Знижки

Информация

Latest posts

Сниженная цена! Garmin fenix Chronos - Сталевий корпус, шкіряний ремінець Увеличить для просмотра

Garmin fenix Chronos - Сталевий корпус, шкіряний ремінець

010-01957-00

Новый товар

Оптичний пульсометр ElevateTM Сапфірове скло. Корпус із нержавіючої сталі. Шкіряний ремінець.

Подробнее

4 голоса

 • Наручний навігатор преміум класу для спортсменів, шукачів пригод і просто активних людей

  • Навігатор для мультиспорту і туризму класу еліт в високоміцному корпусі із застосуванням дорогих матеріалів. Для захисту циферблата використовується сапфірове скло, стійке до утворення подряпин і зовнішнього впливу.
  • Вбудований оптичний датчик пульсу Elevate* вимірює частоту серцевого ритму 24/7, позбавляючи вас від необхідності носити нагрудний ремінець.
  • Безліч спортивних профілів для бігу, плавання, пішого туризму, велоспорту, зимових видів спорту, гольфу та інших дисциплін.
  • Високоточна і надійна навігація: вбудована GPS/GLONASS антена із записом треку, вдосконалений барометричний альтиметр, 3D компас і безліч інших функцій.
  • Інтелектуальні функції дозволяють переглядати повідомлення про вхідні дзвінки, електронні листи та інші події на екрані годинника.
  • Можливість персоналізувати годинник за допомогою циферблатів і додатків Garmin Connect IQ.
  • Кольоровий Always-On дисплей Garmin Chroma Display™ діагоналлю 1.2” зберігає неперевершену якість зображення на сонці. У режимі смарт годинника пристрій працює від одного заряду протягом тижня.

  fenix Chronos c кожаным ремешком в винтажном стиле

  Garmin fenix Chronos – перший в світі хронометр, в якому поєднується неперевершена якість обробки і характеристики приладу класу “tool-watch” (годинник-інструмент). У цьому пристрої зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™*, додатки для бігу та плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення. Цей пристрій гідно оцінять навіть найвибагливіші користувачі, для яких найвища функціональність і преміум конструкція мають першочергове значення.


  Елегантний стиль і надійна функціональність всюди і завжди

  fenix ​​Chronos має три варіанти виконання: модель зі сталевим корпусом і коричневим шкіряним ремінцем в вінтажному стилі, повністю сталева модель з корпусом і браслетом з нержавіючої сталі, елітна модель з титановим корпусом і титановим гібридним браслетом. Кожен екземпляр гаджета був виготовлений з дорогих, високоякісних матеріалів з застосуванням технологій, що використовуються в годинниковій промисловості. Усі пристрої оснащені високоточною антеною GPS/GLONASS, включають додаткові спортивні додатки, навігаційні інструменти, кольоровий дисплей Chroma™ і розширені інтелектуальні функції. Дисплей цілодобово активний і зберігає чудову якість зображення на яскравому сонці. Будучи приладом класу "tool watch" (багатофункціональний пристрій у форм-факторі годинника) нового покоління, модель fenix Chronos включає функції, необхідні сучасним спортсменам і любителям активного відпочинку. Нічого подібного не можуть запропонувати навіть найдорожчі швейцарські годинники. Енергоефективна платформа забезпечує автономність - до 25 годин у режимі UltraTrac, 13 годин у режимі GPS і до 1 тижня у режимі смарт годинника (в залежності від налаштувань). Магазин Connect IQ розширює функціонал навігатора fenix Chronos ще більше, дозволяючи безкоштовно завантажувати додаткові програми, поля даних і циферблати.

  Garmin – це багаторічний досвід в області GPS-технологій і завжди інноваційні рішення

  Багаторічний досвід у виробництві високотехнологічних, інноваційних пристроїв на основі технологій GPS дозволили компанії Garmin створити пристрій фенікс Хронос . Усі розроблені компанією продукти є ідеальним обладнанням для використання в найскладніших умовах. Протягом декількох десятиліть провідні спортсмени та професіонали по всьому світу обирають Garmin, підтверджуючи репутацію компанії і високу якість її продукції. У процесі використання автомобільних, морських, спортивних і туристичних пристроїв люди покладаються на обладнання Garmin і щодня довіряють цим технологіям свої життя. Інновації у всьому - головне кредо компанії Garmin. Саме завдяки прихильності до інновацій, а також великому досвіду компанія зуміла поєднати сучасні технології з традиційними стандартами якості годинникового ринку, створивши GPS-навігатор fenix Chronos.


  Модель fenix Chronos зі сталевим корпусом і вінтажним шкіряним ремінцем

  fenix Chronos с коричневым ремешком в винтажном стиле

  У цієї моделі корпус і кільце, що обрамляє циферблат, виконані з матової нержавіючої сталі 316L. Ширина кільця складає 49 мм. Годинник оснащений 24-годинною шкалою для відліку часу за Гринвічем, а також повністю інтегрованою антеною EXO™ для визначення розташування GPS і GLONASS. Пристрій має водонепроникність за стандартом 10 АТМ (100 метрів). Високоміцне сапфірове скло надійно захищає екран від утворення подряпин і зовнішніх впливів. Дана модель має коричневий шкіряний ремінець у вінтажному стилі з виконаною вручну контрастною прошивкою, нубуковою внутрішньою підкладкою і зручним механізмом для простої заміни ремінця без використання інструментів. Для занять спортом передбачено змінний силіконовий ремінець чорного кольору з механізмом швидкої заміни, який поставляється в комплекті з пристроєм.


  Модель fenix Chronos зі сталевим корпусом і матовим сталевим браслетом

  fenix-chronos со стальным корпусом и браслетом

  Корпус і кільце, що обрамляє екран, у цієї моделі також виготовлені з матової нержавіючої сталі 316L. Кільце має шкалу тахіметра, його ширина становить 49 мм. Гаджет оснащений повністю інтегрованою антеною EXO™ для визначення розташування GPS / GLONASS і має водонепроникність за стандартом 10 АТМ (100 метрів). Високоміцне сапфірове скло надійно захищає екран від утворення подряпин і зовнішніх впливів. Браслет також виконаний з нержавіючої сталі 316L. Він оснащений зручною застібкою і механізмом для простої заміни ремінця без використання інструментів. У комплекті поставляється змінний силіконовий ремінець чорного кольору з механізмом швидкої заміни.


  Модель fenix Chronos з титановим корпусом і матовим титановим гібридним браслетом

  fenix Chronos с титановым корпусом и браслетом

  Корпус цієї преміум моделі виготовлений з легкого, але міцного титану Марки 2 (Grade 2). Кільце, що обрамляє циферблат, виконано з матованого титану і оснащене шкалою тахіметра. Його ширина становить 49 мм. Годинник оснащений повністю інтегрованою антеною EXO™ для визначення розташування GPS / GLONASS і має водонепроникність за стандартом 10 АТМ (100 метрів). Високоміцне сапфірове скло надійно захищає екран від утворення подряпин і зовнішніх впливів. Інноваційний матовий титановий гібридний браслет включає з'єднання з титану / еластомеру, завдяки чому забезпечується гнучкість і відмінна зносостійкість ремінця. Браслет оснащений зручною застібкою-метеликом і механізмом для простої заміни ремінця, за допомогою якого його можна зняти буквально одним натисканням. У комплекті поставляється змінний силіконовий ремінець чорного кольору з механізмом швидкої заміни.


  Вбудований оптичний датчик пульсу Garmin Elevate

  fenix Chronos оснащений оптичною технологією вимірювання пульсу з зап'ястя Garmin Elevate*, яка усуває необхідність постійно носити нагрудний кардіодатчик. Годинник виконує цілодобове спостереження за частотою пульсу і на підставі цих даних робить розрахунок спалених калорій, оцінює інтенсивність вашої фітнес активності і відстежує відновлення організму після тренування. Користувачам забезпечуються широкі можливості для використання планів тренування, оскільки в будь-який час можна отримати повний набір спортивних вимірювань. Функції трекера активності підраховують пройдені кроки і контролюють сон.


  Ваш надійний партнер для занять спортом

  fenix Chronos. Мультиспорт

  Кожна з моделей fenix Chronos укомплектована розширеними тренувальними функціями, щоб надати вам найбільш повну інформацію про вашу фізичну форму і стан. У першу чергу, це значення VO2max (максимальний обсяг кисню, який здатний засвоїти ваш організм), на підставі якого пристрій визначає швидкість бігу, частоту серцевих скорочень і мінливість пульсу. Відстежуйте зміни в своєму показнику VO2max, оцінюйте поліпшення в своїй фізичній формі і змагайтеся з іншими спортсменам, що входять з вами до однієї вікової групи. Серед інших спортивних функцій слід зазначити функції «перевірка і час відновлення», «рекомендації по відновленню», а також функцію «прогноз змагань», за допомогою якої можна розрахувати приблизний час фінішу на підставі поточного показника VO2max.


  Розширена бігова динаміка і фізіологічні вимірювання

  Покращуйте вашу техніку бігу, використовуючи дані розширеної бігової динаміки і функцію фізіологічних вимірювань в годиннику fenix Chronos.


  При використанні в парі з пульсометром (HRM-Run, HRM-Tri або HRM-Swim) пристрій надає наступні дані:

  • Коефіцієнт вертикальних коливань - ступінь коливань вашого торса під час бігу і співвідношення даних коливань з довжиною кроку
  • Час і симетричність контакту ступень з поверхнею - показує час, протягом якого ваші ступні торкаються поверхні і симетричність бігу
  • Частота кроків - кількість зроблених кроків за хвилину
  • Довжина кроку - використовується для визначення темпу

  Fenix Chronos. Беговая динамика

  Фізіологічні вимірювання

  Рівень стресу. Годинник вимірює мінливість вашого серцевого ритму протягом трьох хвилин, коли ви стоїте нерухомо, і оцінюють рівень тренувального стресу в діапазоні від 1 до 100 балів. Чим менше значення, тим нижче рівень стресу.
  Стан ефективності. Після пробіжки протягом 6-20 хвилин fenix Chronos порівнює ваше поточний стан з середніми рівнями фізичної підготовки.
  Лактатний поріг. Аналізуючи ваш темп і серцевий ритм, годинник визначає момент, після якого ви починаєте швидко втомлюватися.


  Безліч спортивних профілів.

  fenix Chronos. Интеллектуальные функции

  Годинники fenix Chronos включають безліч спортивних режимів, серед яких «плавання», «лижі/сноуборд», «гольф», «гребля» та ін. Під час занять в басейні fenix Chronos визначатимуть дистанцію, темп, кількість гребків і безліч інших параметрів. Просто введіть розмір басейну і починайте тренування. У режимі «лижі/сноуборд» fenix Chronos відстежує швидкість, дистанцію, перепади висот, а також веде відлік заїздів (з автоматичною паузою, яка включається на підйомнику) і т.д. Крім того, ви можете використовувати ваш fenix Chronos в якості пульту дистанційного керування для екшн-камер VIRB Ultra 30 / VIRB X / VIRB XE, а також керувати відтворенням музики на медіа-плеєрі смартфона.


  Планування маршрутів і навігація

  fenix Chronos. Навигация

  Смарт годинник fenix Chronos поєднує в собі розширені тренувальні функції і передові GPS-технології. Вбудовані датчики надають інформацію по напрямку руху, висоті і погодних умовах. Міцний дизайн з легкістю витримує найжорсткіші умови експлуатації. При цьому fenix Chronos можна носити як елітний наручний годинник.

  З навігатором Garmin fenix Chronos ви ніколи не заблукаєте. Коли ви пересуваєтеся, високочутливий GPS-приймач записує в пам'ять пристрою маршрут, що складається з точок. Ви можете самостійно відзначати шляхові точки, наприклад, лінію старту/фінішу, місце розташування вашого табору або автомобіля, різні об'єкти інфраструктури і т.д. fenix Chronos дозволяє створювати маршрути і слідувати за ними, відзначати до 1000 шляхових точок і зберігати до 10000 точок трека в пам'ять пристрою.

  Плануйте подорожі і діліться своїми пригодами з близькими і друзями за допомогою додатка BaseCamp. Годинники підтримують бездротові технології для обміну точками, маршрутами і тайниками за допомогою сумісних пристроїв Garmin або смартфонів.


  Альтиметр, барометр і компас

  У конфігурації туристичного навігатора Garmin fenix Chronos включені альтиметр, барометр і компас. Вбудований альтиметр надає дані висоти, що дозволяє детально відстежувати сходження і спуск; барометр дозволяє прогнозувати погодні зміни, відображаючи зміни атмосферного тиску; 3-осьовий електронний компас показує точний напрям в незалежності від того, рухаєтеся ви чи стоїте на місці. Використовуючи високочутливий GPS-приймач, fenix Chronos виконує автоматичне калібрування датчиків і автоматично встановлює час в залежності від точки місцезнаходження. Для отримання точних показань температури до приладу можна додатково підключити зовнішній датчик температури Garmin tempe™.


  Долучайтеся до великих спортсменів

  Багато спортсменів по всьому світу використовують додаток Garmin Connect™ для планування, зберігання і аналізу даних, а також для обміну інформацією. Під час синхронізації годинника fenix Chronos зі смартфоном дані вашого останнього заняття автоматично завантажуються в додаток Garmin Connect Mobile. З його допомогою ви можете аналізувати свої показники, оцінювати прогрес, обмінюватися інформацією з іншими спортсменами, а також брати участь у віртуальних змаганнях і влаштовувати свої власні змагання. Додаток Garmin Connect дозволяє обмінюватися тренуваннями з іншими користувачами в соціальних мережах, а також запрошувати друзів і зацікавлених осіб спостерігати за вашими тренуваннями в режимі онлайн за допомогою функції LiveTrack™.


  Інтелектуальні функції

  fenix Chronos. Интеллектуальные функции

  fenix Chronos являє собою цінний інструмент зі смарт функціями, які дозволяють отримувати повідомлення про електронні листи, текстові повідомлення або вхідні дзвінки прямо на екран хронометра fenix Chronos, в якому б куточку планети ви не знаходилися. За допомогою бездротового зв'язку fenix Chronos приймає сигнал з вашого iPhone або Android смартфона і повідомляє про наявність повідомлення. Коли вам буде зручно прочитати повідомлення, ви можете відобразити його повний текст на екрані. Додаткові функції пропонують автоматичне вивантаження даних в співтовариство Garmin Connect, функцію Live Tracking (стеження за користувачем в реальному часі) і публікацію даних в соціальних мережах за допомогою мобільного додатку Garmin Connect mobile.

 • Артикул010-01957-00
  Батареяkитий-ионная перезаряжаемая 180 mAh
  Время работы батареидо 25 часов (режим UltraTrac)
  Водонепроницаемостьда (100м)
  Размеры (ДxВxШ (см))4.9 x 4.9 x 1.5
  Размер экрана (ДxВ (см))1.2” (30.4 мм)
  Разрешение экрана218 x 218
  Вес (г)186.0000
  Тип дисплеяцветной | transflective MIP | сапфировое стекло
  Барометрический высотомер (альтиметр)да
  ДополнительноTracBack | режим "Лыжи" | физиологические измерения | прогнозы погоды | режим "Гребля" и пр.
  Высокочувствительный приемникда
  Встроенная память23 Мб
  Акселерометрда
  Путевые точки/Избранное/Места1000.0000
  Возможность добавления объектов в базу POIда
  Плавучестьнет
  Базовая картада
  Маршруты30.0000
  Электронный компасда (3-осевой)
  Режим Геокешингнет
  Календарь Охотника/Рыболовада
  Информация о восходе и закате солнца и фазах луныда
  Таблица Приливов/Отливовда
  Подсчет площадида
  Функция "Умные уведомления"да
  Garmin Connect совместимость (он-лайн сообщество)да
  Запись треков100 часов
  1 неделя (режим часов)8
  Управление музыкойда
  Вибро-уведомленияда
  Поиск телефонада
  Управление VIRBда
  Auto Pause (при остановке таймер останавливается также)да
  Virtual Partner (функция тренировки с виртуальным партнером)нет
  Virtual Racer™ (для соревнования с прошлыми результатами/другими спортсменами)да
  Цикл тренировок (соревнуйся с предыдущими результатами)да
  Auto Lap (новый круг начинается автоматически)да
  Auto Scroll (чередование на экране полей данных)да
  Мульти-спорт (изменяет режим тренировки нажатием кнопки)да
  Надзор за временем/расстоянием (звуковое оповещение при достижении цели)да
  Надзор за темпом (звуковое оповещение при отклонении от заданного темпа)да
  Тренировочные интервалы (установите интервалы тренировок и отдыха)да
  Расчет израсходованных калорий на основе показаний пульсометрада
  Эффективность тренировокда
  Вычисление VO2 (при наличии пульсометра)да
  Рекомендации по восстановлениюда
  Настраиваемые экраныда
  Прогнозирование результата соревнованияда
  Беговая динамикада
  Личные рекордыда
  Характеристики для бассейна (длина бассейна | дистанция | темп | счетчик гребков | калории)да
  Идентификация гребковда
  Характеристики для открытого водоема (дистанция | темп | счетчик гребков | калории)да
  Таймеры отдыхада
  Подсчет шаговда
  Авто цель (определяет Ваш уровень активности и назначает ежедневную цель)да
  Индикатор движенияда
  Мониторинг снада
 • Написать отзыв

  Garmin fenix Chronos - Сталевий корпус, шкіряний ремінець

  Garmin fenix Chronos - Сталевий корпус, шкіряний ремінець

  Оптичний пульсометр ElevateTM Сапфірове скло. Корпус із нержавіючої сталі. Шкіряний ремінець.

В этой категории 30 товаров: