Знижки

Информация

Latest posts

Сниженная цена! Garmin ECHOMAP Plus 92sv -9" ехолот-картплоттер з CHIRP, ClearVu, SideVu та WiFi Увеличить для просмотра

Garmin ECHOMAP Plus 92sv -9" ехолот-картплоттер з CHIRP, ClearVu, SideVu та WiFi

010-01900-01

Новый товар

9" ехолот-картплоттер з CHIRP, ClearVu, SideVu та WiFi

Подробнее

2 голоса

48 335 грн.

-4 587 грн.

52 922 грн.

 • Комбінований ехолот з вбудованим Wi-Fi

  • Ехолот / картплоттер з великим сенсорним дисплеєм 9” з додатковими кнопками забезпечує відмінну якість зображення на сонці.
  • Включає трансдьюсер GT-52 для традиційного сонара CHIRP, а також CHIRP ClearVü™ та CHIRP SideVü™, сумісний з інноваційними сонарами
  • Panoptix™ (продаються окремо)
  • Попередньо завантажена базова карта світу; сумісність з BlueChart® g2 HD та BlueChart® g2 Vision® HD.
  • Програма Quickdraw Contours дозволяє створювати персоналізовані риболовні карти з ізобатами 30 см під час плавання.
  • За допомогою Wi-Fi ехолот синхронізується з безкоштовним додатком ActiveCaptainTM і надає доступ до сервісу OneChart TM, оповіщенням зі смартфона1, спільноти Garmin QuickdrawTM і т.д.
  • Обмін маршрутами та маршрутними точками з іншими пристроями ECHOMAP™ або STRIKER™.

  Ехолот/картплоттер ECHOMAP Plus 92sv з яскравим дисплеєм 9” з відмінним зображенням на сонці завдяки сенсорному екрану з додатковими кнопками пропонує зручне управління. Пристрій підтримує традиційний сонар Garmin CHIRP та скануючі сонари CHIRP ClearVü™, CHIRP SideVü™. Він також сумісний з нашим інноваційним сонаром Panoptix, який надає живе зображення в реальному часі. Ехолот включає попередньо завантажену базову карту світу і сумісний з картами BlueChart g2 HD та BlueChart g2 Vision HD. Картографічна програма Quickdraw Contours дозволяє створювати персоналізовані риболовні карти з ізобатами 30 см безпосередньо під час плавання. Крім того, ехолот має вбудований Wi-Fi® для синхронізації з безкоштовним додатком ActiveCaptain та OneChart, який дозволяє купувати і завантажувати нові карти. Також ActiveCaptain надає доступ до смарт повідомленнь зі смартфона1, спільноти користувачів ActiveCaptain для перегляду інформації про причали та інші об'єкти, спільноти Quickdraw та ін. Ехолот дозволяє обмінюватись маршрутами та маршрутними точками з іншими пристроями ECHOMAP або STRIKER. До його комплекту входить швидкознімне кріплення, завдяки якому ви можете швидко демонтувати ехолот та відключити його від живлення.


  Технологія Garmin CHIRP

  Ехолот / картплоттер ECHOMAP Plus 92sv включає традиційний сонар CHIRP, який представляє собою одну з найдосконаліших рибопошукових технологій сьогодення. Традиційний сонар CHIRP забезпечує неймовірно чітке розділення цілей та високу роздільну здатність, адже дана технологія дозволяє проводити більш потужне сканування у порівнянні з традиційним сонаром. Ехолот підтримує троллінгові мотори Minn Kota® та MotorGuide® з інтегрованими трансдьюсерами.


  Чіткі зображення скануючого сонара

  Скануючий сонар Garmin CHIRP ClearVü надає майже фотографічної якості зображення усього, що знаходиться під вашим човном. Garmin CHIRP SideVü надає деталізоване зображення всього, що знаходиться по боках від човна. Ви отримаєте високочітке зображення підводних структур, риби та об'єктів під водою. Традиційний сонар CHIRP, ClearVü та Garmin CHIRP SideVü об'єднані в одному трансдьюсері.


  Створюйте власні карти з Quickdraw Contours

  Програма Quickdraw Contours дозволяє вам створювати власні риболовні карти з ізобатами до 30 см безпосередньо під час плавання. Ви вільні використовувати їх так, як вважаєте за потрібне. Зберігайте отримані карти для подальшого використання або діліться ними з іншими користувачами спільноти Quickdraw Community у Garmin Connect™ .


  Залишайтесь на зв'язку з додатком ActiveCaptain

  Керуйте плаванням з будь-якої точки планети з нашим безкоштовним універсальним додатком ActiveCaptain, який об'єднує ваш сумісний мобільний пристрій, картплоттер, карти, спільноту і т.д. у єдину, просту та потужну систему. Користуйтесь вбудованим в ехолот Wi-Fi®, встановлюйте синхронізацію з безкоштовним додатком ActiveCaptain, щоб отримати доступ до картографічного сервісу OneChart, який дозволяє оновлювати, купувати та завантажувати нові карти. Крім того, додаток ActiveCaptain надає доступ до смарт функцій1, даним спільноти ActiveCaptain про причали та інші об'єкти, інформації зі спільноти Quickdraw та ін.


  Функції Garmin SailAssist для парусних регат

  Функції SailAssist включають лейлайни, покращену розу вітрів, лінії напрямку і курсу відносно землі. Ехолот ECHOMAP Plus 92sv показує дані справжнього та імовірного кута вітру, швидкості та дрейфу з одного погляду на екран. Для досягнення найкращих результатів на парусній регаті користуйтесь спеціальною сторінкою з віртуальною лінією старту та полями даних, на яких відображаються лейлайни, час старту і таймер гонки.


  Користуйтесь найкращими картами на воді

  Користувачі Max Def Lakes, BlueChart g2 HD або BlueChart g2 Vision HD можуть перейти до використання наших найкращих карт LakeVü HD та LakeVü HD Ultra з технологією «Авто-гід»2 та іншими корисними функціями. Слот для карти пам'яті microSD™ дозволяє вам купувати та використовувати додаткові карти. Крім того, ви можете купувати картографію в магазині OneChart через додаток ActiveCaptain і автоматично синхронізувати дані з сумісним карплоттером без необхідності використовувати карту пам'яті.


  Спостерігайте за рибою в реальному часі

  Додайте наш інноваційний сонар Panoptix, який "бачить все" і спостерігайте за всім, що відбувається навколо човна і під ним в реальному часі, навіть коли човен стоїть на місці. Пристрій дозволяє спостерігати за переміщенням наживки відносно підводних об'єктів. Ви будете бачити рух риби та її реакцію на наживку на відстані до 33 метрів від човна.


  Підтримка мережі NMEA 2000®

  Ехолот ECHOMAP Plus 72sv забезпечує підтримку NMEA 2000 для параметрів двигуна, датчиків, акустичної системи FUSION-LINK, автопілотів та іншого морського обладнання.


  Беріть ваш ECHOMAP Plus з собою

  Повернувшись з плавання ви можете легко забрати комбінований ехолот ECHOMAP Plus с собою. Завдяки тому, що кабелі приєднуються безпосередньо до кріплення, ви легко можете зняти ехолот з тримача і відключити його від джерела живлення без необхідності розбиратися з проводами.

  1. При сполученні з сумісним мобільним пристроєм
  2. Функція «Авто-гід» призначена для цілей планування і не відміняє виконання правил безпеки під час навігації.

 • Написать отзыв

  Garmin ECHOMAP Plus 92sv -9" ехолот-картплоттер з CHIRP, ClearVu, SideVu та WiFi

  Garmin ECHOMAP Plus 92sv -9" ехолот-картплоттер з CHIRP, ClearVu, SideVu та WiFi

  9" ехолот-картплоттер з CHIRP, ClearVu, SideVu та WiFi

В этой категории 30 товаров: