Информация

Latest posts

Garmin MARQ® Aviator Performance Edition Увеличить для просмотра

Garmin MARQ® Aviator Performance Edition

010-02567-11

Новый товар

Внимание: последний на складе!

4 голоса

87 894 грн.

 • Велич сучасних технологій, коли від польоту захоплює подих

  Немає значення, чи є ви професійним пілотом, чи просто захоплюєтесь польотами, годинник MARQ Aviator Performance Edition підтримає вашу пристрасть. Це єдиний у своєму роді сучасний годинник-інструмент, який містить всесвітню базу даних аеропортів та карти з детальною інформацією. Модель MARQ Aviator Performance Edition має ряд спеціальних авіаційних функцій для підвищення безпеки: навігацію Direct-To, метеорологічний радар NEXRAD та можливість інтеграції з авіаційним обладнанням Garmin. З датчиком вимірювання кисню у крові (пульсоксиметром).

  На безелі навколо циферблата зображена шкала часу GMT (за Гринвічем); також на циферблаті можна побачити два додаткових часових пояси з кодами місцевих аеропортів для далеких подорожей. При кожному зльоті годинник показує, куди ви прямуєте. Крім того, пристрій сповістить вас про прибуття.

  • Будьте готові до будь-якої ситуації з аварійною навігацією Direct-to.
  • Високоякісний каучуковий ремінець годинника забезпечує комфорт під час тривалих перельотів.
  • Пристрій включає місцевий час, час за Гринвічем, а також два додаткових часових пояси, щоб ви завжди встигали за графіком.
  • Переглядайте авіаційні метеозведення, а також дані метеорологічного радара NEXRAD для вашого маршрута1.
  • Функції смарт-годинника зроблять ваші подорожі ще більш комфортними.
  • Годинник забезпечує до 12 днів автономної роботи, щоб ви могли не обмежувати час польоту.

  Дизайн класу люкс

  Продемонструйте вашу захопленість польотами за допомогою унікального спеціалізованого смарт-годинника класу люкс з округлим сапфіровим склом, постійно включеним дисплеєм та всесвітньою авіаційною базою даних з аварійною навігацією Direct-to.


  Високоякісні матеріали

  Годинники включають класичний суцільнометалевий дизайн, керамічне кільце навколо циферблата, а також чорний високоякісний каучуковий ремінець з механізмом QuickFit®., Який забезпечує комфортне носіння навіть в умовах турбулентності.


  Летіть за горизонт

  2.jpg

  Кнопка Direct-to

  3.png

  Кнопка навігації "Direct-to" дозволяє летіти прямо до місця призначення або маршрутної точки. Кнопка "Nearest" активує маршрут до найближчого аеропорту.


  Динамічна карта

  4.png

  Переглядайте плани польоту до найближчих навігаційних знаків, аеропортів, пересічень та інших наземних об'єктів на кольоровий рухомій карті.


  Індикатор курсу HSI

  5.png

  Стрілка планового навігаційного приладу (HSI) показує напрямок до вашого пункту призначення.


  Метеорологічні прогнози

  6.jpg

  Переглядайте авіаційні прогнози погоди, включно з параметрами вітру, видимістю, барометричним тиском та іншими даними, а також метеологічний радар NEXRAD на вашому маршруті1.


  Плани польотів

  7.jpg

  Передавайте план польоту (та будь-які оновлення) по безпровідному каналу зв'язку з програми Garmin Pilot2 на годинник MARQ Aviator, щоб постійно залишатись у стані синхронізації.


  Журнал польоту

  8.png

  Запис журналу польоту автоматично запускається при зльоті. Потім дані (дата, тривалість, загальний час польоту та маршрут) передаються в flyGarmin.com® через додаток Garmin Pilot™ 2.


  Крутіть земну кулю. Розширюйте межі своїх можливостей

  9.jpg

  Частота пульсу

  10.jpg

  Годинник постійно вимірює вашу частоту пульса3 для оцінки інтенсивності занять, навіть під водою. При сполученні з додатком Garmin ConnectTM на сумісному пристрої Apple® або AndroidTM ви отримуєте ще більше даних.


  Бали стресу

  11.jpg

  Спостерігайте за частотою пульсу на зап'ясті3 та мінливістю частоти пульсу для розрахунку балів стресу.


  Пульсоксиметр Pulse Ox

  12.png

  Пульсоксиметр Pulse Ox4 показує, наскільки рівень кисню у вашому організмі адаптується до розрідженого повітря в умовах високогір'я.


  Стеження за диханням

  13.jpg

  Спостерігайте за своїм диханням протягом дня, під час сну, а також під час занять дихальними вправами та йогою.


  Стеження за водним балансом

  14.jpg

  Підтримувати водний баланс вкрай важливо для здоров'я. Щодня відстежуйте кількість рідини, яку споживаєте для досягнення необхідного водного балансу та кожен день спостерігайте за стабільністю цього показника.


  Спортивні програми

  15.png

  Годинник містить попередньо завантажені програми та профілі занять для гольфу, плавання, бігу, велоспорту, пішого туризму, веслування, лиж та інших видів спорту й активностей.


  Катання на лижах поза трасами

  16.jpg

  Даний профіль відокремлює катання на лижах та скелелазіння при відображенні даних спуску або підйому.


  Спортивні показники

  17.jpg

  Переглядайте розширені показники тренувань, включно з даними бігової динаміки3, показником VO2 max з урахуванням спеки та висоти, рекомендаціями по відновленню та іншими даними.


  Функція ClimbPro

  18.jpg

  Використовуйте функцію планування підйомів ClimbPro для перегляду актуальної інформації про поточний та майбутній підйоми, включно з ухилом, дистанцією та набором висоти.


  Топографічні та гірськолижні карти

  19.jpg

  Переглядайте топографічні карти з розрахунком популярних маршрутів Trendline, а також інформацію стосовно 2 000 гірськолижних курортів, включно з назвами та рівнем складності трас.


  Поля для гольфу

  20.png

  Пристрій може отримувати доступ до карт CourseView для більш ніж 41 000 полів для гольфу по всьому світу, включно з функцією PlaysLike Distance для вибору цілі.


  Залишайтесь на зв'язку, де б ви не знаходились, завдяки інтелектуальним функціям

  21.jpg

  Смарт повідомлення

  22.png

  При синхронізації з сумісним мобільним пристроєм ви можете отримувати повідомлення про електронні листи, текстові повідомлення та попередження прямо на екран годинника.


  Музичні додатки

  23.jpg

  Зберігайте до 2000 пісень або отримуйте доступ до потокових додатків сумісних сервісів, включно зі Spotify®, Deezer та Amazon Music. Слухайте музику за допомогою Bluetooth-навушників.


  Безконтактні платежі Garmin Pay™

  24.png

  Пристрій включає систему безконтактних платежів Garmin Pay від банків-учасників6 для зручної оплати покупок.


  Декілька супутникових навігаційних систем GNSS

  25.jpg

  Отримуйте доступ до декількох супутникових глобальних навігаційних систем (GPS, ГЛОНАСС і Galileo) для надійного позиціонування у більш складних умовах, ніж при використанні однієї системи GPS.


  Управління живленням

  26.jpg

  Переглядайте, як різні налаштування і датчики впливають на період роботи батареї та робіть необхідні поправки на ходу.


  Батарея

  27.png

  Внутрішня акумуляторна літієва батарея забезпечує до 12 днів роботи в режимі смарт-годинника, 28 годин в режимі GPS, 48 годин в режимі UltraTracTM і 9 годин в режимі GPS з музикою.

  28.jpg

  1. При сполученні з сумісним смартфоном
  2. Необхідно встановити спеціальний додаток та синхронізувати його з годинником
  3. Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
  4. Годинник не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану; див. Див. правила безпеки та інформація про пристрій. Функція Pulse Ox недоступна в деяких країнах. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox.
  5. При сполученні з ПК або сумісним смартфоном зі встановленим додатком Connect IQ Store.
  6. Сервіс Garmin Pay доступний при наявності сумісних карт від банків учасників; зв’яжіться зі своїм банком для більш детальної інформації

В этой категории 12 товаров: