Информация

Latest posts

Garmin MARQ™ Adventurer Увеличить для просмотра

Garmin MARQ™ Adventurer

010-02006-27

Новый товар

Годинник зроблений у вінтажному стилі, крім інтелектуальних функцій, має кільце з 360-градусним компасом, барометричні шкали, завантажені топографічні карти та вбудований альтиметр з автоматичним калібруванням

Подробнее

В наличии

7 голосов

71 250 грн.

 • Пристрасть до відкриттів та пригод пробуджується знову

  MARQ Adventurer Hero

  Цей годинник має не лише high-end функціонал, але й неперевершений стиль завдяки ремінцю з італійської шкіри vacchetta. З датчиком вимірювання кисню у крові (пульсоксиметром).

   

  Garmin Marq Adventurer

  Вбудований альтиметр показує висоту, яку ви набрали, та дані спуску, в той час як барометр за допомогою параметру «лінії тренду» попереджає про зміни погоди.

  Альтиметр и барометр MARQ
  Кожаный ремешок vacchetta MARQ

  Компас MARQ

  Орієнтування

  Використовуйте шкалу компаса, яка вигравірувана навколо екрану на 360-градусів, а також унікальну функцію орієнтування за допомогою класичного компаса, накладеного на карту.

  Приложение Adventurer MARQ

  Додаток «Експедиція»

  Мінімізуйте витрати заряду батареї в спеціальному режимі «Експедиція» так, щоб його вистачило на всю подорож, навіть якщо вона триває декілька тижнів.

  Карты MARQ

  Топографічні карти

  Переглядайте топографічні карти з популярними маршрутами Trendline, щоб відкрити для себе нові захопливі місця.

  Pulse OX MARQ

  Пульсоксиметр Pulse Ox

  За допомогою пульсоксиметра Pulse Ox2 ви можете зрозуміти, як ваш організм пристосовується до розрідженого повітря на великій висоті.

  Оповещения от смартфона на MARQ

  Смарт нотифікації

  Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та повідомлення про події у вашому смартфоні при синхронізації з сумісним мобільним пристроєм.

  Музыка на MARQ

  Музичні додатки

  Зберігайте до 2000 пісень, отримайте доступ до попередньо завантажених музичних сервісів з сумісних пристроїв, включаючи Spotify® та Deezer. Слухайте улюблену музику прямо з годинника за допомогою безпровідних навушників.

  Garmin Pay на MARQ

  Garmin Pay

  Швидко і зручно здійснюйте платежі за допомогою вбудованої системи безконтактних платежів Garmin Pay з платіжними картками від банків-учасників.3

  Баллы стресса и пульс на MARQ

  Бали стресу

  Відстежуйте мінливість серцевого ритму1

  Приложения и занятия на MARQ

  Додатки та тренування

  Використовуйте велику кількість попередньо встановлених улюблених додатків та спортивних програм для гольфу, плавання, бігу, ходьби, греблі, лижного спорту та ін.

  Спортивные показатели на MARQ

  Показники ефективності тренування

  Переглядайте розширені тренувальні дані для відстеження статистики, оцінки прогресу та вдосконалення фізичної форми.

  ClimbPro на MARQ

  ClimbPro

  Інструмент-планувальник підйомів ClimbPro дозволяє переглядати інформацію про поточні та майбутні підйоми в реальному часі, включаючи нахил, дистанцію та дані набору висоти.

  Глонасс на MARQ

  Декілька супутникових систем

  Вам доступні одразу декілька систем супутникової навігації (GPS, GLONASS та Galileo) для точного позиціонування у найскладніших умовах.

  Альтиметр на MARQ

  Датчики ABC

  Здійснюйте навігацію за допомогою датчиків ABC, включаючи альтиметр для вимірювання висоти, барометр для метеорологічних прогнозів та 3-осьовий електронний компас.

  Карты горнолыжных курортов на MARQ

  Карти гірськолижних трас

  Вирушайте у мандрівки з попередньо завантаженими топографічними картами лижних курортів, переглядайте назви та рівень складності для більш ніж 2000 лижних трас.

  Поля для гольфа на MARQ

  Поля для гольфу

  Користуйтесь повнокольоровими картами CourseView для більш ніж 41 000 полів для гольфу по всьому світі, використовуйте функцію прицілювання натиском на одну кнопку, користуйтесь функцією Playslike Distance для точного розрахунку дистанції.

  Батарея на MARQ

  Connect IQ

  Безкоштовно завантажуйте циферблати, поля даних, додатки та віджети у магазині Connect IQ. Додайте поля даних і отримуйте програми та віджети з магазину Connect IQ.

  Батарея

  Внутрішня акумуляторна батарея забезпечує до 12 днів безперервної роботи в режимі розумного годинника, до 28 годин в режимі GPS, до 48 годин в режимі UltraTrack, до 4 тижнів в режимі “Експедиція» та до 9 годин в режимі GPS з музикою.

  1. Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітору серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
  2. Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox.
  3. Сервіс Garmin Pay доступний при наявності сумісних карт від банків учасників; зв’яжіться зі своїм банком для більш детальної інформації
 • Написать отзыв

  Garmin MARQ™ Adventurer

  Garmin MARQ™ Adventurer

  Годинник зроблений у вінтажному стилі, крім інтелектуальних функцій, має кільце з 360-градусним компасом, барометричні шкали, завантажені топографічні карти та вбудований альтиметр з автоматичним калібруванням

Покупатели этого товара так же приобрели:

В этой категории 12 товаров: