Знижки

Информация

Latest posts

Garmin MARQ™ Golfer Увеличить для просмотра

Garmin MARQ™ Golfer

010-02395-00

Новый товар

3 голоса

85 500 грн.

 • Прагнення до досконалості

  MARQ Golfer символізує вашу пристрасть до гри. Це унікальний сучасний інструмент з розумними функціями, більше ніж 41,000 попередньо завантажених полів для гольфа та найширшим в історії комплектом даних для стеження за грою у гольф.

  • Де б ви не були, ваше поле для гольфу скоріше за все опиниться серед 41,000 попередньо завантажених полів.
  • «Віртуальний кадді», ваш надійний помічник, завжди допоможе з вибором ключки та прицілюванням.
  • Керамічне кільце навколо циферблата з 18 помітками у вигляді лунок показує усім оточуючим, що ви згодні лише на перемогу.
  • Зелений нейлоновий ремінець, традиційно виготовлений за технологією жакардового плетіння, забезпечує комфортне носіння.
  • MARQ Golfer не лише витончений, а й розумний. Оцініть зручність вбудованих інтелектуальних функцій.
  • З поля для гольфа й до зали засідань без паузи – та без підзарядки. До 28 годин роботи у режимі GPS.

  Дизайн, що надихає

  Цей розкішний годинник з опуклим сапфіровим склом, постійно увімкненим дисплеєм та 18 помітками у вигляді лунок на кільці навколо циферблату наочно демонструє вашу прихильність до гольфу.


  Надійні матеріали

  Пристрій має керамічне кільце 46 мм, зелений нейлоновий ремінець, виконаний за технологією жакардового плетіння. Обтічна конструкція не заважає під час гри.


  Підніміть свою гру на високий рівен


  «Віртуальний кадді»

  Завдяки функції «Віртуальний кадді» помічник завжди буде у вас під рукою. Пристрій враховує швидкість та напрям вітру, щоб порекомендувати ключку для виконання удару встановленої дальності.


  Швидкість та напрямок вітру

  4.jpg

  На екрані годинника відображаються дані швидкості та напрямок вітру1, щоб ви могли обрати необхідну ключку та визначити оптимальний напрямок удару.


  41 000 попередньо завантажених полів для гольфа

  5.jpg

  Годинник містить 41000 попередньо завантажених полів для гольфа з кольоровими картами CourseView по всьому світу. Ви можете завантажувати оновлення для тих полів, на яких граєте найчастіше.


  Перегляд перешкод

  6.jpg

  Ця функція дозволяє швидко переглядати кожну перешкоду на карті та отримувати важливу інформацію про відстань.


  Відстеження параметрів ключок

  7.jpg

  Синхронізуйте годинник з датчиками для ключок Approach® CT10, які входять до комплекту, щоб отримати доступ до розширених можливостей відстеження, включаючи місцеположення, відстань та тип клюшки2.


  Функція “PlayLike Distance”

  8.jpg

  Завдяки цій функції ви можете визначати відстань з урахуванням особливостей рельєфу (його ухилу вниз або вверх).


  Огляд гріна

  9.jpg

  Функція “Green View” (огляд гріна) дозволяє переглядати реальну форму гріна з будь-якої точки на полі, а також переміщати прапорці з метою досягнення вищої точності.


  Відстань до гріна

  10.jpg

  Пристрій дозволяє швидко визначити відстань до передньої, середньої та задньої частини гріна, щоб ви могли виконати потрібний удар.


  Функція “PinPointer”

  11.jpg

  Навіть якщо ви знаходитесь у сліпій зоні, функція “PinPointer” підкаже вам напрямок прапорця, щоб кожен ваш удар був направлений у ціль.


  Ще більше даних

  12.jpg

  Встановіть синхронізацію з додатком Garmin Golf для аналізу виконаних ударів, участі у таблиці лідерів і турнірах, а також для отримання додаткової інформації про гру.


  Прямуйте до перемоги – на полі для гольфа та у звичайному житті

  13.jpg


  Бали стресу

  14.jpg

  Спостерігайте за частотою пульсу на зап’ясті3 та мінливістю частоти пульсу для розрахунку балів стресу.


  Додатки та заняття

  15.jpg

  Попередньо завантажені улюблені програми та профілі занять для гольфу, плавання, бігу, велоспорту, пішого туризму, веслування, лиж, тощо.


  Пульсоксиметр Pulse Ox

  16.jpg

  Пульсоксиметр Pulse Ox4 вимірює рівень кисню у крові та показує, наскільки ваш організм адаптується до розрідженого повітря в умовах високогір'я.


  Спостереження за диханням

  17.jpg

  Дізнайтесь, як ви дихаєте протягом дня, під час сну, дихальних вправ та занять йогою.


  Відстеження водного балансу

  18.jpg

  Підтримання правильного водного балансу є необхідною умовою гарного самопочуття. Ведення журналу рідини, яку ви споживаєте, допоможе вам підтримувати необхідний водний баланс день за днем.


  Катання на гірських лижах поза трасами

  19.jpg

  Цей профіль дозволяє внести розмежування між гірськими лижами та скелелазінням, а потім переглядати дані, що належать до підйомів та спусків.


  Датчики АВС

  20.jpg

  Для навігації туристичними стежками використовуйте навігаційні датчики: альтиметр для даних висоти, барометр для спостереження за погодою та 3-осьовий електронний компас.


  Декілька глобальних супутникових навігаційних систем

  21.jpg

  Доступ до декількох глобальних супутникових навігаційних систем GPS, ГЛОНАСС і Galileo забезпечує надійне позиціювання і точні GPS-дані у складних умовах у порівнянні з використанням лише системи GPS.


  Топографічні карти і карти гірськолижних курортів

  22.jpg

  Переглядайте топографічні карти з функцією розрахунку популярних маршрутів TrendlineTM, а також назви і рівні складності трас на 2000 гірськолижних курортів по всьому світі.


  Спортивні показники

  23.jpg

  Переглядайте розширені показники тренувань для аналізу статистичних даних, вимірювання прогресу і вдосконалення фізичної форми3.


  Залишайтесь на зв’язку, де б ви не знаходились

  24.jpg

  Оповіщення від смартфона

  25.jpg

  Переглядайте електронні листи, текстові повідомлення та попередження прямо на екрані годинника MARQ Captain, підключивши його до сумісного мобільного пристрою.


  Музичні додатки

  26.jpg

  Зберігайте до 2000 пісень у своєму годиннику та отримайте доступ до попередньо встановлених музичних додатків, включаючи Spotify® та Deezer. Слухайте музику зі свого MARQ Captain за допомогою Bluetooth навушників.


  Garmin Pay

  27.jpg

  Здійснюйте платежі швидко та зручно за допомогою системи безконтактних платежів Garmin PayTM, зареєструвавши платіжні картки від банків-учасників у додатку Garmin Connect5.


  Управління живленням

  28.jpg

  Дізнайтесь, як різні налаштування і датчики впливають на витрати батареї. Прямо на ходу робіть необхідні корегування, щоб максимально подовжити час роботи вашого годинника.


  Батарея

  29.jpg

  Внутрішня акумуляторна літієва батарея забезпечує до 12 днів роботи в режимі смарт-годинника, 28 годин в режимі GPS, 48 годин в режимі UltraTracTM і 9 годин в режимі GPS з музикою.

  30.jpg

  1. При сполученні з сумісним смартфоном.
  2. Контакт ключки з м'ячем може впливати на відстеження ударів. Патти не відстежуються. Деякі удари, особливо підсічки на Гріні можуть не відстежуватись.
  3. Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітору серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
  4. Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Див. інформацію щодо відстеження активності.
  5. Сервіс Garmin Pay доступний за наявності сумісних карт від банків учасників; зв’яжіться зі своїм банком для більш детальної інформації.

Покупатели этого товара так же приобрели:

В этой категории 12 товаров: