Garmin fenix 8 - розумні годинники з найвищою продуктивністю пропонують чудові дисплеї AMOLED, а також передові...
Garmin fenix 8 - розумні годинники з найвищою продуктивністю пропонують чудові дисплеї AMOLED, а також передові...
Велосипедний комп’ютер преміум-класу має яскравий кольоровий дисплей, розширені функції групових поїздок, вбудований...
Порівняльна таблиця відмінностей характеристик серії Forerunner 165, 265, та 965. Оберіть ті годинники, функції яких...
Найновіші Forerunner 165 додають персоналізовані плани тренувань, розширені фітнес-метрики, статистику здоров’я та...
Який годинник обрати Venu 3, Venu 3s, чи Vivoactive 5? В порівняльній таблиці зібрані всі відмінності.
Еее так, це відомий рекламний слоган, не широко відомого продукту.
І це не про німецького шоколаду Ritter Sport, хоча спорт тут природно присутній — це про новий і надійно спортивний годинник Garmin Venu® Sq.
Читається просто Ес К'ю. Що напевно має зв'язок зі словом square - ĸвадрат, площа і т.д., але ĸомпанія Garmin стверджує, що вимовляти потрібно просто Ес К'ю.
І відразу зробимо різку заяву: нічого нового порівняно з багатьма, що полюбилися, за чудовий “тачовий” дисплей Venu, тут немає.
По-перше, дизайн. Багатьом подобаються ĸруглі форми, але є думка, що електронний годинник з дисплеєм повинен бути ĸвадратним або прямокутним, та краще вписується вся корисна площа екрану, та й спадщина перших Casio і “Монтан з 7-ма мелодіями”… І звичайно що привчає нас непорушному квадрату на зап'ястя.
Подивіться самі на фото;)
фото dcrainmaker.com
І після візуального порівняння, виникає питання, а в чому основна різниця з Apple Watch?
GPS + музика до 6 годин, лише GPS до 14 годин. На марафон з будь-яким темпом і під музику завжди вистачить. Та й на тріатлон, але вже без навушників.
При цьому ви отримуєте опціонально постійно ввімкнутий дисплей, чого немає у AW SE, але є у Apple Watch series 6 (при несумірній різниці в цінах і житті батарей). Ви отримуєте пульсосимметрію PulseOx (SpO2 tracking), що знову ж таки є тільки у порівняно дорогих series 6. І ще є підтримка не тільки зовнішніх Bluetooth датчиків, а і ANT/ANT+ що серйозно розширює спектр сумісного обладнання як від Garmin, так і від інших виробників, чого немає і ніколи не було в Apple Watch.
Garmin Venu і Venu Sq дуже схожі функціоналом, все що є дорожчою моделі Venu, є і тут. А так, Ес К'ю будуть навіть дешевшими за Venu.
За це доведеться заплатити відсутністю круглого AMOLED екрану, який замінений на кольоровий LCD (але з можливістю бути постійно вилюченим). Відсутня барометричний альтиметр, немає підрахунку пройдених поверхів у приміщеннях. Але для ваших спортивних активностей зовні, ĸаĸ біг або вело, спуски та підйоми будуть враховані за допомогою GPS. Для йоги немає анімованих демонстрацій поз. І … у принципі все. Про відмінність ĸруглої та ĸвадратної форми повторювати не варто.
У результаті ми маємо чудовий багатофункціональний спортивний годинник за дуже розумною ціною.
Нагадаємо:
І звичайно головна фішка всіх Garmin — всі уявні спортивні активності з подальшим детальним аналізом і метрами в Garmin Connect в телефоні та онлайн:
Біг зовні та на дорожці, Вело, Велотренажер, Ходьба, Плавання, Гольф, Лижі, Гірськолижний спуск, Сноуборд, Веслування та веслування SUP, Силові, Кардіо, Йога, Пілатес, Дихальні вправи, Степ-платформа, Навігація
У Garmin справді вийшло “Квадратіш. Практиш. Гут!”
Ось даремно
одна фруктова компанія з пульсосимметрією не в свій город поперла,
дарма:).
Сĸоро у продажу нові Venu Sq!
Facebook comment