Информация

Latest posts

Garmin MARQ® Driver Performance Edition Увеличить для просмотра

Garmin MARQ® Driver Performance Edition

010-02567-01

Новый товар

3 голоса

95 000 грн.

 • Коли життя – це швидкість, кожна гонка веде до слави

  MARQ Driver - це сучасний годинник-інструмент преміального класу, що символізує вашу пристрасть до перегонів. Унікальний розумний годинник створений спеціально для тих, хто перемагає на трасі, вмістивши у своїй пам'яті більш ніж 250 гоночних трас по всьому світі з можливістю відображення обраних треків на дисплеї. Пристрій також оснащений датчиком вимірювання кисню у крові (пульсоксиметром).

  • Отримайте доступ до більш ніж 250 популярних трас по всьому світі.
  • Тахіметр та хронограф дозволяють засікати час автомобілів та розраховувати швидкість на трасі.
  • Високоякісний каучуковий ремінець забезпечує комфорт та довговічність.
  • Завдяки статистичним даним ви можете перебувати на піку форми на кожному колі траси та у поїздці.
  • Інтелектуальні функції дозволяють вам залишатися на зв'язку з командою та родиною у дні перегонів та у повсякденному житті.
  • Годинники забезпечують до 12 днів автономної роботи, щоб ваш темп життя не сповільнювався.

  Дизайн класу люкс

  Насолоджуйтесь захоплюючими гонками за допомогою цього розкішного спеціалізованого смарт-годинника, оснащеного округлим сапфіровим склом та постійно включеним дисплеєм. Годинник містить понад 250 попередньо завантажених трас для перегонів по всьому світу.


  Високоякісні матеріали

  Високотехнологічний аксесуар MARQ Driver символізує вашу пристрасть до адреналіну. Годинник має титановий корпус 46 мм, а також титановий безель навколо екрана з алмазоподібним DLC-покриттям та керамічною вставкою, а також яскраво-червоний високоякісний каучуковий QuickFit ремінець.


  Життя на швидкості

  2.jpg

  Час для кругів, які повторюються

  3.jpg

  Параметр «Балли часу кругів, які повторюються» дозволить оцінити стабільність гонки.


  Віртуальний Піт-Уолл

  4.jpg

  Дозволяє прослуховувати аудіо звіти для кожного круга з віртуальним огородженням траси, де знаходяться бокси команд (Піт-Уоллом).


  Дані останньої гонки

  5.jpg

  Перегляд даних останньої гонки, включаючи найкоротший час для круга, сумарні дані по кругах і максимальну швидкість.


  Таймер треку

  6.jpg

  Сучасний тахометр і хронограф дозволяють вам фіксувати час інших автомобілів на трасі і розраховувати їхню швидкість.


  Показники ефективності. На гоночній трасі та у повсякденному житті

  7.jpg

  Дані серцевого ритму

  8.jpg

  Годинник постійно вимірює вашу частоту пульса1 для оцінки інтенсивності занять, навіть під водою. При синхронізації з додатком Garmin ConnectTM на сумісному пристрої Apple® або AndroidTM ви отримуєте ще більше даних.


  Рівень стресу

  9.jpg

  Вбудований пульсометр моніторить ваш серцевий ритм¹ і мінливість серцевого ритму для визначення рівня стресу.


  Пульсоксиметр Pulse Ox

  10.jpg

  Пульсоксиметр Pulse Ox² дозволяє оцінити можливість вашого організму пристосовуватись до розрідженого повітря на великій висоті.


  Стеження за диханням

  11.jpg

  Стежте за своїм диханням протягом дня, під час сну, а також під занять дихальними вправами та йогою.


  Стеження за водним балансом

  12.jpg

  Підтримувати водний баланс в організмі вкрай важливо для здоров'я. Відстежуйте кількість рідини, яку споживаєте для досягнення необхідного водного балансу та щодня спостерігайте за стабільністю цього показника.


  Спортивні режими і додатки

  13.jpg

  Годинник включає ваші улюблені додатки та спортивні режими, серед яких гольф, плавання, біг, велоспорт, ходьба, гребля, лижі та ін.


  Катання на лижах поза трасами

  14.jpg

  Даний профіль розрізняє катання на лижах та скелелазіння з наданням даних спуску або підйому.


  Спортивні дані

  15.jpg

  Переглядайте розширені тренувальні метрики для відстеження статистичних даних, вимірювання прогресу та покращення фізичної форми.


  ClimbPro

  16.jpg

  Планувальник підйомів ClimbPro надає інформацію в реальному часі про майбутні підйоми, включаючи схили, дистанцію та набір висоти.


  Розрахунок кругових маршрутів

  17.jpg

  Введіть необхідну дистанцію і пристрій розрахує запропоновані маршрути, які приведуть вас назад до початкової точки. Функція розрахунку популярних маршрутів TrendlineTM допоможе вам знайти найкращі дороги, які використовують місцеві спортсмени.


  Технологія PacePro™

  18.jpg

  Унікальна функція PacePro допоможе вам підтримувати необхідний темп з урахуванням ухилу місцевості, надаючи корисні підказки під час пробіжки.


  Датчики ABC

  19.jpg

  Здійснюйте навігацію по трейлам за допомогою датчиків ABC, включаючи альтиметр, барометр для метеорологічних прогнозів та 3-осьовий компас.


  ТОПО карти і карти лижних трас

  20.jpg

  Переглядайте топографічні карти з популярними маршрутами Trendline, а також назви та рейтинги складності для 2000 гірськолижних трас по всьому світі.


  Поля для гольфа

  21.jpg

  Отримайте доступ до повнокольорових карт CourseView для більш ніж 41 000 полів для гольфу. Користуйтесь функцією точного розрахунку удару натиснувши лише на одну кнопку та розраховуйте точну відстань PlaysLikeDistance.


  Залишайтесь на зв'язку

  22.jpg

  Смарт нотифікації

  23.jpg

  Отримуйте електронні листи, SMS, повідомлення від різноманітних додатків і мессенджерів прямо на годинник при сполученні з сумісним смартфоном.


  Слухайте музику

  24.jpg

  MARQ Driver дозволяє зберігати у своїй пам’яті до 2000 пісень, а також програвати треки з сумісних музичних додатків, включаючи Spotify® та Deezer. Слухати музику можна прямо з годинника за допомогою безпровідних навушників.


  GARMIN PAY™

  25.jpg

  Легко та зручно оплачуйте покупки своїм годинником в будь-яких торгівельних точках, оснащених терміналом для оплати.


  Декілька глобальних навігаційних супутникових систем

  26.jpg

  Годинник включає декілька супутникових систем (GPS, GLONASS and Galileo) для забезпечення максимально точного позиціонування у найскладніших умовах.


  Енергозберігаючий режим

  27.jpg

  Переглядайте, як різні налаштування і датчики впливають на період роботи батареї та робіть необхідні коригування на ходу.


  Батарея

  28.jpg

  Енергоефективна акумуляторна літієва батарея забезпечує до 12 днів роботи в режимі смарт-годинника, до 28 годин в режимі GPS, до 48 годин в режимі UltraTracTM і 9 годин в режимі GPS з музикою.

  29.jpg

  Магазин безкоштовних додатків Connect IQ

  Розширте можливості свого годинника, безкоштовно завантажуючи циферблати, поля даних, додатки і віджети у магазині Connect IQ. Додаток Connect IQ можна завантажити в Google Play та AppStore

  1. Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітору серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
  2. Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox.
  3. Сервіс Garmin Pay доступний при наявності сумісних карт від банків учасників; зв’яжіться зі своїм банком для більш детальної інформації

В этой категории 12 товаров: