Знижки

Информация

Latest posts

Картплоттер Garmin GPSMAP 1022xsv, Worldwide Увеличить для просмотра

Картплоттер Garmin GPSMAP 1022xsv, Worldwide

010-01740-02

Новый товар

Картплоттер 10" без датчика

Подробнее

0 голосов

72 206 грн.

 • Ехолот / картплоттер Garmin GPSMAP 1022xsv з 10-дюймовим екраном

  • Подовжений гарантійний строк 2 роки!
  • 10-дюймовий кольоровий дисплей з кнопковим інтерфейсом та багатофункціональною ручкою управління
  • Високочутливий вбудований GPS-приймач 10 Гц з підтримкою GLONASS
  • Вбудований сонар Garmin CHIRP, скануючий сонар CHIRP ClearVü та CHIRP SideVü, підтримка Panoptix™ (трансдьюсери продаються окремо)
  • Можливість підключення до мереж Garmin Marine Network та NMEA 2000® плюс підтримка NMEA 0183

  Картплоттер / ехолот Garmin GPSMAP 1022xsv з яскравим 10-дюймовим дисплеєм і кнопковим інтерфейсом є сучасною системою «все в одному». Забезпечує підтримку сонара CHIRP, CHIRP ClearVü і CHIRP SideVü. Крім того, передбачена вбудована підтримка сонара Panoptix і модулів сонара Garmin класу «преміум» (трансдьюсери до комплекту не входять).


  Повноцінне мережеве підключення

  Завдяки підтримці Garmin Marine Network забезпечується обмін даними сонара, картами, даними користувача, даними радарів відкритого або закритого типу, даними IP-камер і сонара Panoptix™ між декількома пристроями. Також передбачено підключення до мережі NMEA 2000 і підтримка NMEA 0183 для автопілотів, цифрового переключення, FUSION-Link, VHF, AIS та інших датчиків.


  Вбудовані можливості підключення по Wi-Fi®

  Використовуйте вбудовані можливості підключення Wi-Fi для додатків BlueChart Mobile 2.0 і Garmin Helm. Додаток Garmin Helm дозволяє переглядати дані і управляти сумісним картплоттером зі смартфона або планшетного комп'ютера, що підвищує інформованість користувача про навколишнє оточення. Завдяки безкоштовному додатку BlueChart Mobile, який завантажується з App Store™, ви зможете отримувати надійні прогнози погоди під час планування морських маршрутів на вашому iPad® або iPhone®. Потім маршрути передаються на сумісний бортовий мережевий картплоттер Garmin по бездротовому каналу зв'язку. Також з картплоттера можна здійснювати потокову трансляцію і управління екшн-камерою VIRB.


  Вбудовані можливості підключення по ANT®

  Можна використовувати вбудовані можливості бездротового підключення по ANT безпосередньо до морського годинника quatix®, дисплею Garmin Nautix, датчика gWind™ Wireless 2, морського індикатора GNX™ Wind і бездротового пульту дистанційного керування.


  Вбудовані можливості сонара

  Одразу після покупки ви отримуєте доступ до дивовижних можливостей сонара. Все, що вам залишається зробити - це додати трансдьюсер. Пристрій включає вбудовану підтримку сонара Garmin 1 кВт CHIRP, а також скануючих сонарів CHIRP ClearVu та CHIRP SideVu. Крім того, картплоттер підтримує сонар Panoptix, модулі сонарів Garmin класу «преміум» і широкий спектр трансдьюсерів (продаються окремо). Комбіновані пристрої, підключені до мережі можуть обмінюватись даними свого внутрішнього сонара з будь-яким компонентом мережі. Також ви можете визначити, яка інформація буде накладена на екран сонара, наприклад, картинка радара, час доби або швидкість GPS.

  Оновлення даних напрямку та місця розташування 10 разів за секунду

  Картплоттер оснащений вбудованим високочутливим приймачем GPS і ГЛОНАСС, який оновлює дані вашого місця розташування та напрямку 10 разів за секунду, щоб ваше переміщення по екрану було більш плавним. За допомогою пристрою ви можете точно позначити до 5 000 маршрутних точок і потім використовувати їх для навігації.


  Підтримка картографії

  Два слоти для карт пам'ятs SD™ забезпечують додатковий простір для допоміжних карт, наприклад, BlueChart® g2 HD або BlueChart® g2 Vision® HD, завдяки яким ви зможете використовувати запатентовану функцію Garmin «Авто-гід»*, а також інші сучасні можливості.


  Новинка Quickdraw Contours

  Безкоштовне і просте у використанні програмне забезпечення Quickdraw Contours дозволяє миттєво створювати на картплоттері / ехолоті Garmin GPSMAP 1022xsv персоналізовані рибальські карти з рівнем дозволу HD і контурами через інтервал 0,3 метри.


  Вбудовані функції для вітрильних човнів SailAssist

  Для того, щоб ви могли досягти найкращих результатів у вітрильній гонці, картплоттер ще до початку змагань надасть вам сторінку з віртуальної лінією старту і полями даних, в яких відображені лейлайни, час до старту і гоночний таймер, синхронізований з усіма мережевими GPS-пристроями Garmin. Додаткові підтримувані функції для вітрильників включають вдосконалену розу вітрів, лінії напрямку руху і курсу щодо землі, знесення, справжні й віртуальні параметри вітру і т.д.


  Обмін маршрутними точками GPX

  Якщо на вашому GPS-навігаторі стороннього виробника або на портативному навігаторі Garmin зберігаються маршрутні точки, треки або маршрути, які часто використовуються, то ви можете з легкістю передати ці дані на ваш новий картплоттер Garmin завдяки формату промислового стандарту GPX.

  * Функція «Авто-гид» призначена лише для цілей планування; вона не звільняє від дотримання правил безпеки під час навігації.
  ** iPhone та iPad являються торгівельними марками Apple Inc., які зареєстровані в США та інших країнах. App Store являється сервісною маркою Apple Inc. Wi-Fi являється зареєстрованою торгівельною маркою Wi-Fi Alliance.

 • Написать отзыв

  Картплоттер Garmin GPSMAP 1022xsv, Worldwide

  Картплоттер Garmin GPSMAP 1022xsv, Worldwide

  Картплоттер 10" без датчика

В этой категории 30 товаров: