Информация

Latest posts

Сниженная цена! Garmin D2 Delta PX Aviator Watch with DLC Titanium Band Увеличить для просмотра

Garmin D2 Delta PX Aviator Watch with DLC Titanium Band

010-01989-31

Новый товар

Компактний мультиспортивний годинник для пілотів з підтримкою Garmin Pay, відтворенням музики, наявністю GPS, ГЛОНАСС, GALILEO та вбудованим оптичним пульсометром.

Подробнее

8 голосов

52 250 грн.

-4 125 грн.

56 375 грн.

 • Найсучасніший авіаційний GPS-навігатор у форм-факторі преміум годинника з датчиком Pulse Ox

  • Преміум авіаційний GPS-годинник з датчиком Pulse Ox2 на зап'ясті, який дозволяє вимірювати насичення крові киснем;
  • Оснащений динамічними кольоровими картами, метеорологічним дисплеєм NEXRAD, автоматичним журналом польотів, повідомленнями про відхилення від курсу, висоту та іншими функціями;
  • Синхронізація з бортовим авіаційним обладнанням для створення єдиної навігаційної системи та розширених картографічних можливостей;
  • Смарт нотифікації1 допомагають залишатись на зв’язку під час польотів, спортивні функції пропонують пульсометр на зап’ясті2, спортивні профілі, стеження за активністю2 та інші;
  • Зберігайте та слухайте до 500 пісень на своєму годиннику, підключайтесь до аудіо панелі або Bluetooth навушників (продаються окремо) для безпровідного прослуховування музики4 прямо з годинника;
  • Безконтактні платежі Garmin Pay3 дозволяють розплачуватись за покупки годинником, тож ви можете залишити готівку та банківські картки вдома;
  • Батарея: до 20 днів в режимі смарт годинника та до 18 годин в режимі GPS з датчиком Pulse Ox (в залежності від налаштувань)5.

  Серія преміальних GPS-годинників для авіації Garmin D2 вперше зробила навігаційні функції для автопілотів доступними на зап’ясті у форматі елегантного годинника. Тепер, разом із запуском серії D2 Delta, ми підняли дану технологію на якісно новий рівень можливостей та підключення. Годинники серії D2 Delta мають розширені авіаційні та спортивні функції, їх вишуканий дизайн підкреслить ваш стиль. Оберіть один з трьох варіантів виконання D2 Delta і дозвольте йому здійснювати навігацію для вас кожного дня. Щоб зробити ваше повсякденне життя комфортнішим, годинники D2 Delta включають додаткові корисні функції, серед яких вбудований MP3-плеєр на 500 пісень та безконтактні платежі Garmin Pay.


  Вишуканий авіаційний годинник середнього розміру

  Завдяки повнорозмірному форм-фактору (51 мм), элегантному оформленню з титаново-сірим алмазоподібним вуглецевим (DLC) покриттям, а також елегантному браслету та ультра міцному сапфіровому склу, модель D2 Delta PX стала нашим найбільш досконалим, високотехнологічним авіаційним носимим пристроєм. Годинник створений для найскладніших умов, тому однією з його безумовних переваг є надзвичайно висока міцність. Це справжня система польотів на основі GPS, яка надасть важливу інформацію та забезпечить надійну резервну навігацію в кабіні. Більш того, це перший годинник серії D2, який оснащений датчиком Pulse Ox для визначення рівня насичення крові киснем. У проміжках часу між польотами ви можете використовувати найсучасніші спортивні функції, включаючи оптичний пульсометр Elevate2, функції стеження за щоденною активністю2, тренувальні показники та інші дані, покликані допомогти вам досягати кращих результатів. Для вашої зручності, до комплекту кожної з версій D2 Delta входить м’який силіконовий ремінець з технологією швидкої заміни QuickFit. Куди б ви не вирушили, смарт нотифікації (E-mail, SMS, вхідні дзвінки, повідомлення від месенджерів та ін.) відображаються на дисплеї годинника, допомагаючи вам залишатись у курсі важливих подій.


  Датчик Pulse Ox на зап'ясті

  Під час змін висоти датчик Pulse Ox2 надає додаткову інформацію, яка допомагає краще акліматизуватись. Він використовує промені світла для вимірювання абсорбції гемоглобіну у кровоток, допомагаючи вам оцінити, як ваш організм пристосовується до розрідженого повітря на великій висоті.


  Прямі маршрути та навігаційні плани польотів

  2.jpg

  Завдяки вбудованій міжнародній базі аеропортів власник D2 Delta PX отримує миттєвий доступ до функцій Direct-To (прямий маршрут) та Nearest (найближчий аеропорт), натиснувши на одну з двох виділених кнопок. Тож ви можете летіти прямо до місця призначення, до певної маршрутної точки або ж знайти найближчий аеропорт для екстреної посадки. Під час польоту ви можете переглядати свій маршрут відносно найближчих навігаційних знаків, аеропортів, перехресть та інших наземних об’єктів на екрані динамічної карти, прив'язаної до GPS, або прямувати за голкою планового навігаційного приладу HSI на екрані D2 Delta до місця призначення. З легкістю змінюйте масштаб динамічної карти для перегляду аеропортів, шляхових точок, водойм, тощо. Створюйте власні маршрутні точки та прямуйте до будь-якого місцеположення, якого немає в базі даних. Позначайте точки Mark on Target (позначення цілей) і легко повертайтесь в місцеположення, над якими вже літали.


  Інтеграція з бортовим обладнанням

  Для створення безпровідної мережі між годинником D2 Delta і сумісним навігатором Garmin під’єднайте наш спеціальний пристрій Flight Stream (продається окремо) до бортової авіаційної системи. Таким чином, за допомогою нашої технології Connext®, ви зможете організувати обмін інформацією між сумісним GPS-навігатором Garmin і вашим годинником D2 Delta. Синхронізовані GPS-дані забезпечать ще більш високу точність картографії на екрані годинника. Крім того, за допомогою дисплею з полями даних, ви можете передавати іншу інформацію, наприклад, висоту, швидкість відносно повітря, температуру повітря і т.д. на ваш D2 Delta в реальному часі.


  Погода з накладенням даних радара

  Для того, щоб мати можливість оновлювати метеорологічні дані в годиннику D2 Delta, підключіть його до сумісного смартфона за допомогою бездротової мережі. Ви можете отримати доступ до метеорологічних звітів METAR (регулярне авіаційне зведення погоди) і даних TAF (прогнози погоди по аеродромах), включаючи параметри вітру, видимість, опади, хмарність, температуру, точку роси, барометричний тиск та інше. При одночасному натисканні кнопок "Direct-To" і "Вниз", на рухому карту накладається зображення радара з високою роздільною здатністю (NEXRAD). Таким чином, ви зможете бути в курсі ймовірних погодних умов на маршруті та прийняти правильні рішення перед польотом.

  3.jpg

  Синхронізуйте ваші плани польотів

  Окрім можливості потокової передачі даних, наявність на борту пристрою Flight Stream 510 має ряд інших переваг. При підключенні до годинника D2 Delta PX, безпровідний шлюз Flight Stream 510 автоматично передає зміни в плані польоту з сумісних авіаційних електронних пристроїв на D2 Delta. Ця технологія також працює з додатком Garmin Pilot™, завдяки чому годинник D2 Delta завжди буде синхронізований з сумісними пристроями Garmin. Більш того, ви можете підключати D2 Delta PX через мережу Wi-Fi® для швидкого оновлення попередньо завантаженої бази даних, яка поставляється разом з годинником. Сумісні пристрої ADS-B, наприклад, портативний приймач GDL® 50, дозволяє додатку Garmin Pilot передавати на годинник D2 Delta попередження про трафік та небезпечні ситуації.


  Автоматичний запис польотів

  Завдяки безпровідним мережам зв’язку та можливості підключатись до смартфона годинник D2 Delta PX дозволяє з легкістю вести журнал польоту та здійснювати інші записи. Коли літак злітає, пристрій фіксує зміни висоти і автоматично активує функцію «журнал польоту», яка дозволяє записувати дату польоту, його тривалість, загальний час і маршрут. Потім годинник синхронізує записані дані журналу через смартфон з сайтом flyGarmin.com і додатком Garmin Pilot.


  Функції, які налаштовуються

  4.jpg

  За допомогою полів з даними, які можна налаштовувати, авіаційний годинник D2 Delta PX забезпечує швидкий доступ до найбільш важливих для вас даних, таких як, швидкість відносно землі по GPS, GPS-трек, відстань від маршрутних точок / аеропортів, розрахунковий час польоту по маршруту, азимут, відносна дальність планування та інші параметри. Для максимальної зручності, налаштовуйте функцію попередження про висоту, наприклад, коли літак досягає задану висоту або виходить із неї. Користуйтесь функцією секундоміра, щоб обрати момент заходу на посадку, або перейти на новий сегмент польоту. При відхиленні від курсу або при досягненні бажаної висоти, годинник D2 Delta попередить вас за допомогою вібрації. Функція O2 Altitude, яка працює на основі даних альтиметра, надасть вібраційні повідомлення у разі потреби додаткового кисню. Ви також можете налаштувати інші функції таймеру з вібраційними повідомленнями, щоб точно знати, коли слід перемикнути паливні баки або виконати інші задачі, які критично залежать від точного розрахунку часу.


  Найсучасніші мультиспортивні функції

  5.jpg

  Окрім повного комплекту авіаційних функцій, годинник D2 Delta PX пропонує повний пакет інструментів для спорту, фітнесу та навігації. Ви можете передивлятись і детально аналізувати фізіологічні показники, бігову динаміку, стежити за рівнем своєї активності та багато іншого. Таким чином, ви зможете більш ефективно контролювати статистичні показники своїх тренувань, оцінювати прогрес і уникати травмувань. Спеціальні, попередньо завантажені профілі активності включають гольф, плавання, біг, велоспорт, піші прогулянки, греблю, зимові види спорту та ін. На додаток до підрахунку кроків та контролю сну, ваш годинник D2 Delta PX надає інформацію про спалені калорії та оцінює інтенсивність ваших спортивних занять на основі точних даних про зміни вашого пульсу2. Для додаткової мотивації ви можете завантажувати розширені тренування та плани тренувань у свій годинник через онлайн ком'юніті Garmin Connect.


  Додайте музику

  6.jpg

  На землі чи в повітрі - тепер ваші улюблені треки завжди будуть під рукою, адже годинник D2 Delta PX дозволяє зберігати у своїй пам’яті до 500 пісень. З легкістю завантажуйте музику зі свого ПК у годинник та складайте списки улюблених пісень для прослуховування через аудіо панель, навушники або Bluetooth-гарнітуру4 (продається окремо). Щоб отримати доступ до ще більшої кількості музики без реклами, можна синхронізувати списки відтворення на годиннику з окремими сервісами потокової передачі музики.


  Оплачуйте покупки одним махом руки

  7.jpg

  Залишайтесь у ритмі активного життя та залиште все зайве вдома. Авіаційні годинники D2 Delta оснащені системою безконтактних платежів Garmin Pay3, яка дозволить оплачувати покупки, навіть якщо у вас з собою нема гаманця та платіжних карток. Розплатитись годинником можна всюди, де є сканер для безконтактних платежів.


  Додатки, циферблати та ремінці

  Налаштовуйте ваш D2 Delta PX за допомогою безкоштовних додатків з магазину Connect IQ. Змінюйте циферблати, додавайте поля з даними, завантажуйте корисні віджети та додатки. Для серії годинників D2 Delta передбачений широкий асортимент змінних ремінців QuickFit на будь-який смак – від преміальних шкіряних до металевих та силіконових. Змінюйте стиль свого годинника відповідно до настрою та ситуації. Для цього вам не знадобляться додаткові інструменти. Просто змініть ремінець, замкніть і готово! Garmin надає вам дуже багато можливостей, щоб ви могли зробити свій D2 Delta індивідуальним.

  1. При сполученні з сумісним смартфоном; сумісні моделі смартфонів можна подивитись на сайті Garmin.com/ble.
  2. Датчик Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox. Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
  3. Сервіс Garmin Pay доступний за наявності сумісних карт від банків учасників; зв’яжіться зі своїм банком для більш детальної інформації
  4. Необхідний Bluetooth-сумісний пристрій для прослуховування (профіль A2DP Bluetooth)
  5. Час роботи батареї може відрізнятись в залежності від використання
 • Написать отзыв

  Garmin D2 Delta PX Aviator Watch with DLC Titanium Band

  Garmin D2 Delta PX Aviator Watch with DLC Titanium Band

  Компактний мультиспортивний годинник для пілотів з підтримкою Garmin Pay, відтворенням музики, наявністю GPS, ГЛОНАСС, GALILEO та вбудованим оптичним пульсометром.

В этой категории 1 товаров: