Знижки

Информация

Latest posts

Сниженная цена! Garmin VENU пісочного кольору із золотистим безелем Увеличить для просмотра

Garmin VENU пісочного кольору із золотистим безелем

010-02173-23

Новый товар

Дисплей AMOLED та до 5 днів роботи батареї в режимі смарт-годин; до 6 годин роботи в режимі GPS із музикою. Ведіть спостереження за вашим здоров'ям 24 години на добу, використовуючи найширший набір показників фізичної форми

Подробнее

5 голосов

 • Ця модель знята з виробництва. Актуальна модель Venu 2

  Смарт годинник GPS з яскравим AMOLED-екраном, створений для активного життя. З датчиком вимірювання кисню у крові (пульсоксиметром).

  • Перший годинник Garmin з AMOLED дисплеєм.
  • Пульсоксиметр Pulse Ox вимірює рівень насичення киснем крові.
  • До 5 днів роботи в режимі смарт годинника; до 6 годин в режимі GPS з музикою.
  • Слідкуйте за своїм здоров’ям 24/7 з найширшим комплектом фітнес-функцій.
  • З легкістю завантажуйте музику на свій годинник і слухайте її без телефону.
  • Займайтесь різними видами спорту та записуйте свої тренування зі спортивними GPS-програмами, яких у Venu понад 20.
  • Прості для виконання анімовані тренування прямо на екрані вашого годинника.

  Велика кількість фітнес програм

  Коли ми кажемо, що наші годинники включають найширший комплект функцій для стеження за здоров’ям, ми відповідаємо за свої слова.

  Власні тренування

  Створіть власні тренування в Garmin Connect і завантажте їх на годинник.

  Стеження за диханням

  Дізнайтесь, як ви дихаєте протягом дня, під час сну, дихальних вправ та занять йогою.

  Строк служби батареї

  Працюйте довше з акумулятором, який дозволяє працювати до 5 днів у режимі смарт-годин та до 6 годин у режимі GPS з музикою.

  Моніторинг енергії Body BatteryTM

  Переглядайте рівень своєї енергії в тілі протягом цілого дня, таким чином ви зможете якнайкраще розподілити свій час для активної діяльності та відпочинку.

  Спостереження за диханням

  Дізнайтеся, як ви дихаєте протягом дня, під час сну, а також під час дихальних вправ та йоги.

  010-02173-03-6.jpg

  Пульсоксиметр Pulse Ox

  Пульсоксиметр The Pulse Ox 1 вимірює рівень засвоєного кисню в організмі протягом дня, під час сну, допомагаючи вам зрозуміти, як добре ваш організм його засвоює.

  Розширені функції моніторингу сну

  Отримайте повну картину того, як ви спите, переглядаючи фази легкого, глибокого та швидкого сну з вимірюванням кисню 1 та стеженням за диханням.

  Дані менструального циклу для жінок

  Додаток Garmin Connect™ дозволяє вам відстежувати свій цикл, записувати в журнал фізичні та емоційні симптоми та отримувати рекомендації стосовно тренувань та харчування під час кожної фази циклу. Отримуйте повідомлення з інформацією про менструальний цикл прямо на своє зап’ястя.

  Стеження за рівнем стресу

  Дізнайтесь, яким був ваш день: спокійним, збалансованим чи стресовим. При підвищеному рівні стресу нагадування про необхідність розслабитись запропонують виконати короткі дихальні вправи.

  Відстеження водного балансу

  Підтримувати достатній рівень води в організмі дуже важливо для здоров’я. Записуйте в журнал кількість води, яку ви випиваєте за день, щоб підтримувати водний баланс та легко зробити корисну звичку частиною свого життя.

  Пульсометр на зап’ясті

  Годинник постійно фіксує ваш серцевий ритм2 та сповістить вас, якщо під час відпочинку він залишається високим. Також на основі даних пульсу годинник оцінює, наскільки важким було ваше тренування.

  Garmin Venu Series

  Створений для життя

  Завдяки великій кількості змінних ремінців в асортименті та надміцному склу Corning® Gorilla® Glass 3 цей смарт годинник ідеально підходить для цілодобового носіння. Займайтесь плаванням з вашим Venu, адже він витримує занурення у воду до 5 атмосфер. Неймовірно красивий AMOLED дисплей робить зображення на годиннику живим та забезпечує відмінну видимість при будь-якому освітленні.

  Розширений комплект фітнес функцій

  Відтепер необов’язково шукати відеоролики з тренуваннями або звертатись за консультацією до професійних тренерів. Розумний годинник Venu включає прості для виконання, анімовані кардіо, силові тренування, а також тренування з йоги та пілатесу, які ви можете переглядати на екрані свого пристрою. Обирайте попередньо завантажені тренування або завантажуйте ще більше з онлайн ком’юніті Garmin Connect TM.

  Garmin Venu

  Велика кількість програм для активного життя

  Завдяки більш ніж 20 попередньо завантажених спортивних програм GPS, серед яких ходьба, біг, велоспорт, плавання в басейні, гольф та інші, ваш годинник відстежить будь-яке тренування, яке ви оберете. Ви навіть можете створювати власні тренування у додатку Garmin Connect.

  Дихайте

  Цей чудовий годинник пропонує низку додаткових дихальних вправ, які допоможуть вам розслабитись та сконцентруватись. Коли відчуваєте необхідність, просто оберіть дихальні вправи і Venu оцінить ваш рівень стресу та відстежуватиме ваше дихання, допомагаючи вам зрозуміти чи правильно ви дихаєте.

  Смарт нотифікації

  Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення, повідомлення від соціальних мереж та інші нотифікації прямо на своє зап’ястя при синхронізації з сумісним смартфоном. Для власників Android смартфонів Venu дозволяє відповідати на повідомлення за допомогою коротких текстових шаблонів.

  Музика

  З легкістю завантажуйте пісні на свій годинник, в тому числі плейлисти з вашого облікового запису Spotify®, Deezer або Amazon Music (може знадобитись підписка). Підключіть годинник до безпровідних навушників (продаються окремо) та слухайте улюблену музику без телефону.

  Функції безпеки та стеження

  Коли ваш Venu синхронізований з телефоном, він може відправляти дані вашого місцеположення обраним контактам. Це можна робити вручну або налаштувати автоматичне відправлення екстрених повідомлень у разі непередбачуваної ситуації, наприклад, під час спортивних занять на вулиці, за допомогою функції incident detection (детектор аварій)3.

  Безконтактні платежі Garmin Pay

  Розплачуйтесь за покупки легко та зручно з безконтактними платежами Garmin Pay4 та платіжними картками від банків-учасників.

  Магазин Connect IQ

  Додайте індивідуальності у стиль вашого годинника — завантажуйте додатки, віджети, циферблати і т.д. у магазині безкоштовних додатків Connect IQ. Це дуже легко й абсолютно безкоштовно.

  Garmin Coach

  Персональний тренер з бігу на вашому зап’ясті, безкоштовно, для дистанцій 5 км, 10 км або півмарафону.

  Garmin Venu

  1. Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Пульсоксиметр Pulse Ox доступний не в усіх країнах. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox.
  2. Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітору серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
  3. При синхронізації з сумісним смартфоном; див. вимоги і обмеження функцій, пов'язаних з безпекою і стеженням.
  4. Сервіс Garmin Pay доступний за наявності сумісних карт від банків учасників; зв’яжіться зі своїм банком для більш детальної інформації.
 • Написать отзыв

  Garmin VENU пісочного кольору із золотистим безелем

  Garmin VENU пісочного кольору із золотистим безелем

  Дисплей AMOLED та до 5 днів роботи батареї в режимі смарт-годин; до 6 годин роботи в режимі GPS із музикою. Ведіть спостереження за вашим здоров'ям 24 години на добу, використовуючи найширший набір показників фізичної форми

Покупатели этого товара так же приобрели:

В этой категории 30 товаров: