Информация

Latest posts

Garmin MARQ™ Captain: American Magic Edition Увеличить для просмотра

Garmin MARQ™ Captain: American Magic Edition

010-02454-01

Новый товар

8 голосов

71 250 грн.

 • Ви прагнете бути чемпіоном, а годинник символізує вашу перемогу

  Годинник MARQ Captain American Magic Edition підкреслює вашу відданість найкращій команді у світі яхтингу. Це унікальний сучасний інструмент, що стоїть на чолі високих технологій, морських, спортивних і тактичних функцій.

  • Те, як ви розпочинаєте будь-яку справу, часто передрікає, як ви її закінчите. Відстежуйте гонку від самого початку до фінішу з високоточним GPS-таймером регати.
  • Тренуйтесь разом з командою, використовуючи функцію sail grinding1 та спеціальні тренування для команд.
  • Витончений керамічний безель навколо екрану American Magic з гравіровкою підкреслює ваше захоплення.
  • Надміцний ремінець, що витримає найінтенсивнішу гонку.
  • Подорожуйте, досліджуйте світ та ніколи не втрачайте зв'язок з важливими людьми завдяки інтелектуальним функціям.
  • З батареєю, що працює до 12 днів, повертайтесь на берег тільки коли будете готові.
  • Такі дані, як швидкість та напрямок вітру, а також температура й інформація про припливи, допоможуть вам вирішити, чи варто сьогодні виходити у воду.

  Дизайн, що надихає

  MARQ Captain American Magic Edition - це розкішний годинник класу люкс з опуклим сапфіровим склом, дисплеєм Always-On та гравіровкою з назвою команди American Magic на безелі навколо екрану.


  Надійні матеріали

  2.jpg

  Коли ви прямуєте назустріч перемозі, можете з упевненістю покластись на ваш новий годинник, оснащений керамічним обідком 46 мм навколо циферблата, ультра-легким титановим корпусом та легким силіконовим ремінцем зі спеціальною насічкою.

  3.jpg


  Таймер регати

  Позначайте час старту за допомогою спеціального таймера. GPS-приймач допоможе визначити ідеальне положення в момент старту.

  4.jpg


  Тренування Sail Grinding

  Коли ви на березі, займайтесь на тренажерах Sail Grinding1. Ви можете продовжувати заняття і на борту судна також, щоб підготуватись до вирішального дня змагань.

  5.jpg


  Командні тренування

  Виконуйте однакові тренування з членами команди. Оберіть будь-яку з трьох програм, спеціально розроблених тренером команди American Magic.

  6.jpg


  Функції для плавання під парусом з використанням GPS

  Такі дані, як швидкість та напрямок вітру, а також температура й інформація про припливи, допомагатимуть вам під час парусної регати2.

  7.jpg


  Tack Assist (допомога при зміні галс)

  Годинник включають спеціальні функції для вітрильних човнів, таких як «Допомога при зміні галса»1.

  8.jpg


  Функція "Людина за бортом"

  У випадку, якщо людина впала за борт, миттєво відзначте місце події, натиснувши лише на одну кнопку. Стрілка, що вказує напрямок падіння, та лічильник відстані допоможуть швидко провести рятувальні роботи.

  9.jpg


  Автопілот

  Керуйте нашим блоком управління автопілота GHCTM 20 з годинника MARQ Captain для зміни напрямку, повороту і для управління судном.

  10.jpg


  Дані судна

  Передавайте дані судна на годинник з будь-якої точки на борту, а також дистанційно додавайте маршрутні точки у картплоттер.

  11.jpg


  Додаток FUSION-LinkTM Lite

  12.jpg

  Здійснюйте управління морською акустичною системою StereoActiveTM та іншими сумісними пристроями за допомогою бездротової технології ANT+®.

  13.jpg


  Частота пульсу

  Годинник постійно вимірює частоту вашого пульсу3, щоб ви могли оцінити інтенсивність навантаження, навіть під водою. За допомогою програми на пристрої Apple® або Android™ ви зможете отримати доступ до ще більшої кількості даних.

  14.jpg


  Бали стресу

  Спостерігайте за частотою пульсу на зап’ясті3 та мінливістю частоти пульсу для розрахунку балів стресу.

  15.jpg


  Пульсоксиметр Pulse Ox

  Пульсоксиметр Pulse Ox4 вимірює рівень кисню у крові та показує, наскільки ваш організм адаптується до розрідженого повітря в умовах високогір'я.

  16.jpg


  Спостереження за диханням

  Дізнайтесь, як ви дихаєте протягом дня, під час сну, дихальних вправ та занять йогою.

  17.jpg


  Відстеження водного балансу

  Підтримання правильного водного балансу є необхідною умовою гарного самопочуття. Ведення журналу рідини, яку ви споживаєте, допоможе вам підтримувати необхідний водний баланс день за днем.

  18.jpg


  Додатки та заняття

  Попередньо завантажені улюблені програми та профілі занять для гольфу, плавання, бігу, велоспорту, пішого туризму, веслування, лиж, тощо.

  19.jpg


  Введення даних для катання на гірських лижах Backcountry

  Цей профіль дозволяє внести розмежування між гірськими лижами та скелелазінням, а потім переглядати дані, що відносяться до підйомів та спусків.

  20.jpg

  Спортивні показники

  Переглядайте розширені показники тренувань для аналізу статистичних даних, вимірювання прогресу і вдосконалення фізичної форми3.

  21.jpg


  ClimbPro

  Використовуйте функцію планування підйомів ClimbPro для перегляду актуальної інформації про поточний та майбутні підйоми, включаючи нахил, відстань і набір висоти.

  22.jpg


  Розрахунок кругових маршрутів Round-Trip Routing

  Введіть бажану відстань маршрута і пристрій надасть рекомендовані маршрути, які приведуть вас назад до початкової точки. Функція розрахунку популярних маршрутів Trendline™ допоможе вам віднайти найкращі місцеві траси.

  23.jpg


  Технологія PacePro

  Єдина у своєму роді технологія PacePro допомагає вам підтримувати темп з урахуванням нахилу під час бігу по дистанції.

  24.jpg


  Декілька глобальних супутникових навігаційних систем

  Доступ до декількох глобальних супутникових навігаційних систем GPS, ГЛОНАСС і Galileo забезпечує надійне позиціювання і точні GPS-дані у складних умовах у порівнянні з використанням лише системи GPS.

  25.jpg


  Датчики ABC

  Для навігації туристичними стежками використовуйте навігаційні датчики: альтиметр для даних висоти, барометр для спостереження за погодою та 3-осьовий електронний компас.

  26.jpg


  Топографічні карти і карти гірськолижних курортів

  Переглядайте топографічні карти з функцією розрахунку популярних маршрутів TrendlineTM, а також назви і рівні складності трас на 2000 гірськолижних курортів по всьому світі.

  27.jpg


  Поля для гольфу

  Доступ до кольорових карт CourseView для більш ніж 41000 полів для гольфу по всьому світі, а також функції прицілювання і розрахунку відстані PlaysLike Distance.

  28.jpg

  29.jpg


  Оповіщення від смартфона

  Переглядайте електронні листи, текстові повідомлення й попередження прямо на екрані годинника MARQ Captain, підключивши його до сумісного мобільного пристрою.

  30.jpg


  Додаток Music

  Зберігайте до 2000 пісень у своєму годиннику та отримайте доступ до попередньо встановлених музичних додатків, включаючи Spotify® та Deezer. Слухайте музику зі свого MARQ Captain за допомогою Bluetooth навушників.

  31.jpg


  Garmin Pay

  Здійснюйте платежі швидко та зручно за допомогою системи безконтактних платежів Garmin PayTM, зареєструвавши платіжні картки від банків-учасників у додатку Garmin Connect.

  32.jpg


  Батарея

  Внутрішня акумуляторна літієва батарея забезпечує до 12 днів роботи в режимі смарт-годинника, 28 годин в режимі GPS, 48 годин в режимі UltraTracTM і 9 годин в режимі GPS з музикою.

  33.jpg

  1. Потрібен сумісний датчик.
  2. При сполученні з сумісним смартфоном.
  3. Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітору серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
  4. Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану Див. інформацію щодо відстеження активності.
  5. Сервіс Garmin Pay доступний за наявності сумісних карт від банків учасників; зв’яжіться зі своїм банком для більш детальної інформації.
 • Написать отзыв

  Garmin MARQ™ Captain: American Magic Edition

  Garmin MARQ™ Captain: American Magic Edition

Покупатели этого товара так же приобрели:

В этой категории 12 товаров: