Знижки

Информация

Latest posts

Garmin Alpha 100 Handheld Only, EU - GPS стеження за кількома собаками та пристрій для дистанційного навчання Увеличить для просмотра

Garmin Alpha 100 Handheld Only, EU - GPS стеження за кількома собаками та пристрій для дистанційного навчання

010-01041-21

Новый товар

В наличии

0 голосов

23 826 грн.

 • Портативна система стеження за мисливськими собаками

  • Одночасне відстеження до 20 собак1 на відстані до 14 км при використанні нашийників Garmin TT 15 або до 6 км при використанні нашийників TT 15 mini
  • Період оновлення даних GPS в 2,5 секунди забезпечує більш точне відстеження розташування собаки, що біжить.
  • Приймач GPS забезпечує надійний прийом супутникових сигналів у складних умовах
  • Пристрій постачається із завантаженою картою Дороги Росії РФ. ТОПО. та безкоштовною річною підпискою на супутникові зображення BirdsEye, сумісні з картками Garmin HuntView
  • Дані Hunt Metrics допомагають аналізувати поведінку собаки під час полювання, дозволяючи переглядати пройдену відстань, час на полюванні і т.д.

  Alpha 100 – це безцінний інструмент, який допомагає досягти оптимальної ефективності від ваших спортивних собак. Він поєднує перевірену часом систему стеження за собаками Garmin GPS з електронною технологією дресування собак Tri-Tronics®. Ця проста у використанні інтегрована портативна система дозволяє відстежувати й тренувати собак у полі на відстані до 14,5 км (з GPS-нашийником TT 15) або 6,5 км (з GPS-нашийником TT 15 mini), забезпечуючи точне місцеположення з частотою оновлення даних 2,5 секунди.

  За допомогою декількох портативних навігаторів Alpha 100 та GPS-нашийників TT™ 15 або TT 15 mini ви можете з максимальною точністю відстежити до 20 собак або визначити та переглянути місця розташування ваших колег-мисливців на великому сенсорному дисплеї, яким зручно користуватись у рукавичках. Оскільки Alpha 100 постачається з попередньо завантаженими картами, ви завжди знатимете, що вас оточує.


  Відстежуйте своїх собак

  2.jpg

  Вимірюйте швидкість, відстань і напрямок руху кожної собаки. Крім того, отримуйте сповіщення, коли собака має статус «У стійці» або «Здобич на дереві». Один Alpha 100 може відстежувати до 20 собак чи товаришів-мисливців, отримуючи сигнали від додаткових портативних пристроїв Alpha 100, TT 15 або TT 15 міні (в комплекті TT 15). Або ж оберіть відстеження тільки за допомогою GPS-нашийників T 5 або T 5 міні (купуються окремо). Для змагань, в яких заборонено застосовувати стимуляцію, звукові сигнали або вібрацію, відстежувальні нашийники T 5 та T 5 міні стануть чудовою альтернативою . Якщо для стеження за собаками використовується транспортний засіб, GPS-навігатор з системою стеження за собаками Garmin DriveTrack™ 70 (продається окремо) забезпечить легке рішення для перегляду цілісної картинки. 7-дюймовий дисплей рухомої карти показує положення собак, накладаючись на контури ТОПО карт або супутникових зображень разом з навігаційними вказівками, які допомагають вам стежити за поточним місцем розташування вашого собаки.

  Супутникові знімки BirdsEye (потрібна підписка)1 дозволяють отримати кращий, ніж у реальності огляд місцевості, включно з дорогами, водоймами, лісами тощо.


  Контроль та тренування собак

  Два рівні складності надають ще більше можливостей для налаштувань тренування собак.

  Alpha 100 допомагає вам дресувати та коригувати поведінку своїх собак таким чином, щоб у разі необхідності, вони перестали переслідувати небажану ціль. Швидкодоступні кнопки тренувань дозволяють вам відправляти повідомлення кожному собаці за допомогою безпечних та ефективних функцій, включно з режимами миттєвої та безперервної стимуляції з 1 до 8 рівня, звукових чи вібраційних команд. Ви можете налаштувати блокування випадкової стимуляції чи подачі сигналу.

  Оберіть один з 2 режимів електростимуляції: «звичайний» режим дозволяє вносити швидкі зміни (низька, середня, висока) у межах заздалегідь встановленого рівня стимуляції (від 1 до 6), тоді як «постійний» режим дозволяє поступово збільшувати стимуляцію від 1 до 18 рівня.


  Довга автономна робота

  На GPS-нашийнику TT 15 / T 5 або TT 15 mini / T 5 mini перейдіть у режим «порятунку», щоб збільшити час автономної роботи. Коли рівень заряду TT 15 / T 5 або TT 15 mini / T 5 mini досягне 25%, він автоматично уповільнить швидкість оновлення даних з 2.5 секунд до 2 хвилин. Цей режим дозволяє відчутно збільшити час автономної роботи пристрою TT 15 або TT 15 mini, даючи вам більше часу на пошук і та встановлення місцеположення вашого собаки.


  Плануйте наступну поїздку

  Плануйте свою майбутню пригоду за допомогою програми BaseCamp, яка дозволяє переглядати та впорядковувати карти, шляхові точки, маршрути та треки. Крім того, у безкоштовній програмі BaseCamp можна створювати пригоди Garmin Adventures та ділитися ними з друзями, родиною чи колегами-дослідниками. BaseCamp відображає топографічні дані карти в 2-D або 3-D форматі на екрані комп'ютера, включно з контурними лініями та профілями висот. Він також може передавати необмежену кількість супутникових зображень на ваш пристрій за наявності підписки на супутникові знімки BirdsEye.


  Перетворіть свій комп’ютер у станцію для стеження за собаками

  Встановіть на свій ПК програму BaseStation, щоб перетворити його на центр польового контролю для відстеження декількох собак та до 20 компаньйонів-полювальників, які теж володіють пристроями Alpha, T 15 або T 5. Переглядайте GPS-інформацію в реальному часі на великому екрані комп’ютера, це дуже зручно для пошуку собак та рятувальних операцій. Завдяки підтримці GPS та GLONASS пристрій забезпечує безпечне, надійне та більш ефективне відстеження навіть у місцях, де відсутня стільникова мережа й інтернет.

  3.jpg

  1. Підписка BirdsEye Satellite Imagery на 1 рік надається тільки при купівлі комплекту Alpha 100/TT15 bundle або Alpha 100/TT 15 mini bundle. • Написать отзыв

  Garmin Alpha 100 Handheld Only, EU - GPS стеження за кількома собаками та пристрій для дистанційного навчання

  Garmin Alpha 100 Handheld Only, EU - GPS стеження за кількома собаками та пристрій для дистанційного навчання

В этой категории 30 товаров: