Знижки

Информация

Latest posts

Garmin DriveSmart 61 LMT-S - Автонавигатор Увеличить для просмотра

Garmin DriveSmart 61 LMT-S - Автонавігатор

010-01681-17

Новый товар

З ліцензійною карткою доріг України НавЛюкс та картою Європи! Автомобільний GPS-навігатор DriveSmart 61 LMT-S з чудовим екраном 6,95 дюймів (17,7 см), безстроковим оновленням трафіку в Європі та карти Європи, розумними повідомленнями для водія та кріпленням на присосці в комплекті.

Подробнее

45 голосов

12 350 грн.

 • Автонавігатор з розширеними функціями і смарт повідомленнями

  • З попередньо завантаженою картою доріг України НавЛюкс та картою Європи!
  • Простий у використанні GPS-навігатор з яскравим екраном 6.95 дюймів з подвійною орієнтацією
  • Корисні сервіси в реальному часі, включаючи live traffic 3 (живий трафік) та live parking 4 (жива парковка)
  • Попередження про круті повороти, шкільні зони, обмеження швидкості, камери дорожнього руху і т.д.5
  • Смарт нотифікації8, можливість здійснювати дзвінки в безпровідному режимі9, голосове управління
  • Вбудований WI-FI для швидкого оновлення картографії та комплектуючі, ПЗ
  • Рейтинги TripAdvisor® для різних точок інтересу, таких як готелі, ресторани, парки розваг і т.д.

  DriveSmart Hero

  Залишайтесь на зв'язку, коли перебуваєте за кермом, не нехтуючи своєю безпекою. Автонавігатор Garmin DriveSamrt 61 LMT-S включає повний комплект смарт повідомлень на додаток до інноваційних оповіщеннь для водіїв і зрозумілих навігаційних вказівок. Здійснюйте дзвінки в бездротовому режимі, переглядайте інформацію про трафік в реальному часі, використовуйте вбудований wi-fi модуль і не тільки. Майбутнє вже у вашому Garmin! Просто дивіться вперед і насолоджуйтесь комфортним водінням.

  Величезний екран з чудовою яскравістю і чіткістю

  Переглядати навігаційну інформацію з екрану навігатора ніколи не було так просто. DriveSmart 61 LMT-S оснащений великим чітким екраном 6.95 дюймів з максимальною яскравістю. Екран сенсорний, тому, якщо вам потрібно збільшити масштаб певного сектора, щоб розглянути його в деталях, це легко можна зробити.


  Корисні сервіси в реальному часі

  Перехитріть дорожні затори, підібравши альтернативний маршрут, який дозволить істотно заощадити ваш час. Маючи в своєму розпорядженні актуальну інформацію в реальному часі, ви зможете витрачати менше часу на пошуки парковки. Завантажте програму Smartphone Link для синхронізації вашого автонавігатора зі смартфоном і отримуйте повідомлення про ситуацію на дорозі, обирайте відповідні маршрути та переглядайте прогнози погоди на екрані навігатора. Позбавте себе довгого пошуку вільного місця для парковки, заздалегідь переглянувши інформацію про ціни та наявність вільних місць на вуличних парковках. Крім того, додаток Smartphone Link дозволяє використовувати функцію Live Track 3, за допомогою якої можна ділитися своїм місцеположенням з друзями, щоб вони могли слідкувати за вашим переміщенням по місту або в далеких подорожах.

  DriveSmart Hero

  Інтелектуальні технології

  При синхронізації з сумісним смартфоном 9 ви отримуєте в своє розпорядження повний комплект смарт функцій 8, які дозволяють залишатись на зв'язку, не відриваючи рук від керма. Здійснюйте дзвінки в безпровідному режимі і отримуйте смарт нотифікації про вхідні дзвінки, текстові повідомлення, електронні листи і т.д. прямо на екран навігатора без необхідності діставати телефон. Ви можете налаштовувати, які з повідомлень будуть відображатися на екрані вашого пристрою.

  DriveSmart Hero

  Голосове управління

  Вам потрібна підказка? Просто скажіть. Автонавігатор Garmin DriveSmart 61 LMT-S включає функцію голосового управління, яка відповідає на ваші команди та здійснює навігацію відповідно до вашого запиту.


  Вбудований WI-FI модуль для швидких оновлень

  Ми зробили оновлення карт і програмного забезпечення ще простішим, ніж раніше. З вбудованим WI-FI модулем нові прошивки і оновлені карти будуть автоматично завантажуватись у пристрій, як тільки ви опинитесь в зоні покриття домашньої мережі. Підключіть ваш автонавігатор до джерела живлення і він оновиться поки заряджається.

  DriveSmart Hero

  Насолоджуйтесь безкоштовним оновленням карт Європи

  Автомобільний навігатор DriveSmart 61LMT поставляється з попердньо завантаженою картою доріг України НавЛюкс і картою Європи. Завдяки безстроковим оновленням картографії 2 у Вас завжди будуть під рукою найактуальніші карти, точки інтересу та інша навігаційна інформація. Нові карти доступні для завантаження до 4 разів на рік - без підписки, без оплати і без дати закінчення дії послуги.


  Безстрокова інформація про стан трафіку

  У навігатор Garmin DriveSmart 61LMT включена функція Garmin traffic, яка дозволяє здійснювати навігацію в об'їзд дорожніх заторів 1. Навігаційна карта завжди відображається на екрані. А у правій частині карти відтворюється інформація про затори, яка супроводжується голосовими повідомленнями. Функція Garmin traffic надає детальну інформацію про стан трафіку на дорозі, включаючи можливий час простою в пробці і об'їзні шляхи. Також дана функція допомагає вибрати найбільш швидкий маршрут. Безкоштовна інформація по трафіку надається до кінця терміну експлуатації приладу без необхідності переглядати рекламу, без підписки і додаткової оплати. Для роботи функції Garmin traffic не потрібен смартфон.


  Корисні повідомлення для водія: отримуйте актуальні дані про ситуацію на дорозі

  Автомобільний навігатор Garmin DriveSmart 61 LMT надає корисні повідомлення для водія 7, з якими ваше водіння стане набагато простішим і безпечнішим. Навігатор сповістить про круті повороти, зміни швидкості, залізничні переїздих, переходи для тварин і шкільні зони. Він завчасно повідомить про розташовані неподалік світлофори і камери дорожнього руху 5 і заздалегідь попередить про пробки на дорозі. Під час довгих подорожей, коли ви перебуваєте за кермом протягом багатьох годин, навігатор порадить, де і коли краще зробити зупинку 6. Автонавігатор Garmin DriveSmart 61LMT поставляється з попередньо завантаженою картою НавЛюкс та картою Європи. Таким чином, у вас під рукою завжди будуть найсучасніші карти, точки інтересу (POI) і навігаційна інформація.

  DriveSmart Hero

  Синхронизація з годинником Garmin

  DriveSmart Hero

  Окрім перерахованих вище корисних функцій автонавігатор DriveSmart 61LMT може синхронізуватись з годинниками Garmin (продаються окремо), щоб ви могли переглядати навігаційну інформацію на своєму зап'ясті. Наприклад, припаркувавши автомобіль, ви зможете отримувати навігаційні підказки під час пішої прогулянки до місця призначення. Крім того, додаток Watch Link дозволяє отримувати корисні повідомлення для водія на екрані годинника, наприклад, попередження про шкільні зони і т.д. Не бійтесь втратити свій автомобіль на багатолюдній парковці або припаркувавши його за кілька кварталів до місця призначення - ваш смарт годинник проведе вас за допомогою компаса до автомобіля і назад.


  Подорожі стають більш захоплюючими з функцією TripAdvisor

  На незнайомій місцевості завжди приємно мати пристрій, який вкаже вірний напрям. Саме тому ми почали оснащувати функцією TripAdvisor наші автонавігатори. Переглядайте рейтинги туристичних об'єктів, наприклад, готелів, ресторанів і парків розваг, розташованих на маршруті або недалеко від пункту призначення. Інформація з найбільшого туристичного сайту у світі надходить безпосередньо в автонавігатор - ми допоможемо вам знайти зупинки, які перетворять поїздку в задоволення. Крім того, ви можете знаходити цікаві місця за допомогою вбудованого інструменту Trip planner (планувальник поїздки) - під час подорожі він порадить цікаві зупинки, розташовані на вашому маршруті.

  DriveSmart Hero

  Зрозуміла навігація з функцією Garmin Real Directions

  DriveSmart Hero

  Автонавігатор DriveSmart 61 LMT-S. Функція Garmin Real DirectionsАвтонавігатор Garmin Garmin DriveSmart 61LMT встановлює нові стандарти для навігаційних вказівок. Garmin Real Directions™ надає зрозумілі навігаційні вказівки від повороту до повороту дружнім голосом, використовуючи для цього пам'ятки, помітні будівлі, світлофори і орієнтири. Ви будете отримувати підказки такого плану: «Поверніть праворуч за автозаправної станцією» або «Поверніть ліворуч одразу за червоною будівлею». Дотримуватись навігаційних інструкцій ще ніколи не було так просто. Завдяки базі даних Fourthquare у пам'яті пристрою зберігаються мільйони об'єктів POI і пам'яток.


  Підключіть камеру заднього виду

  DriveSmart Hero

  Автонавігатор DriveSmart 61 LMT-S. Підключення камери заднього видуРозширте свою навігаційну систему, підключивши до автонавігатора Garmin DriveSmart 61LMT-S камеру заднього виду BC 30 (продається окремо). За допомогою даного аксесуара ви можете здійснювати рух заднім ходом практично без зусиль. Камера виведе на екран зображення всього, що відбувається позаду і покаже безпечну відстань до сусідніх об'єктів під час паркування.


  Високоякісні карти

  Від якості залежить, чи зумієте ви швидко дістатись до місця призначення і чи не заблукаєте на шляху. Високоякісні карти HERE від Garmin дозволяють пристрою забезпечувати вас важливою навігаційною інформацією, коли ви найбільше її потребуєте. Мінімізуйте затримки під час водіння і скоротіть своє перебування за кермом разом з автонавігатором Garmin Drive 61LMT-S.

  1. «Безкоштовне оновлення трафіку» не може бути передано іншій особі або іншому продукту Garmin. Дана послуга діє протягом терміну служби вашого приймача трафіку Garmin (доки Ви володієте сумісним GPS-навігатором Garmin) або до тих пір, поки компанія Garmin отримує дані трафіку від стороннього постачальника (використовується більш короткий період). Дані трафіку доступні в Європі та в Росії (не у всіх містах).
  2. «Безкоштовне оновлення картографії» дає вам право на 4 оновлення картографічних даних на рік, якщо ці оновлення доступні на сайті Garmin (не стосується оновлень карти України Навлюкс). Дана послуга надається лише для одного приладу до тих пір, поки не скінчиться термін служби даного навігатора, або поки Garmin не перестане отримувати картографічні дані від стороннього постачальника (використовується більш короткий період). Оновлення, які ви отримуєте будуть відноситись до тієї ж географічної карти, яка була завантажена в прилад Garmin під час первинної купівлі. Компанія Garmin має право завершити надання Вам оновлень картографії, якщо Ви порушите умови ліцензійної угоди з кінцевим користувачем, яке Ви отримуєте разом з пристроєм.
  3. Для доступу до сервісів в реальному часі необхідно встановити мобільний додаток Smartphone Link. За послуги може стягуватись плата відповідно до тарифного плану вашого мобільного оператора.
  4. Дані парковки доступні для центральних зон більшості міст. Покриття можна подивитись на сайті parkopedia.com.
  5. Попередження про камери дорожнього руху і світлофори доступні не у всіх регіонах.
  6. Повідомлення про втому з'являються після тривалих періодів водіння без зупинок.
  7. Функція працює лише в Європі.
  8. Для отримання смарт нотифікацій необхідно завантажити додаток Smartphone Link у свій телефон. Може стягуватись плата відповідно до вашого тарифного плану.
  9. Необхідний Bluetooth-сумісний смартфон (продається окремо)
 • Написать отзыв

  Garmin DriveSmart 61 LMT-S - Автонавігатор

  Garmin DriveSmart 61 LMT-S - Автонавігатор

  З ліцензійною карткою доріг України НавЛюкс та картою Європи! Автомобільний GPS-навігатор DriveSmart 61 LMT-S з чудовим екраном 6,95 дюймів (17,7 см), безстроковим оновленням трафіку в Європі та карти Європи, розумними повідомленнями для водія та кріпленням на присосці в комплекті.