Информация

Latest posts

Браслет для фітнесу Garmin vivofit Black HRM Bundle Увеличить для просмотра

Браслет для фітнесу Garmin vivofit Black HRM Bundle

010-01225-30

Новый товар

Фітнес браслет vivofit визначає рівень вашої фізичної активності. Завдяки датчику серцевого ритму vivofit HRM Bundle дозволяє записувати частоту серцевих скорочень та отримувати ще більш точну інформацію про спалені калорії під час пробіжки або занять у залі.

Подробнее

0 голосов

2 606 грн.

 • Браслет для фітнесу, який стежить за ритмом вашого життя, вашим здоров'ям

  • Комплектація з датчиком серцевого ритму
  • Відстеження рівня активності протягом дня та постановка персональних цілей для виконання
  • Підрахунок кількості кроків, витрачених калорій та пройденої відстані; контроль якості сну;
  • Містка батарея, заряду якої вистачає на 1 рік безперервної роботи; водонепроникна конструкція
  • Можливість зберігати, планувати та ділитися особистими досягненнями завдяки сервісу Garmin Connect™

  Персоналізовані цілі на кожен день

  Фітнес браслет vivofit визначає рівень вашої фізичної активності та на його підставі формує щоденні цілі для виконання. Як тільки Ви досягнете поставлених результатів, vivofit відкоригує цілі на наступні дні, поступово підштовхуючи Вас до здоровішого способу життя та ще вищих результатів. Завдяки сервісу Garmin Connect - безкоштовній онлайн-спільноті любителів спорту, Ви можете відстежувати свій прогрес, отримувати віртуальні нагороди та ділитися успіхами з іншими користувачами.


  Час рухатись!

  Дослідження показують, що тривалі періоди бездіяльності, наприклад, сидіння за столом, знижують виробництво ферментів, що відповідають за спалювання жиру в організмі. Ви можете запобігти цьому ефекту, роблячи протягом дня невеликі перерви на короткочасні піші прогулянки. Навіть якщо Ви засидітеся і забудете про необхідність рухатися, vívofit обов'язково нагадає Вам про це. Через годину нерухомого сидіння на дисплеї браслета з'явиться червона смужка, яка зростатиме доти, доки Ви не почнете рухатися. Щоб смужка зникла, встаньте та походіть протягом кількох хвилин.


  Тільки вперед!

  Коли ви будете готові зробити наступні кроки назустріч здоров'ю, скористайтеся додатковими функціями vivofit і завжди залишайтесь мотивованим. Підключайте до vívofit датчик серцевого ритму, записуйте частоту серцевих скорочень та отримуйте ще більш точну інформацію про спалені калорії під час пробіжки або занять у залі. Використовуйте Garmin Connect для участі в онлайн змаганнях разом з іншими володарями vivofit, або організуйте своє власне змагання з друзями, перемагайте та отримуйте віртуальні нагороди та почесті.


  Завжди у роботі

  Фітнес-браслет vivofit стежить за вашими успіхами 24 години на добу, 7 днів на тиждень, працюючи при цьому понад 1 рік без заміни акумулятора. Увімкніть спеціальний режим “сон”, коли лягаєте спати та vivofit контролюватиме якість Вашого відпочинку. У Garmin Connect, Ви можете переглянути загальну кількість годин проведених уві сні, а також фази найбільш спокійного сну та періоди, коли Ви перебуваєте в русі. Vivofit має водонепроникну конструкцію, завдяки чому його спокійно можна брати із собою у душ або гуляти під дощем.


  Залишайтеся на зв'язку

  Натиснувши лише одну кнопку, ваш vivofit виконає бездротову синхронізацію з Garmin Connect, де Ви можете простежити повну картину свого прогресу, брати участь в онлайн змаганнях і заробляти віртуальні нагороди для ще більшої мотивації. Почати роботу дуже просто - для підключення до безкоштовної онлайн спільноти використовуйте комп'ютер або сумісний портативний пристрій із встановленим програмою Garmin Connect

 • Артикул010-01225-30
  БатареяДве заменяемые круглые плоские батареи CR1632
  Время работы батареиболее 1 года
  Водонепроницаемостьда (50м)
  Размеры (ДxВxШ (см))21мм (высота) х 10.5мм (толщина) х длина зависит от размера браслета – большой или маленький
  Шагомерда
  Размер экрана (ДxВ (см))25.5мм x 10мм
  Вес (г)42880
  Возможность добавления новых картнет
  Барометрический высотомер (альтиметр)нет
  Высокочувствительный приемникнет
  Garmin Connect совместимость (он-лайн сообщество)да
  Хронологиясохраняет до 3 недель данных 24/7 в памяти устройства до очередной синхронизации
  Оснащение GPSнет
  Virtual Partner (функция тренировки с виртуальным партнером)нет
  Virtual Racer™ (для соревнования с прошлыми результатами/другими спортсменами)нет
  Цикл тренировок (соревнуйся с предыдущими результатами)нет
  Датчик сердечного ритмада
 • Написать отзыв

  Браслет для фітнесу Garmin vivofit Black HRM Bundle

  Браслет для фітнесу Garmin vivofit Black HRM Bundle

  Фітнес браслет vivofit визначає рівень вашої фізичної активності. Завдяки датчику серцевого ритму vivofit HRM Bundle дозволяє записувати частоту серцевих скорочень та отримувати ще більш точну інформацію про спалені калорії під час пробіжки або занять у залі.

Покупатели этого товара так же приобрели:

В этой категории 30 товаров: