Информация

Latest posts

Распродажа! Garmin fenix 6 PRO - Black with Black Band Увеличить для просмотра

Garmin fenix 6 PRO - Black with Black Band

010-02158-02

Новый товар

Fenix 6 – міцний мультиспортивний годинник fēnix з GPS-приймачем дозволяє додати до спортивних тренувань картографію, музику, «розумне» планування темпу та інші функції, щоб допомагати вам у досягненні поставлених цілей.

Подробнее

В наличии

60 голосов

24 054 грн.

-9 022 грн.

33 076 грн.

 • Прагніть до більшого

  Представляємо вашій увазі ультраміцний, мультиспортивний GPS-годинник fenix 6 з картографією, музикою та розумним плануванням темпу, який допоможе вам якнайшвидше досягти поставлених цілей. З датчиком вимірювання кисню у крові Pulse Ox (пульсоксиметром).

  • Пульсометр на зап’ясті1 та пульсоксиметр Pulse Ox2 надають усі необхідні дані, щоб зробити ваші заняття максимально ефективними.
  • Динамічна функція PacePro допомагає правильно розподілити темп в залежності від висоти та типу рельєфу.
  • Попередньо завантажені карти для більш ніж 2000 лижних трас по всьому світі.
  • Оцінюйте ефективність для бігових та велосипедних тренувань за допомогою найновіших даних.
  • Здійснюйте навігацію навколо світу з декількома супутниковими системами GNSS та датчиками для активного життя.
  • Синхронізуйте свій годинник з популярним музичними сервісами для прослуховування офлайн без телефону.

  Висока якість в усьому

  Пристрій має міцний і водночас стильний, продуманий дизайн з використанням сучасних досягнень техніки. Збільшений на 18% дисплей діагоналлю 1.3 дюйми оснащений технологією Always-On (постійно включений). У годиннику використовується кільце навколо циферблата з нержавіючої сталі або з DLC-покриттям. Пристрій виготовлений згідно з військовими стандартами США.

  Технологія PacePro

  Перша у своєму роді функція PacePro допомагає підтримувати правильний темп в залежності від ухилу місцевості під час кросового бігу.

  Розумне використання заряду

  Дана функція показує, яким чином різні налаштування і датчики впливають на період роботи батареї годинника, дозволяючи вам вносити зміни для збільшення періоду роботи на ходу.

  Спортивні показники

  Переглядайте розширені спортивні дані, включаючи розширену бігову динаміку1, значення VO2 max, яке коригується відповідно до спеки та умов високогір’я, рекомендації по відновленню, тощо.

  Анімовані тренування на екрані годинника

  Вам більше не доведеться шукати відеоролики чи тренерів для демонстрації вправ. Годинник включає зрозумілі анімовані кардіотренування, силові тренування, йогу і пілатес, які можна переглядати прямо на екрані пристрою. Ви можете використовувати завантажені тренування або завантажувати додаткові дані з онлайнової спільноти Garmin Connect.

  Відстеження водного балансу

  Підтримка правильного водного балансу є дуже важливою для загального фізичного стану. Записуйте рідину, що вживається протягом дня, і дізнавайтеся, чи вдається вам дотримуватися норм.

  Відстеження дихання

  Подивіться, як ви дихаєте протягом дня, під час сну, під час дихальних вправ та занять йогою.

  Спортивні додатки

  Використовуйте попередньо завантажені профілі занять для кросового бігу, плавання, бігу, велоспорту, ходьби, веслування, бігових та гірських лиж, гольфу, тощо.

  Топографічні та гірськолижні карти

  Здійснюйте навігацію за допомогою топографічних карт, переглядайте назви та рівні складності трас на більш ніж 2000 гірськолижних курортах по всьому світі.

  Функція ClimbPro

  Використовуйте вбудовану програму-планувальник підйомів ClimbPro для перегляду актуальної інформації про поточний і майбутній підйоми з даними ухилу, відстані та висоти.

  Поля для гольфу

  Годинники fenix 6 забезпечують доступ до кольорових карт CourseView для більш ніж 41000 попередньо завантажених полів для гольфу по всьому світі. Крім того, пропонуються функції «button targeting» (прицілювання за допомогою кнопки) і розрахунок відстані «PlaysLike Distance».

  Навігація від повороту до повороту

  Дотримуйтесь маршруту або дистанції за допомогою навігаційних інструкцій для руху від повороту до повороту та заздалегідь знайте про майбутні маневри.

  Функція розрахунку кругових маршрутів Round-Trip Routing

  Введіть бажану відстань і ваш fenix 6 створить кругові маршрути, які приведуть вас назад до початкової точки. Функція розрахунку популярних маршрутів Trendline™ допоможе вам віднайти найцікавіші місцеві стежки та маршрути.

  Підтримка декількох супутникових систем

  Годинники fenix 6 використовують одразу декілька супутникових систем (GPS, GLONASS та Galileo), що забезпечує ідеальне позиціювання у найскладніших умовах.

  Датчики ABC

  Годинники пропонують комплект датчиків ABC для навігації, включаючи альтиметр для вимірювання висоти, барометр для спостереження за погодою та тривісний електронний компас.

  Функції безпеки та стеження

  Якщо ви не відчуваєте себе у безпеці, або якщо годинник зареєстрував аварію, функції допомоги і визначення аварій3 передадуть ваші координати екстреним контактам, які ви можете заздалегідь обрати.

  Музичні додатки

  Зберігайте до 2000 пісень або отримуйте доступ до потокових додатків від сумісних сервісів, включаючи Spotify®, Deezer та Amazon Music. Слухайте улюблену музику через навушники з технологією BLUETOOTH®.

  Безконтактні платежі Garmin Pay

  Оплачуйте покупки за допомогою системи безконтактних платежів Garmin Pay з платіжними картками від банків-учасників.

  Смарт нотифікації

  Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та нагадування прямо на годинник при синхронізації з сумісним пристроєм.

  Пульсометр на зап’ясті

  Вдосконалений оптичний пульсометр1 визначає інтенсивність ваших фізичних занять, а також варіабельність частоти пульсу для розрахунку балів рівня стресу. Крім того, пульсометр працює під водою без нагрудного датчика.

  Пульсоксиметр Pulse Ox

  Пульсоксиметр Pulse Ox2, який використовується для оцінки акліматизації до умов високогір'я і спостереження за сном, направляє промінь світла на ваше зап'ястя, щоб визначити, наскільки добре ваш організм засвоює кисень.

  Моніторинг енергії Body Battery

  Оптимізуйте енергетичні ресурси у вашому організмі, використовуючи дані варіабельності серцевого ритму, стресу, сну та інші. Дана функція допомагає вам краще розуміти, коли ваш організм готовий до активності, а коли краще відпочити.

  Магазин Connect IQ

  Обирайте у величезному асортименті магазина Connect IQ циферблати, поля з даними, додатки та віджети і безкоштовно завантажуйте їх у свій годинник.

  Режим «Експедиція»

  В режимі «Експедиція» пристрій споживає мінімальну кількість енергії, підтримуючи роботу GPS-приймача, щоб годинник міг функціонувати протягом тижнів без підзарядки.

  Батарея

  Внутрішня акумуляторна літій-іонна батарея забезпечує до 14 днів роботи в режимі смарт-годинника, 10 годин у режимі GPS з музикою та до 48 днів в режимі збереження енергії.

  • Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
  • Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox.
  • При синхронізації з сумісним смартфоном; функції Incident Detection (детектор аварій) та Assistance (допомога) не повинні використовуватись, як головний або єдиний спосіб отримання допомоги. Див. вимоги і обмеження функцій, пов'язаних з безпекою і стеженням.
 • Написать отзыв

  Garmin fenix 6 PRO - Black with Black Band

  Garmin fenix 6 PRO - Black with Black Band

  Fenix 6 – міцний мультиспортивний годинник fēnix з GPS-приймачем дозволяє додати до спортивних тренувань картографію, музику, «розумне» планування темпу та інші функції, щоб допомагати вам у досягненні поставлених цілей.

Покупатели этого товара так же приобрели:

В этой категории 30 товаров: