Информация

Latest posts

Сниженная цена! Garmin Forerunner® 745 - Black Увеличить для просмотра

Garmin Forerunner® 745 - Black

010-02445-10

Новый товар

10 голосов

17 936 грн.

-5 375 грн.

23 311 грн.

 • Встановлюйте нові персональні рекорди

  • Біговий GPS-годинник Forerunner 745 створений для таких бігунів та триатлетів, як ви, котрі хочуть бачити деталізовані статистичні дані та готові плани тренувань прямо у своєму годиннику одночасно зі смарт функціями.
  • Плавайте, катайтесь на велосипеді, бігайте, займайтесь триатлоном — робити це все дозволять попередньо завантажені профілі активностей.
  • Ви цікавитесь деталізованою статистикою? Цей годинник її забезпечить. До ваших послуг значення VO2 max, тренувальне навантаження та багато інших даних.
  • Отримуйте щоденні рекомендації по тренуванням, створені спеціально для вас на основі ваших попередніх тренувань.
  • Правильна музика має значення. Синхронізуйте свої улюблені композиції з музичних сервісів з годинником та завантажуйте треки напряму у його пам’ять.
  • Безконтактні платежі Garmin Pay™ дозволяють оплачувати покупки своїм годинником1.
  • Запасу батареї вистачить для будь-яких перегонів. Годинник забезпечує до 6 годин роботи в режимі GPS з музикою.

  Розроблений для будь-яких умов

  Forerunner 745 призначений супроводжувати вас в усіх ваших спортивних заняттях. Годинник може витримати до 200 пробіжок, велопоїздок та довгих запливів.


  Міцний і комфортний у носінні

  Forerunner 745 – наш найкомпактніший та найлегший повнофункціональний розумний годинник для бігу та триатлону, максимально комфортний для тренувань, перегонів та повсякденного життя.


  Поставте ефективність на перше місце

  2.jpg


  Щоденні рекомендації по тренуванням

  3.png

  Щоб скласти план тренувань, в якому враховуються ваші цілі та рівень вашої фізичної підготовки, отримуйте щоденні рекомендації для пробіжок та велопоїздок, що створюються на основі вашого актуального тренувального навантаження та статусу тренування.


  Показник «Тренувальний ефект»

  4.png

  Дізнайтесь, як ваші тренування впливають на розвиток витривалості, швидкості та потужності за допомогою аеробного та анаеробного тренувального ефекту.


  Час відновлення

  5.png

  Після кожного тренування, показник «час відновлення» покаже, коли ви будете готові до наступного важкого тренування. Годинник враховує інтенсивність тренування і такі фактори, як стрес, щоденна активність та сон.


  Вбудовані спортивні додатки

  6.png

  Користуйтесь спортивними додатками для бігу, велоспорту, триатлону, плавання в басейні, у відкритій воді тощо. Під час перегонів та брік-сессій, переключайте спортивні програми натисканням однієї кнопки.


  VO2 Max

  7.png

  Тренуйтесь розумніше, знаючи своє значення VO2 max, що показує, якої інтенсивності тренування ви можете витримати. Цей параметр бере до уваги навіть зміни вашої ефективності, які можуть бути обумовлені спекою або висотою.


  Прогноз змагань

  8.png

  Цей спеціалізований інструмент враховує рівень вашої фізичної підготовки та історію тренувань, щоб допомогти вам досягти своєї цілі на перегонах, а також дозволяє наочно побачити, як ваше тренування впливає на прогнозований час фінішу.


  Показник «Стан продуктивності»

  9.png

  Коли ви бігаєте, Forerunner 745 аналізує темп, частоту серцевих скорочень2 та мінливість церцевого ритму для оцінки в реальному часі вашої здатності інтенсивно тренуватись (показувати високі результати).


  Тренувальне навантаження

  10.png

  Цей показник вимірює об’єм ваших тренувань за останні 7 днів та порівнює його з оптимальним рівнем для вашої тренувальної історії.


  Статус тренування

  11.png

  Цей параметр оцінює нещодавну історію ваших тренувань та показники продуктивності, щоб визначити рівень складності вашого поточного тренування: продуктивне, на піку або на межі можливостей.


  Велосипедна потужність

  12.png

  Підключіть годинник до сумісного датчика потужності Garmin (продається окремо), щоб бачити свою велосипедну динаміку, FTP та розширені методи тренування.


  Пульсометр на зап’ясті

  13.png

  Переглядайте свій пульс2 з одного погляду на екран годинника, отримуйте повідомлення про зміни пульса та користуйтесь іншими функціями, які дозволять вам отримати максимум від спортивних занять.


  Бігова динаміка

  14.png

  При використанні з компактним акссесуаром3, Forerunner 745 вимірює ключові бігові метрики, на кшталт каденсу, довжини кроку, часу контакту з землею з визначенням балансу тощо.


  Підтримка MULTI-GNSS навігації

  15.png

  Годинник Forerunner 745 використовує декілька глобальних супутникових систем навігації (GPS, GLONASS та Galileo) для кращого прийому сигналу у складних умовах, де один лише GPS не впорається.


  GARMIN COACH

  16.png

  Безкоштовні адаптивні плани тренувань Garmin Coach від досвідчених тренерів швидко проведуть вас до ваших цілей. Тренування синхронізуються напряму з вашим годинником.


  Створюйте більше маршрутів

  17.png

  Створюйте власні маршрути у додатку Garmin Connect™4 і у вас ніколи не закінчаться місця для бігу. Також плануйте їх на інших платформах, таких як Strava та Komoot, а потім автоматично синхронізуйте з годинником Forerunner.


  Популярні маршрути Trendline™

  18.png

  Використовуючи мільярди миль даних, завантажених бігунами та велосипедистами, Garmin Connect може віднайти для вас найкращий маршрут серед найпопулярніших доріг та трейлів.


  Створений для бігунів та триатлетів, як ви

  19.jpg


  Пульсоксиметр Pulse Ox

  20.png

  Пульсоксиметр5 на зап’ясті вимірює ступінь насичення крові киснем, щоб надати вам повну картину того, наскільки якісно ви спите або як ви пристосовуєтесь до висоти.


  Моніторинг енергії Body Battery™

  21.png

  Стежте за рівнем енергії в тілі, щоб якнайоптимальніше розподілити час між активністю та відпочинком.


  Стежте за менструальним циклом

  22.png

  Спостереження за менструальним циклом допоможе вам налаштувати свої тренування таким чином, щоб отримати найкращий результат у кожній фазі циклу та сплатнувати участь у перегонах.


  Музика на вашому зап’ясті

  23.png

  Синхронізуйте свої плейлисти з обраних музичних сервісів6 зі своїм годинником. У пам’яті Forerunner 745 можуть зберігатись до 500 пісень.


  Безконтактні платежі Garmin Pay™

  24.png

  З легкістю оплачуйте покупки своїм годинником за допомогою безконтактних платежів Garmin Pay1 та платіжних карток від банків-учасників.


  Смарт нотифікації

  25.png

  Отримуйте електронні листи, текстові та інші повідомлення на свій годинник при сполученні з сумісним смартфоном.


  Функції безпеки та стеження

  26.png

  Якщо ви почуваєте себе у небезпеці, або якщо ваш годинник зафіксував аварію, функції «Допомога» та «Детектор аварій»7 відправлять ваші координати вашим екстреним контактам.


  Магазин Connect IQ™

  27.png

  Завантажуйте користувацькі циферблати, поля з даними, додатки та віджети з магазина Connect IQ8.


  GARMIN CONNECT

  28.png

  Завантажуйте свої тренування в додаток Garmin Connect, щоб взаємодіяти з захоплюючою онлайн спільнотою спортсменів з усього світу. Спілкуйтесь, беріть участь у змаганнях та діліться своїми перемогами в соціальних мережах.


  Час роботи батареї

  29.png

  Отримайте до 1 тижня автономної роботи в режимі смарт годинника та до 6 годин в режимі GPS з музикою. В режимі UltraTrac™ ваш годинник протримається до самого кінця вашої найдовшої гонки.

  30.jpg

  1. Банки, що підтримують Garmin Pay.
  2. Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox.
  3. Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень.
  4. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
  5. Необхідно встановити спеціальний мобільний додаток на сумісний смартфон та синхронізувати його з годинником Venu Sq.
  6. При синхронізації з сумісним смартфоном. Для користування функціями безпеки та стеження; див. вимоги і обмеження функцій, пов'язаних з безпекою і стеженням.
   При синхронізації зі смартфоном або ПК зі встановленим додатком Connect IQ.

В этой категории 30 товаров: