Информация

Latest posts

Распродажа! Forerunner® 55 Black Увеличить для просмотра

Forerunner® 55 Black

010-02562-10

Новый товар

В наличии

Внимание: последний на складе!

3 голоса

7 866 грн.

-1 955 грн.

9 821 грн.

 • Спробуй себе у ролі професійного бігуна

  Цей простий у використанні розумний годинник з GPS підходить для людей з будь-яким рівнем підготовки, допомагає їм відстежувати свої статистичні показники та досягати спортивних цілей.

  • Відстежуйте час, дистанцію, темп та швидкість під час пробіжки або прогулянки з вбудованим GPS.
  • Стежте за станом здоров’я та самопочуття за допомогою вбудованого пульсометра1 тощо.
  • Перестаньте тренуватись навмання. Цей годинник пропонує бігові тренування, створені спеціально для вас.
  • Найсучасніші бігові функції допоможуть вам реалізувати свій потенціал. Без високого цінника.
  • Відстежуйте багато різних видів тренувань з вбудованими спортивним програмами.
  • Отримайте до 2 тижнів роботи батареї. Тому що менше зарядки – це завжди добре.

  1-1.jpg

  Розроблений з урахуванням форми та функціональності

  Цей смартгодинник легкий та комфортний як на бігових тренуваннях, так і у повсякденному житті.


  Матеріали для занять спортом

  Відчуйте абсолютний комфорт і на 5-кілометровій пробіжці, і на високоінтенсивному інтервальному тренуванні завдяки спортивному силіконовому ремінцю.


  Користуйтесь усіма основними функціями для бігу

  Вбудований GPS

  Стежте за місцеположенням своєї пробіжки та отримуйте точні дані, включно з дистанцією, темпом та інтервалами.


  Пульсометр на зап’ясті

  2.png

  Отримайте дані серцевого ритму1 та повідомлення, якщо ваш пульс залишається високим у стані спокою. Крім того, годинник визначає інтенсивність вашого серцевого ритму на тренуваннях.


  Garmin Coach

  3.png

  Адаптивні плани тренувань Garmin Coach включають інструкції від досвідчених тренерів, а також безкоштовні плани тренувань, які підлаштовуються під вашу фізичну форму та ваші цілі. Тренування передаються з мобільного додатка Garmin Connect™2 на ваш годинник.


  Рекомендовані щоденні плани тренувань

  4.png

  Отримуйте щоденні рекомендації для бігових тренувань різної інтенсивності на основі історії ваших тренувань, рівня фізичної підготовки та часу відновлення.


  Технологія PaceProTM

  5.png

  Щоб допомогти вам спланувати стратегію для подолання певної дистанції, функція PacePro надає вам інструкції по темпу на основі GPS для обраного треку або дистанції у додатку Garmin Connect. Таким чином ви зможете правильно розподілити зусилля, щоб досягти цілі.


  Час фінішу

  6.png

  Хочете отримати підказки, які допоможуть вам досягти поставлених цілей? Оберіть дистанцію для своєї пробіжки і ви зможете бачити екран з даними, на якому відобразиться прогнозований час фінішу.


  Режим «Біг на стадіоні»

  7.png

  Коли будете готові побігати на стадіоні, скористайтесь вбудованою спортивною програмою «Біг на стадіоні» для точного вимірювання дистанції кругів та перегляду дистанції, яку ви подолали, у метрах.


  Повідомлення про частоту кроків

  8.png

  Прагнете покращити свою бігову форму? Скористайтесь функцією повідомлень про вихід за межі цільового діапазону частоти кроків. Легше дотримуйтесь плану та досягайте мети швидше.


  Рекомендації по відновленню

  9.png

  Ваш організм життєво потребує вдосталь часу на відновлення між тренуваннями. Вбудована у годинник функція розрахунку часу відновлення покаже, як довго вам треба відпочити перед наступним важким тренуванням.


  Прогноз результату на змаганнях

  10.png

  Цей спеціалізований інструмент враховує ваш рівень фізичної підготовки та історію тренувань, допомагаючи вам досягти цільового результату на змаганнях, а також дозволяє побачити, як ваші тренування впливають на прогнозований час фінішу.


  Вбудовані спортивні додатки

  11.png

  Додайте різноманіття у свою спортивну рутину за допомогою вбудованих спортивних програм для занять бігом, плавання в басейні, пілатесом, інтервальних тренувань (HIIT) і навіть для дихальних вправ.


  Час роботи батареї

  12.png

  Бігайте стільки, скільки хочеться з годинником, що характеризується винятковою автономністю, забезпечуючи до двох тижнів роботи батареї у режимі смартгодинника та до 20 годин в режимі GPS.


  Ще більше способів стежити за здоров’ям та самопочуттям

  13.jpg

  Стеження за активністю

  14.png

  Коли ви гуляєте або ходите у справах, Forerunner 55 рахує пройдені кроки, визначає хвилини інтенсивного фізичного навантаження та інші дані1.


  Стеження за рівнем стресу

  15.png

  Дізнайтесь, яким був ваш день: спокійним, збалансованим або сповненим стресу. У разі підвищеної напруги годинник нагадає про необхідність розслабитись та виконати кілька дихальних вправ.


  Моніторинг енергії Body Battery™

  16.png

  Стежить за рівнем енергії у вашому тілі, дозволяючи вам обрати найкращий час для активності та відпочинку.


  Хвилини інтенсивних навантажень

  17.png

  Переглядайте, в який час протягом дня ви заробили хвилини інтенсивності від помірної та важкої фізичної активності.


  Фітнес вік

  18.png

  Функція використовує хронологічний вік, частоту серцевих скорочень у стані спокою та інші дані, щоб оцінити, чи є ваш організм молодшим або старшим за ваш фактичний вік. Врешті-решт, вік – це лише цифри.


  Стеження за диханням

  19.png

  Дізнайтесь, як ви дихаєте протягом дня, під час сну та під час занять дихальними вправами.


  Стеження за жіночим здоров’ям

  20.png

  Використовуйте додаток Garmin Connect2 для відстеження менструального циклу та вагітності. Записуйте симптоми, отримайте поради щодо вправ і харчування тощо.


  Налаштування та підключення

  21.jpg

  Смартповідомлення

  22.png

  Отримуйте електронні листи, текстові та інші повідомлення прямо на свій годинник при синхронізації з сумісним смартфоном.


  Функції безпеки та стеження

  23.png

  Якщо ви почуваєте себе у небезпеці, або у разі екстреної ситуації, функції «допомога» та «детектор аварій»3 відправлять повідомлення екстреним контактам з вашим місцеположенням.


  Магазин додатків Connect IQ™

  24.png

  Завантажуйте безліч корисних додатків, полів з даними, циферблатів з магазину Connect IQ2.


  Управління музикою

  25.png

  Легко та зручно управляйте з годинника програванням музики на вашому смартфоні, перемикайте треки, не втрачаючи темп.


  Синхронізація з Garmin Connect

  26.png

  Завантажуйте свої тренування в онлайн комьюніті Garmin Connect, щоб спілкуватись з іншими спортсменами, брати участь у віртуальних змаганнях і навіть ділитись своїми перемогами у соціальних мережах.


  Отримуйте показники інтенсивності тренувань.

  27.jpg

  1. Див. правила безпеки та інформацію про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
  2. Необхідно встановити мобільний додаток на сумісний смартфон.
  3. При синхронізації з сумісним смартфоном. Для користування функціями безпеки та стеження; див. вимоги та обмеження функцій, пов'язаних з безпекою і стеженням.

В этой категории 30 товаров: