Знижки

Информация

Latest posts

Сниженная цена! Garmin Instinct® Solar Orchid Увеличить для просмотра

Garmin Instinct® Solar Orchid

010-02293-02

Новый товар

1 голос

14 478 грн.

-912 грн.

15 390 грн.

 • Займайтесь улюбленою справою довше

  • Вимірюйте рівень кисню у крові з пульсоксиметром Pulse Ox2.
  • Оцініть безпрецедентну автономну роботу з підзарядкою від сонячної батареї.
  • Не хвилюйтесь за свій годинник у найекстремальніших умовах завдяки захисту відповідно до військових стандартів.
  • Навігаційні системи GPS, GLONASS та Galileo – ваші найкращі друзі на дикій місцевості.
  • Тренуйтесь продумано з вбудованими спортивними програмами на вашому зап’ясті.
  • Отримуйте смарт повідомлення з вашого смартфона на екран годинника.
  • Займайтесь улюбленою справою довше, а заряджайте свій пристрій рідше. Отримайте до 54 днів роботи в режимі смарт годинника.

  Розроблений для довготривалої роботи

  Фіброармований полімерний корпус, посилене, стійке до утворення подряпин скло Corning® Gorilla® glass та батарея з підзарядкою від сонця гарантують, що ваш годинник служитиме довго.


  Символ вашої відваги

  Яскраві кольори, висококонтрастний дисплей та продуманий дизайн кожної моделі роблять ваш Instinct унікальним інструментом, який привертає увагу з першого погляду.


  Ламайте стереотипи з Instinct Solar

  2.jpg


  Сонячна батарея

  3.jpg

  Завдяки технології зарядки від сонячної енергії Instinct забезпечує додатковий заряд, коли ви перебуваєте під сонячними променями. Якщо ви захоплюєтесь активним відпочинком на відкритому повітрі, Instinct може забезпечити безпрецедентну автономність.


  Відповідність військовим стандартам 810

  4.jpg

  Instinct виготовлений згідно з військовим стандартом захисту 810 стосовно впливу високих або низьких температур, ударів та впливу води (до 100 метрів).


  Функція економії заряду Power Manager

  5.jpg

  Переглядайте, як різноманітні налаштування та датчики впливають на тривалість роботи батареї вашого годинника та змінюйте їх таким чином, щоб максимально подовжити його автономність.


  Тренуйтеся ефективніше

  6.jpg

  Спортивні додатки

  7.jpg

  Використовуйте попередньо завантажені профілі активності для серфінгу, плавання, бігу, велоспорту, ходьби, греблі, силових вправ тощо.


  Пульсометр на зап’ясті

  8.jpg

  Отримуйте дані серцевого ритму1 та попередження стосовно зависокого або занизького пульса.


  Пульсоксиметр Pulse Ox2

  9.jpg

  Вбудований пульсоксиметр Pulse Ox2, за допомогою променів світла, оцінює здатність вашого організму засвоювати кисень під час акліматизації, наприклад, у горах та для моніторингу сну.


  Стеження за рівнем стресу

  10.jpg

  На основі даних про мінливість серцевого ритму годинник розраховує рівень вашого стресу протягом дня.


  Моніторинг енергії BODY BATTERYTM

  11.jpg

  Оптимізуйте енергетичні ресурси свого тіла, використовуючи дані мінливості серцевого ритму, стресу, сну та іншу інформацію, щоб краще розуміти, коли ви готові до навантажень, а коли варто відпочити.

  Довіряйте вашим інстинктам. Але також перевіряйте їх

  12.jpg

  Підтримка MULTI-GNSS

  13.jpg

  Отримайте доступ до трьох глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, GLONASS та Galileo) для ультраточної навігації у складних місцях.


  Датчики ABC

  14.jpg

  Здійснюйте навігацію по бездоріжжю з датчиками ABC, включаючи альтиметр для відстеження висоти, барометр для моніторингу погоди та тривісний електронний компас.


  Функція Tracback®

  15.jpg

  Функція Tracback® дозволяє легко повернутись до початкової точки тим самим маршрутом у зворотному напрямку.

  Залишайтеся на зв'язку

  16.jpg

  Смарт нотифікації

  17.jpg

  Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та інші сповіщення на свій годинник при сполученні з сумісним смартфоном.


  Сполучення з супутниковими комунікаторами inReach®

  18.jpg

  Синхронізуйте Instinct з комунікатором inReach® (продається окремо; необхідна підписка), щоб переглядати та відправляти повідомлення, отримувати метеорологічні прогнози та відправляти SOS повідомлення у цілодобовий сервіс вирішення екстремальних ситуацій GEOS.


  Календар

  19.jpg

  Легко переглядайте свій план на день з окремим екраном даних для календаря.

  1. Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітору серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
  2. Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox.

В этой категории 30 товаров: