Знижки

Информация

Latest posts

Garmin quatix® 6 - Gray with Captain Blue Band Увеличить для просмотра

Garmin quatix® 6 - Gray with Captain Blue Band

010-02158-91

Новый товар

12 голоса

31 882 грн.

 • Стильний, багатофункціональний годинник для ваших пригод на воді і на суші

  • З пульсоксиметром Pulse Ox1
  • Створений для мореплавців та риболовів, quatix 6 об’єднує у собі найкращі функції fenix 6 з корисними інструментами для використання на воді.
  • На борту вашого судна ще ніколи не було стільки інтелектуальних технологій. Здійснюйте управління бортовими пристроями прямо зі свого зап’ястя.
  • Надміцний і одночасно витончений дизайн годинника quatix 6 чудово впишеться у будь-яку ситуацію вашого життя.
  • Орієнтуйтесь із легкістю за допомогою карт прибережних зон та сухопутних районів.
  • Займайтесь улюбленими справами та користуйтесь встановленими у годинник програмами для яхтингу, риболовлі, тренувань, тощо.
  • Де б ви не знаходились: на морі чи на суші, з годинником quatix 6 ви завжди будете на зв’язку.
  • Довготривалі поїздки у море не будуть для вас проблемою. Годинник тримає заряд до двох тижнів в режимі смарт годинника.

  Керуйте своїм судном

  Широкі можливості підключення

  2.jpg

  Морський розумний годинник quatix 6 підключається до сумісних картплоттерів Garmin, приймача GNT™ 10 та до інших пристроїв для потокової передачі даних на годинник.


  Управління автопілотом

  3.jpg

  Навіть знаходячись далеко від керма, ви можете управляти своїм човном. Зайдіть у спеціальний додаток для керування автопілотом для зміни напряму або дотримання певної траекторії та маршрута GPS.


  Аудіо система FUSION-LINK™

  4.jpg

  Управляйте бортовою стерео системою за допомогою додатка Fusion-Link™ Lite, встановленого у годинник quatix 6.


  Потокова передача даних

  5.jpg

  Переглядайте глибину, параметри вітру, оберти двигуна, користувацькі та інші дані прямо на своєму зап’ясті при підключенні quatix 6 до сумісних пристроїв.


  Позначайте маршрутні точки

  6.jpg

  Більше не потрібно щоразу повертатись до штурвалу для позначення вдалого місця риболовлі. Використовуйте свій годинник, щоб позначити маршрутні точки картплоттера, знаходячись у будь-якому місці на борту.


  Функції Garmin SailAssistTM

  7.jpg

  Коли справа доходить до парусного спорту, ви можете не лише розрахувати свій старт, але й візуалізувати його. Створіть віртуальну лінію старту, щоб зафіксувати точний час початку плавання.


  Також ви можете використовувати функцію допомоги переходу на інший галс для плавання за напрямком вітру та проти нього.

  8.jpg


  Карти BLUECHART® G3

  9.jpg

  Quatix 6 підтримує преміальні прибережні карти з інтегрованими даними Navionics®.


  Карти LAKEVÜ G3

  10.jpg

  Цей смарт годинник підтримує прісноводні карти США з даними Navionics. Quatix 6 включає усі профілі активності флагманського мультиспортивного годинника fenix® 6 для відстеження спортивних занять на воді й на суші, включаючи гольф, походи, вертикальну греблю, каякінг та інші.


  Пульсометр на зап’ясті

  12.jpg

  Годинник постійно стежить за вашим серцевим ритмом1, допомагаючи вам оцінити, наскільки старанно ви працювали на тренуваннях, навіть під водою. Отримайте доступ до більшої кількості даних на вашому смартфоні або планшеті Apple® чи Android™.


  Топографічні карти та карти гірськолижних курортів

  13.jpg

  Використовуйте топографічні карти для навігації у ваших пригодах. Переглядайте більш ніж 2000 гірськолижних трас із назвою та рівнем складності.


  Супутникова навігація

  14.jpg

  Годинник quatix 6 оснащений високочутливим GPS-приймачем та функціями відстежування з навігаційними датчиками ABC (альтиметр, барометр та компас).

  15.jpg

  Смарт нотифікації

  16.jpg

  Отримуйте повідомлення про e-mail листи, вхідні виклики та повідомлення на екран свого годинника при сполученні з сумісним смартфоном Apple чи Android.


  Безконтактні платежі Garmin Pay™

  17.jpg

  Використовуйте систему безконтактних платежів2 Garmin Pay для швидкої оплати покупок та проїзду на деяких транспортних системах.


  Музика

  18.jpg

  Синхронізуйте плейлисти з ваших акаунтів із музичних сервісів (наприклад, Deezer, Amazon Music чи Spotify®) з годинником quatix 6 та слухайте музику без використання телефона. Зберігайте у пам’яті годинника до 2000 пісень.


  Батарея

  19.jpg

  Внутрішня літієво-акумуляторна батарея забезпечує до 14 днів роботи в режимі смарт-годинника, 24 години в режимі GPS та до 60 годин в економічному режимі UltraTrac™.

  Широкий асортимент ремінців QuickFit дозволяє вам швидко змінювати стиль свого годинника відповідно до ситуації без використання додаткових інструментів.

  1. Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітору серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox.
  2. Сервіс Garmin Pay доступний при наявності сумісних карт від банків учасників; зв’яжіться зі своїм банком для більш детальної інформації.
 • Написать отзыв

  Garmin quatix® 6 - Gray with Captain Blue Band

  Garmin quatix® 6 - Gray with Captain Blue Band

В этой категории 30 товаров: