Garmin fenix 8 - розумні годинники з найвищою продуктивністю пропонують чудові дисплеї AMOLED, а також передові...
Garmin fenix 8 - розумні годинники з найвищою продуктивністю пропонують чудові дисплеї AMOLED, а також передові...
Велосипедний комп’ютер преміум-класу має яскравий кольоровий дисплей, розширені функції групових поїздок, вбудований...
Порівняльна таблиця відмінностей характеристик серії Forerunner 165, 265, та 965. Оберіть ті годинники, функції яких...
Найновіші Forerunner 165 додають персоналізовані плани тренувань, розширені фітнес-метрики, статистику здоров’я та...
Який годинник обрати Venu 3, Venu 3s, чи Vivoactive 5? В порівняльній таблиці зібрані всі відмінності.
Garmin тільки що випустив нові версії найменшого і самого самого веломп'ютерів.
З випуском нових моделей 130 Plus і 1030 Plus компанія Garmin пропонує ряд оновлень і «фішек» для вело-шпитів, які знаходяться на ярах модельного ряду, забезпечуючи ще більше позичальників для ваших поїздів, вбудованих тренувань.
Новий “топовий” пристрій, як і раніше, забезпечений 3.5 дюймовим тачскрином, який за заявою Garmin забезпечить швидкий і чіткий відклик навіть під дощем і в рукавичах. Великий екран 1030-го завжди забезпечував хорошу оглядовість навігації, Garmin посилює перевагу покращивши передзавантажені карти, забезпечуючи ширше охоплення США та Європи, включаючи turn-by-turn навігацію та оповіщення, коли ви наближаєтесь. Для побудови маршрутів 1030 Plus є опція Trendline від Garmin або синхронізація маршрутів з облікових записів Strava або Komoot. Trailforks також тепер доступний і поставляється з попередньо встановленою версією, щоб забезпечити навігацію по гірських велосипедних маршрутах для більш ніж 80 країн, а Forksight автоматично відображає майбутні варіанти побудови маршруту, щоб тримати вас в ĸурсі можливих виборів подальшого шляху.
Позашляхові "фічі" не обмежуються тільки цим, подібно Edge 530 і Edge 830, поряд з рахунком стрибків, дистанцією стрибка і часом "зависання", доступна метрика Grit. Ця функція оцінює складність проїзда, використовуючи дані GPS, позначки висоти і акселерометра, а також Flow, який вимірює, як плавно ви спускаєтесь по трасі, що забезпечує повний набір даних для справжніх маніяків вимірювань.
Налаштування були спрощені і будуть гранично зрозумілі, особливо старим користувачем Garmin. Нові користувачі автоматично отримають найпопулярніші налаштування від інших користувачів залежно від їхніх датчиків та типів поїздів. Для тих хто не пропускає тренування в погану погоду, з'єднання з розумними тренажерами Tacx також спростили.
Час автономної роботи збільшився до 24 годин при використанні GPS, невеликих під'єднаних датчиках і функцій, включаючи LiveTrack. Для тих же хто не зупиняється ні вдень ні вночі, і готовий крутити педалі цілодобово, робота від батареї може бути подвоєна при використанні додаткового блоку живлення Garmin Charge.
Garmin Edge 130 Plus отримав декілька помітних доповнень “у скарбничку”. ClimbPro обнадіє або доб'є вас, поклавши майбутній спуск або підйом для кожної зміни висоти при прямуванні по маршруту або курсу. 130 Plus має просту, легко читану карту навігації, використовуючи маршрути від Course Creator в Garmin Connect, на основі Trendline для створення дорожніх, гравійних або гірських велосипедних маршрутів, заснованих на популярності у інших велосипедистів.
Edge 130 Plus тепер оснащений акселерометром, і тепер цей Garmin може підраховувати стрибки, дистанцію стрибка і час "зависання". Також додано виявлення інциденту, що надсилає електронне повідомлення ĸонтаĸту, якщо все піде зовсім не таĸ.
Якщо налаштувати Garmin Connect у вашому телефоні, і про схожий функціонал у багатьох моделях годинників Гармін ми розказували на прикладі fenix 6 X Pro Solar у статті “- Мама, я шапку надів і поїв!”
1,8-дюймовий екран залишається незмінним порівняно з попереднім 130, забезпечуючи зручність читання та простоту ĸнопочного управління. Термін служби батареї зменшенний з 15 годин до 12 годин, хоча для більшості гонщиків цього часу більш ніж достатньо для завершення проїзда, це невелика "плата" за більший функціонал потребує більше енергії.
Facebook comment