury Watch...

  НАША СПАДЩИНА

  Все почалося більше 30 років тому. У засновників бренду Garmin, інженерів Гарі Баррела (Gary Burrel) та Мін Као (Min Kao), з'явилася мрія стати світовими лідерами в галузі GPS-технологій для авіаторів, мореплавців, автогонщиків, мандрівників і спортсменів. Через роки ця мрія здійснилася, і сьогодні компанія Garmin створює відому усьому світу продукцію, яка стала незамінною у житті її клієнтів.

  Вже три десятиліття компанія Garmin розробляє високотехнологічні електронні прилади для активного способу життя. Користуючись точною навігацією, пілоти та мореплавці можуть подорожувати за будь-якої погоди, а атлети – визначати свої показники та відстежувати спортивний прогрес за допомогою бездротових датчиків та технології GPS.

  _____

  БАГАТА ІСТОРІЯ ІННОВАЦІЙ ЗНАЙШЛА СВОЄ МАТЕРІАЛЬНЕ ВПЛИВАННЯ У СІМІЙСТВІ РОЗУМНИХ ПРИСТРІЙ GARMIN MARQ, ЩО СТАЄ З П'ЯТИ ВИТОЧНИХ. КОЖНА МОДЕЛЬ MARQ ВІДПОВІДАЄ РОДУ ЗАНЯТТІВ, ЯКІ ВИДОЗМІНИВ GARMIN.
  _____

   

  Пристрої MARQ відзначені автентичністю і високою функціональністю. Для компанії Garmin випуск серії MARQ™ став яскравою кульмінацією її устремлінь, натхненням для нових пригод та торжеством для тих, хто впевнено штурмує нові висоти.

  ЯКІСТЬ

  Створюючи пристрої Garmin MARQ, ми спиралися на досвід пілотів, моряків, мандрівників та спортсменів, які в найскладніших ситуаціях довіряють нашому обладнанню своє життя.

  Суворе дотримання технологічних процедур і ретельне тестування на стадіях проектування і виробництва - така наша плата. ПРИНЦИП ТОЧНОСТІ, НАДІЙНОСТІ І ДОВГОВІЧНОСТІ ЛЕЖИТЬ В ОСНОВІ СТВОРЕННЯ КОЛЕКЦІЇ MARQ.

  Лінійка MARQ була створена інженерами Garmin в умовах повного контролю якості на всіх етапах розробки, виробництва та збирання кожного окремого пристрою.

  Процес створення чудових годинників MARQ складний і унікальний. Він включає оптичні методи контролю якості складання, гідравлічні випробування, перевірку стійкості до температурних, ударних та механічних впливів. В результаті ми формуємо високі вимоги до конструкції та матеріалів, що піднімають престиж якості Garmin на новий рівень.

   

  legend-design.png

   

  ДИЗАЙН

  У створенні пристроїв колекції MARQ використано ретельно підібрані матеріали преміальної якості.

  _____ 

  ЛИНЕЙКА MARQ СОЧЕТАЕТ В СЕБЕ РЕВОЛЮЦИОННЫЕ ТЕХНОЛОГИИ И ПРЕВОСХОДНЫЕ МАТЕРИАЛЫ, СРЕДИ КОТОРЫХ ПРОЧНЫЙ И ЛЁГКИЙ ТИТАН, САПФИРОВОЕ СТЕКЛО, КЕРАМИКА, АЛМАЗОПОДОБНОЕ УГЛЕРОДНОЕ DLC-ПОКРЫТИЕ, НЕЙЛОН С ЖАККАРДОВЫМ ПЛЕТЕНИЕМ И ИТАЛЬЯНСКАЯ КОЖА VACCHETTA .

  _____

  Кожен пристрій сімейства MARQ, з його вишуканим виконанням, має унікальний надихаючий дизайн, що підкреслює стиль, інтереси та характер свого власника.

 • Аксесуари до годинників

  Отримайте максимум від розумних годинників Garmin, додавши до них аксесуари

Показаны 1 - 7 из 7 пунктов