Скидки

Информация

Latest posts

Новый Garmin tactix® 7 - Pro Solar Powered Tactical GPS Watch with Nylon Band Увеличить для просмотра

Garmin tactix® 7 - Pro Solar Powered Tactical GPS Watch with Nylon Band

010-02704-11

Новый товар

Сейчас товар отсутствует

0 голосов

54 600 грн.

 • Преміальний тактичний мультиспортивний годинник з GPS

  Мультиспортивний годинник tactix 7 Pro пропонує підзарядку від сонця завдяки високоміцному склу Power Sapphire™ solar, яке водночас забезпечує надійний захист екрану. Годинник дає змогу здійснювати управління з традиційними кнопками та сенсорним екраном, має тактичні функції, вбудовану картографію, внутрішню пам'ять для зберігання музики, розширені тренувальні функції та багато інших можливостей.

  • Завдяки підзарядці від сонця, ваш годинник працюватиме так довго, як ви цього потребуєте.
  • Пристрій не обмежений часом роботи від батареї. Отримайте до 37 днів роботи1 в режимі смартгодинника.
  • Міцний преміумдизайн відповідає військовим стандартам США MIL-STD-810.
  • Вночі та увечері вбудований світлодіодний ліхтарик дозволить не зупиняти рух.
  • Залишайтесь непомітними завдяки спеціалізованим функціям, на кшталт режиму нічного бачення.
  • Здійснюйте навігацію по всьому світу з багатосмуговою навігаційною системою multi-GNSS та аутдор датчиками.
  • При сполученні з сумісним смартфоном користуйтесь смартфункціями, серед яких безконтактні платежі, програвання музики з годинника та смартнотифікації.

  Батарея з сонячною підзарядкою

  Отримайте до 37 днів роботи батареї в режимі смартгодинника з активною функцією заряджання від сонця1 та до 122 годин в режимі GPS з підзарядкою від сонця5.


  Високоякісна конструкція

  Годинник відповідає військовим стандартам США MIL-STD-810 і має міцний та ергономічний дизайн з великим екраном 1.4 дюйми.


  Управління з сенсорним екраном та кнопками

  Традиційне управління за допомогою кнопок, яким легко користуватись у будь-якому середовищі, поєднується з високочутливим сенсорним екраном для швидкого доступу до налаштувань та функцій.


  Обладнаний для виконання усіх ваших цілей

  2.jpg

  Вбудований зелений або білий світлодіодний ліхтарик

  3.jpg

  Щоб допомогти вам орієнтуватися в умовах слабкого освітлення, вбудований multi-LED ліхтарик забезпечує швидкий доступ до яскравого, постійного променя освітлення зеленим або білим кольором.


  Режим нічного бачення

  4.jpg

  З легкістю переключайтесь між денним режимом та режимом нічного бачення. Екран підтримує перегляд даних в окулярах нічного бачення.


  Прихований режим Stealth

  5.jpg

  У цьому режимі зберігаються усі функції годинника, але припиняється збереження і передача місця розташування GPS, а також відключається бездротове підключення та зв’язок.


  Режим Jumpmaster

  Режим Jumpmaster допомагає розрахувати точку скидання на великій висоті відповідно до інструкцій з навігацією до цілі після стрибку.


  Аварійна кнопка Kill Switch

  6.jpg

  Якщо виникає проблема з безпекою, скористайтесь аварійною кнопкою, яка видалить всю пам'ять користувача на пристрої.


  Формат подвійного позиціювання

  7.jpg

  З легкістю синхронізуйте своє місцеположення з іншими та майте безпрецедентну ситуаційну обізнаність, переглядаючи дані одночасно у двох системах координат — UTM та MGRS.


  Проєкція маршрутних точок

  8.jpg

  Встановіть і збережіть віддалені географічні позиції, які будуть використовуватись пізніше для навігації.


  Навігація Direct-To

  9.jpg

  Здійснюйте навігацію напряму до місця призначення або до певної маршрутної точки за допомогою всесвітньої аеронавігаційної бази даних. Або активуйте маршрут до найближчого аеропорту за допомогою функції Nearest.


  Метеорологічні звіти

  10.jpg

  Отримайте доступ до метеорологічної іноформації у годиннику включно з високочіткими зображеннями радара NEXRAD, метеорологічними звітами METAR (регулярне авіаційне зведення погоди), даними TAF (прогнози погоди по аеродромах) та переглядайте параметри вітру, видимість, барометричний тиск й інші дані2.


  Розумніші та інтенсивніші тренування на якісно новому рівні

  11.jpg

  Вбудовані спортивні додатки

  12.jpg

  Використовуйте попередньо завантажені профілі активності для бігу, їзди на велосипеді, походів, катання на човнах, катання на лижах, гри в гольф, серфінгу, скелелазіння в закритих приміщеннях тощо.


  Високоінтенсивні тренування HIIT

  13.jpg

  Цей профіль активності з різними таймерами відстежує високоінтенсивні інтервальні тренування, включаючи AMRAP, EMOM, Tabata й тренування користувача. Задавайте кількість раундів, інтервали навантаження/відпочинку тощо.


  Щоденні рекомендовані тренування

  14.jpg

  Годинник щодня видає бігові та велосипедні рекомендовані тренування, засновані на поточному тренувальному навантаженні та статусі тренування, а також враховує ваш рівень фізичної підготовки.


  Візуальний прогноз часу перегонів (Visual Race Predictor)

  15.jpg

  На основі історії ваших бігових тренувань та загального рівня фізичної підготовки ця функція пропонує розрахунковий темп для обраної дистанції. Дані тенденцій показують, який вплив мають ваші тренування з часом.


  Попереду (UP AHEAD)

  16.jpg

  Отримуйте швидкий і зручний доступ до інформації про обрані контрольні точки POI попереду. Переглядайте показники продуктивності, проміжні відрізки та відстань/висоту, а також короткий огляд ключових точок маршруту попереду.


  Технологія PacePro™

  17.jpg

  Перша у своєму роді функція PacePro допомагає підтримувати правильний темп з урахуванням ухилу місцевості під час бігу.


  Спортивні показники

  18.jpg

  Переглядайте розширені спортивні дані, включаючи бігову динаміку, значення VO2 max, яке коригується відповідно до спеки та умов високогір’я і трейлового бігу, рекомендації по відновленню3 тощо.


  Витривалість «Stamina» в реальному часі

  19.jpg

  Використовуйте ці дані, щоб відстежувати та керувати своїм навантаженням, а також допомагати уникнути перенавантаження на початку бігу або їзди на велосипеді.


  Рекомендації по відновленню

  20.jpg

  Після кожного тренування час відновлення дає вам знати, коли ви будете готові до наступного важкого тренування. Враховується навіть інтенсивність тренувань і такі фактори, як стрес, щоденна активність і сон.


  MTB динаміка

  21.jpg

  Відстежуйте деталі кожної поїздки за допомогою спеціальних метрик для гірських велосипедів, а також показників Grit™ і Flow™, які оцінюють складність траси та плавність спуску. Таким чином, ви отримуєте кількісні значення, з якими можна порівнювати свої майбутні результати.


  Функція ClimbPro

  22.jpg

  Використовуйте вбудовану програму-планувальник підйомів ClimbPro для перегляду актуальної інформації про поточний і майбутній підйоми з даними ухилу, відстані та висоти, а також інформацію про спуски та рівнини.


  Функції для серфінгу

  23.jpg

  Приготуйтесь зловити хвилю. При сполученні годинника tactix 7 з додатком Surfline Sessions™ на сумісному смартфоні ви можете створювати відео кожної хвилі за допомогою камери Surfline®4. Потім ви зможете переглянути відзнятий матеріал і оцінити результати з підпискою Surfline Sessions.


  Беккантрі (позатрасове катання на лижах та сноуборді)

  24.jpg

  Отримайте ще більше корисної інформації під час катання на лижах та сноуборді. Попередньо завантажений профіль Беккантрі дозволяє годиннику ідентифікувати сходження та спуски. Він автоматично відображає показники, характерні для цих фаз катання.


  Динаміка бігу на лижах

  25.jpg

  При сполученні з нагрудним пульсометром HRM-Pro™ (продається окремо) показник потужності їзди на лижах допомагає виміряти фактичне навантаження під час тренувань з лижного кросу.


  Навігаційні функції для ваших пригод

  26.jpg

  Багатосмуговий приймач супутникових систем (GNSS)

  27.jpg

  Отримайте доступ до кількох глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, GLONASS і Galileo) для навігації у найскладніших умовах. У вашому розпорядженні декілька частот, що надсилаються навігаційними супутниками, для покращення точності визначення місцеположення в місцях, де сигнали GNSS відбиваються, слабкі або зазвичай не проникають.


  Датчики ABC

  28.jpg

  Годинник пропонує комплект датчиків ABC для навігації, включаючи альтиметр для вимірювання висоти, барометр для спостереження за погодою та тривісний електронний компас.


  Карти полів для гольфу

  29.jpg

  Отримайте доступ до повноколірних карт CourseView для більш ніж 42 000 полів для гольфу по всьому світу. Крім того, пропонуються функції «button targeting» (прицілювання за допомогою кнопки) і розрахунок відстані «PlaysLike Distance».


  Гірськолижні карти SkiView™

  30.jpg

  Підкорюйте спуски за допомогою гірськолижних карт SkiView, переглядайте назви та рівні складності трас для більш ніж 2000 гірськолижних курортів по всьому світу.


  Мультиконтинентальні топографічні карти

  31.jpg

  Годинник tactix® 7 – Pro Edition має попередньо завантажені карти TopoActive вашого регіону та дозволяє завантажувати додаткові карти з усього світу. Використовуйте вбудований Wi-Fi®, щоб легко завантажувати та оновлювати карти та програмне забезпечення без використання комп’ютера.


  Зображення кордонів громадських земель

  32.jpg

  Додаткове відображення кордонів загальнодоступних земель на топографічних картах допомагає вам не заблукати випадково там, де ви не маєте бути.


  Розумне використання заряду

  33.jpg

  Дана функція показує, яким чином різні налаштування і датчики впливають на період роботи батареї годинника, дозволяючи вам вносити зміни для збільшення періоду роботи на ходу.


  Краще розумійте свій організм завдяки функціям стеження за здоров'ям 24/7

  34.jpg

  Пульсометр на зап’ясті

  35.jpg

  Оптичний пульсометр визначає інтенсивність ваших фізичних занять, а також варіабельність частоти пульсу для розрахунку балів рівня стресу. Крім того, пульсометр працює під водою без нагрудного датчика.


  Пульсоксиметр Pulse Ox

  36.jpg

  Датчик Pulse Ox 6 направляє промінь світла на ваше зап'ястя, щоб визначити, наскільки добре ваш організм засвоює кисень. Пульсоксиметр використовується для оцінки акліматизації до умов високогір'я і спостереження за сном.


  Оцінка сну та розширений моніторинг сну

  37.jpg

  Отримайте повний аналіз фаз легкого, глибокого та швидкого сну. Переглядайте всі ці дані на спеціальному віджеті включно з оцінкою сну та аналітикою.


  Моніторинг енергії Body Battery

  38.jpg

  Оптимізуйте енергетичні ресурси у вашому організмі, використовуючи дані варіабельності серцевого ритму, стресу, сну та інші. Дана функція допомагає вам краще розуміти, коли ваш організм готовий до активності, а коли краще відпочити.


  Стеження за диханням

  39.jpg

  Дізнайтесь, як ви дихаєте протягом дня, уві сні, під час дихальних вправ та занять йогою.


  Функція Health Snapshot™

  40.jpg

  Запишіть 2-хвилинну сесію, щоб отримати основні статистичні дані, включно з частотою пульсу3, варіабельністю частоти пульсу, пульсоксиметрією6, диханням та стресом. Потім створіть звіт з цими даними, щоб мати можливість передати інформацію через програму Garmin Connect™ на сумісному смартфоні.


  Відстеження водного балансу

  41.jpg

  Записуйте кількість рідини, випитої протягом дня. Також, ви можете встановити автоматичну мету по водному балансу, яка буде коригуватись в залежності від кількості поту, що виділяється під час занять.


  Більше функцій для щоденного життя

  42.jpg

  Повідомлення від смартфона

  43.jpg

  Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та попередження прямо на екрані годинника при поєднанні з сумісним пристроєм.


  Музичні додатки

  44.jpg

  Завантажуйте у пам'ять годинника до 2000 пісень або отримайте доступ до музичних сервісів, серед яких Spotify, Deezer та Amazon Music. Щоб слухати музику без телефону використовуйте бездротові навушники.


  Безконтактні платежі Garmin Pay™

  45.jpg

  Система безконтактних платежів Garmin Pay разом з банками-учасниками дозволяє швидко та зручно оплачувати покупки та проїзд у деяких системах транспорту.


  Функції безпеки та стеження

  46.jpg

  Якщо вам потрібна допомога, можна легко надіслати повідомлення з поточними координатами заздалегідь обраним контактам вручну або — під час деяких занять на свіжому повітрі — автоматично за допомогою функції виявлення аварій7 (incident detecton).


  Магазин Connect IQ

  47.jpg

  Завантажуйте циферблати, поля даних, додатки та віджети з магазину Connect IQ Store на сумісний смартфон, а потім синхронізуйте з годинником.

 • Написать отзыв

  Garmin tactix® 7 - Pro Solar Powered Tactical GPS Watch with Nylon Band

  Garmin tactix® 7 - Pro Solar Powered Tactical GPS Watch with Nylon Band

В этой категории 30 товаров: