Знижки

Информация

Latest posts

Распродажа! Garmin tactix® Delta Solar - Tactical GPS Watch with Nylon Band Увеличить для просмотра

Garmin tactix® Delta Solar - Tactical GPS Watch with Nylon Band

010-02357-11

Новый товар

Сейчас товар отсутствует

12 голоса

43 320 грн.

-5 212 грн.

48 532 грн.

 • GPS-годинник Garmin tactix Delta Solar пропонує спеціалізовані тактичні функції, картографію, музику, мультиспортивні та інтелектуальні функції. Годинник виготовлений згідно з військовими стандартами США, має міцний і водночас стильний дизайн, підсилений волокном полімерний корпус, безель пристрою з нержавіючої сталі з DLC-покриттям, стійке до подряпин сапфірове скло та акумулятор, що живиться від сонця.

  • Отримайте заряд від сонячного світла, щоб ваш розумний годинник міг працювати як можна довше.
  • Виготовлений згідно з військовим стандартом MIL-STD-810 по захисту від високих або низьких температур, ударів та впливу води (до 100 метрів).
  • Тактичний функціонал: режим нічного бачення, Jumpmaster, прихований режим Stealth, проекція маршрутних точок, тощо.
  • Вбудовані 3-осьовий компас та барометричний альтиметр, підтримка систем глобальної навігації (GPS, GLONASS та Galileo) для забезпечення надійного зв’язку у складних місцях.
  • Стежте за своїм пульсом1, слідкуйте за рівнем кисню в крові з пульсоксиметром Pulse Ox2, тренуйтесь з попередньо завантаженими спортивними профілями.
  • З платежами, музикою і повідомленнями на вашому зап'ястку.
  • Залишайтесь на зв’язку завдяки смарт повідомленням4.
  • Отримайте до 24 днів автономної роботи в режимі смарт годинника при сонячній зарядці3.


  Годинник tactix Delta Solar відрізняється міцним, витонченим дизайном, сталевою рамкою з чорним DLC покриттям і стійким до подряпин сапфіровим склом з технологією накопичення сонячної енергії.

  2.jpg


  Режим нічного бачення

  4.jpg

  З легкістю переключайтесь між денним режимом та режимом нічного бачення. Екран годинника tactix Delta Solar підтримує перегляд даних в окулярах нічного бачення.


  Прихований режим Stealth

  5.jpg

  У цьому режимі зберігаються всі функції годинника, але припиняється збереження і передача розташування GPS, а також відключається бездротове підключення та зв’язок.


  Аварійна кнопка

  6.jpg

  Якщо виникає проблема з безпекою, скористайтеся аварійною кнопкою, яка видалить всю пам'ять користувача на пристрої.


  Режим Jumpmaster

  7.jpg

  Режим Jumpmaster допомагає розрахувати точку скидання на великій висоті з навігацією до цілі після стрибку.


  Формат подвійного позиціювання

  8.jpg

  Двохформатні GPS- координати та вбудовані топографічні карти забезпечують безпрецедентну ситуаційну обізнаність. Легко звіряйте своє місцеположення, переглядайте дані одразу у двох системах координат — UTM та MGRS.

  Проєкція маршрутних точок

  9.jpg

  Встановіть і збережіть віддалені географічні позиції, які будуть використовуватися пізніше для навігації.


  10.jpg

  Супутникова навігація

  11.jpg

  Одночасне використання супутникових систем навігації GPS, GLONASS та Galileo забезпечує надійне позиціювання у найскладніших місцях, навіть там, де одному лише GPS важко впоратись.


  Датчики ABС

  12.jpg

  Пройдіть наступним маршрутом за допомогою датчиків ABС, включаючи альтиметр для отримання даних щодо висоти, барометр для моніторингу погоди та 3-осьовий електронний компас.


  Режим "Експедиція"

  13.jpg

  Зберігайте заряд батареї зі спеціальним режимом "Експедиція", щоб заряду вистачило на всю подорож, навіть якщо вона триває кілька тижнів.


  Топо та лижні карти

  15.jpg

  Використайте топографічні карти для навігації у своїх пригодах. Переглядайте назви трас і оцінки складності для 2000 лижних курортів по всьому світу.


  Функція ClimbPro

  16.jpg

  Використовуйте вбудований інструмент-планувальник підйомів СlimbPro для перегляду актуальної інформації щодо поточних та майбутніх підйомів, включаючи нахил, дистанцію та набір висоти.


  Поля для гольфу

  17.jpg

  Отримайте доступ до повнокольорових карт CourseView для більш ніж 41 000 полів для гольфу по всьому світу та отримайте функцію прицілювання за допомогою кнопки і розрахунок відстані з функцією PlaysLikeDistance.


  Навігація від повороту до повороту

  18.jpg

  Дотримуйтесь маршруту чи курсу за допомогою покрокових вказівок, які повідомляють вас заздалегідь, коли настає наступний поворот.


  Функція розрахунку кругових маршрутів

  19.jpg

  Введіть бажану відстань і за допомогою функції Round-Trip Routing отримайте запропоновані маршрути, які повернуть вас до початкової точки. Сервіс популярних маршрутів Trendline™ допоможе вам віднайти найцікавіші місцеві стежки та маршрути.


  Сонячна батарея

  20.jpg

  Батарея годинника Garmin tactix Delta Solar, що заряджається на основі сонячного впливу може забезпечити в режимі смарт-годиника до 21 дня автономної роботи в приміщенні або до 24 днів при сонячній зарядці. У режимі GPS отримуйте 15 годин у приміщенні або 16 годин при сонячній зарядці.


  Управління живленням

  21.jpg

  Перегляньте, як різні параметри та датчики впливають на тривалість роботи акумулятора годинника, щоб вносити зміни для збільшення часу між заряджаннями.

  22.jpg

  Вбудовані спортивні додатки

  23.jpg

  Використовуйте попередньо завантажені профілі активності для бігу, їзди на велосипеді, походів, катання на човнах, катання на лижах, гри в гольф, серфінгу, скелелазіння в закритих приміщеннях, тощо.


  Показники MTB динаміки

  24.jpg

  Відстежуйте деталі кожної поїздки за допомогою спеціальних параметрів для катання на гірських велосипедах. Складність поїздки з використанням даних GPS та акселерометра визначає функція для гірських велосипедів - Grit. Функція Flow дозволяє оцінити плавність спуску по трасі. Таким чином, ви отримуєте дані, які можна проаналізувати та поліпшити наступного разу.


  Створюйте відео кожної хвилі

  25.jpg

  Будьте готові зловити кілька хвиль. tactix Delta Solar працює з Surfline Sessions™, що дозволяє створювати відео кожної хвилі за допомогою камери Surfline, а потім відправляти його на ваш iPhone. Просто підключіть годинник до свого облікового запису в додатку Surfline, натисніть «Почати».


  Режим сходження BACKCOUNTRY

  26.jpg

  Цей профіль може розрізняти катання на лижах та альпінізм і виводить на екран показники, характерні для сходження або спуску.


  Анімовані тренування

  27.jpg

  Цей годинник оснащений легкими для наслідування анімованими кардіо, силовими вправами, зайняттям йогою і пілатесом, які можна подивитися на екрані годинника.


  Показники ефективності

  28.jpg

  Переглядайте розширені тренувальні метрики, такі як бігова динаміка, VO2 max з коригуванням на високу температуру і висоту, рекомендації щодо відновлення та багато іншого.


  Технологія PacePro

  29.jpg

  Нова функція PacePro допомагає підтримувати правильний темп в залежності від висоти та типу рельєфу під час кросового бігу.


  Акліматизація

  30.jpg

  Цей віджет показує поточну висоту, висоту акліматизації, а також корельоване значення пульсоксиметра2, частоту пульса1 і частоту дихання. Таким чином, ви знатимете, наскільки добре організм переносить поточну висоту.


  Пульсометр на зап’ясті

  31.jpg

  Отримайте дані про серцевий ритм1 разом із попередженнями з вбудованим оптичним пульсометром Garmin Elevate. Якщо серцевий ритм залишається занадто високим або занадто низьким, поки ви відпочиваєте. Оцініть, як працює ваше серце під час навантажень, навіть під водою.


  Пульсоксиметр Pulse Ox

  32.jpg

  Датчик Pulse Ox2 дозволяє оцінити, як ваш організм пристосовується до розрідженого повітря на висоті та наскільки добре ваш організм засвоює кисень.


  Контроль дихання

  33.jpg

  Подивіться, як ви дихаєте протягом дня, під час сну, під час дихальних вправ та заняття йогою.


  Моніторинг енергії Body Battery

  34.jpg

  Оптимізуйте енергетичні ресурси у вашому організмі, використовуючи дані варіабельності серцевого ритму, стресу, сну та інші. Дана функція допомагає вам краще розуміти, коли ваш організм готовий до активності, а коли краще відпочити.

  36.jpg


  Смарт нотифікації

  37.jpg

  Отримуйте електронні листи, SMS, повідомлення від різноманітних додатків і месенджерів прямо на годинник при сполученні з сумісним смартфоном.5


  Музичні додатки

  38.jpg

  Пристрій дозволяє зберігати у своїй пам’яті до 2000 пісень, а також програвати треки з сумісних музичних додатків, включаючи Amazon Music, Spotify® та Deezer. Слухайте через навушники за допомогою технології BLUETOOTH.


  Garmin PayTM

  39.jpg

  Швидко та зручно здійснюйте платежі за допомогою вбудованої системи безконтактних платежів Garmin Pay з платіжними картками від банків-учасників.4


  Функції безпеки та стеження

  40.jpg

  Якщо ви не відчуваєте себе у безпеці, або якщо годинник зареєстрував аварію, функції допомоги і визначення аварій передадуть ваші координати контактам для екстрених ситуацій.6


  Магазин безкоштовних додатків Connect IQ

  41.jpg

  Розширте можливості свого годинника, безкоштовно завантажуючи циферблати, поля даних, додатки і віджети у магазині Connect IQ. Додаток Connect IQ можна завантажити в Google Play та AppStore.

  1. Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
  2. Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану.
  3. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox.
  4. Носіння протягом цілого дня, 3 години на день при освітленні 50,000 люкс.
  5. За умови використання при освітленні 50,000 люкс.
  6. При синхронізації з сумісним смартфоном; функції Incident Detection (детектор аварій) та Assistance (допомога) не повинні використовуватись, як головний або єдиний спосіб отримання допомоги. Див. вимоги і обмеження функцій, пов'язаних з безпекою і стеженням.

 • Написать отзыв

  Garmin tactix® Delta Solar - Tactical GPS Watch with Nylon Band

  Garmin tactix® Delta Solar - Tactical GPS Watch with Nylon Band

В этой категории 30 товаров: