Знижки

Информация

Latest posts

Garmin MARQ® Adventurer Performance Edition Увеличить для просмотра

Garmin MARQ® Adventurer Performance Edition

010-02567-31

Новый товар

Сейчас товар отсутствует

2 голоса

66 500 грн.

 • Пристрасть до відкриттів та пригод пробуджується знову

  Розумний годинник MARQ Adventurer - це сучасний годинник-інструмент, який допомагає вам розширити свої кордони. Піднявшись на вершину світу, відчуйте підтримку унікального приладу, створеного, щоб допомогти вам досліджувати цей безкрайній світ. Пристрій оснащений пульсоксиметром для вимірювання кисню у крові.

  • Піднімаєтесь вище і вище? Стежте за набором висоти та змінами погоди.
  • Спостерігайте за змінами температури повітря на маршруті за допомогою включеного у комплект датчика tempe™.
  • Прямуйте власним маршрутом. Налаштуйте потрібний курс за допомогою кільця компаса на 360 градусів, зображеного на безелі навколо екрана.
  • Піднімаючись на вершину, спостерігайте за рівнем насичення крові киснем2.
  • Залишайтеся на зв'язку зі своєю командою, використовуючи функції смарт-годинника.
  • Годинник MARQ Adventurer забезпечує до 12 днів автономної роботи, щоб ви могли не обмежувати час подорожей.

  Вишуканий дизайн

  Продемонструйте свою захопленість подорожами за допомогою спеціалізованого смарт-годинника класу люкс, що включає округле сапфірове скло, постійно включений дисплей та кільце навколо циферблата з позначками компаса на 360 градусів, щоб ви не збилися з курсу.

  Довговічні матеріали

  Годинник має класичний вінтажний дизайн з титановим кільцем навколо циферблата 46 мм, його корпус виконаний з матового титану, помаранчевий високоякісний каучуковий QuickFit® ремінець забезпечує комфортне носіння у найскладніших умовах.
  Вбудований альтиметр показує висоту, яку ви набрали, та дані спуску, в той час як барометр за допомогою параметру «лінії тренду» попереджає про зміни погоди.


  Без меж

  2.jpg

  Орієнтування

  3.jpg

  Використовуйте шкалу компаса, яка вигравірувана навколо екрану на 360-градусів, а також унікальну функцію орієнтування за допомогою класичного компаса, накладеного на карту.


  Додаток «Експедиція»

  4.jpg

  Мінімізуйте витрати заряду батареї у спеціальному режимі «Експедиція» так, щоб його вистачило на всю подорож, навіть якщо вона триває декілька тижнів.


  Топографічні карти

  5.jpg

  Переглядайте топографічні карти з популярними маршрутами Trendline, щоб відкрити для себе нові захопливі місця.


  Декілька супутникових систем

  6.jpg

  Вам доступні одразу декілька систем супутникової навігації (GPS, GLONASS та Galileo) для точного позиціонування у найскладніших умовах.


  Пульсоксиметр Pulse OX

  7.jpg

  За допомогою пульсоксиметра Pulse Ox2 ви можете зрозуміти, як ваш організм пристосовується до розрідженого повітря на великій висоті.


  Дані серцевого ритму

  8.jpg

  Годинник постійно вимірює вашу частоту пульса1 для оцінки інтенсивності занять, навіть під водою. При синхронізації з додатком Garmin ConnectTM на сумісному пристрої Apple® або AndroidTM ви отримуєте ще більше даних.


  Бали стресу

  9.jpg

  Відстежуйте свій пульс та мінливість серцевого ритму для визначення балів стресу1 .


  Стеження за водним балансом

  10.jpg

  Підтримувати водний баланс в організмі вкрай важливо для здоров'я. Відстежуйте кількість рідини, яку споживаєте для досягнення необхідного водного балансу та щодня спостерігайте за стабільністю цього показника.


  Стеження за диханням

  11.jpg

  Стежте за своїм диханням протягом дня, під час сну, а також під занять дихальними вправами та йогою.


  Досягайте вершин

  12.jpg

  Спортивні режими і додатки

  13.jpg

  Годинник включає ваші улюблені додатки та спортивні режими, серед яких гольф, плавання, біг, велоспорт, ходьба, гребля, лижі та ін.


  Катання на лижах поза трасами

  14.jpg

  Даний профіль розрізняє катання на лижах та скелелазіння з наданням даних спуску або підйому.


  Спортивні дані

  15.jpg

  Переглядайте розширені тренувальні метрики для відстеження статистичних даних, вимірювання прогресу та покращення фізичної форми.


  ClimbPro

  16.jpg

  Програма-планувальник підйомів ClimbPro надає інформацію в реальному часі про майбутні підйоми, включаючи схили, дистанцію та набір висоти.


  Технологія PACEPRO™

  17.jpg

  Унікальна функція PacePro допоможе вам підтримувати необхідний темп з урахуванням ухилу місцевості, надаючи корисні підказки під час пробіжки.


  Датчики ABC

  18.jpg

  Здійснюйте навігацію по трейлам за допомогою датчиків ABC, включаючи альтиметр, барометр для метеорологічних прогнозів та 3-осьовий компас.


  ТОПО карти і карти лижних трас

  19.jpg

  Переглядайте топографічні карти з популярними маршрутами Trendline, а також назви та рейтинги складності для 2000 гірськолижних трас по всьому світу.


  Поля для гольфа

  20.jpg

  Отримайте доступ до повнокольорових карт CourseView для більш ніж 41 000 полів для гольфу. Користуйтесь функцією точного розрахунку удару натиснувши лише на одну кнопку та розраховуйте точну відстань PlaysLikeDistance.


  Залишайтесь на зв'язку з цивілізацією

  21.jpg

  Смарт нотифікації

  22.jpg

  Отримуйте електронні листи, SMS, повідомлення від різноманітних додатків і мессенджерів прямо на годинник при сполученні з сумісним смартфоном.


  Музичні додатки

  23.jpg

  Зберігайте до 2000 пісень, отримайте доступ до попередньо завантажених музичних сервісів з сумісних пристроїв, включаючи Spotify® та Deezer. Слухайте улюблену музику прямо з годинника за допомогою безпровідних навушників.


  GARMIN PAY™

  24.jpg

  Швидко і зручно здійснюйте платежі за допомогою вбудованої системи безконтактних платежів Garmin Pay з платіжними картками від банків-учасників.


  Connect IQ

  25.jpg

  Безкоштовно завантажуйте циферблати, поля даних, додатки та віджети у магазині Connect IQ. Додайте поля даних і отримуйте програми та віджети з магазину Connect IQ.


  Енергозберігаючий режим

  26.jpg

  Переглядайте, як різні налаштування і датчики впливають на період роботи батареї та робіть необхідні коригування на ходу.

  27.jpg

  Батарея

  Внутрішня акумуляторна батарея забезпечує до 12 днів безперервної роботи в режимі розумного годинника, до 28 годин в режимі GPS, до 48 годин в режимі UltraTrack, до 4 тижнів в режимі “Експедиція» та до 9 годин в режимі GPS з музикою.

  1. Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітору серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
  2. Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox.
  3. Сервіс Garmin Pay доступний при наявності сумісних карт від банків учасників; зв’яжіться зі своїм банком для більш детальної інформації.

Покупатели этого товара так же приобрели:

В этой категории 12 товаров: