Знижки

Информация

Latest posts

Туристичний GPS-навігатор Garmin eTrex 10 Увеличить для просмотра

Туристичний GPS-навігатор Garmin eTrex 10

010-00970-01

Новый товар

Новий Garmin eTrex 10 зберіг основні функції, міцну конструкцію, доступність та тривалий термін роботи батарей (до 25 годин). У новому навігаторі покращено користувальницький інтерфейс та додана базова карта світу, геокешинг без паперових записів та підтримка аксесуарів.

Подробнее

45 голосов

5 434 грн.

 • Новий Garmin eTrex 10 зберіг основні функції, міцну конструкцію, доступність і довгий термін роботи батарей (до 25 годин) - ті характеристики, які робили прилад eTrex найнадійнішим GPS-навігатором. У новому навігаторі поліпшений користувацький інтерфейс і додана базова карта світу, геокешинг без паперових записів та підтримка аксесуарів. Ви дізнаєтеся ім'я. Ви дізнаєтеся якість. Але при цьому eTrex 10 являє собою абсолютно новий пристрій, який міг бути створений тільки компанією Garmin.


  Залишайтеся завжди на зв'язку

  З високочутливим процесором, технологією WAAS навігатор eTrex 10 визначає ваше місце розташування швидко і точно і підтримує прийом сигналу з супутників, навіть в найгустіших лісах, глибоких ярах або біля висотних будівель.


  Створений для пригод

  Варто відзначити не тільки невеликі габарити eTrex 10, але і зручну конструкцію приладу. Навігатор eTrex 10 обладнаний поліпшеним монохромним дисплеєм з діагоналлю 2.2", яким зручно користуватися за будь-яких умов освітленості. Він є повністю водонепроникним (IPX7) і випадкове занурення у воду не порушить його роботу. Легендарна міцність eTrex робить його невразливим до пилу, бруду, вологості і води.


  Геокешинг

  Навігатор Garmin eTrex 10 підтримує GPX-файли геокешинга, так що можна завантажити тайники і опис безпосередньо в пристрій. GPS-навігатор зберігає і відображає основну інформацію, включаючи місце, складність, підказки й описи, що робить його незамінним помічником у ваших пригодах. Відмовляючись від паперових записів, ви не тільки допомагаєте зберегти природу, а й підвищуєте ефективність геокешинга.


  Подорожуйте по всьому світу

  Портативні навігатори нової серії eTrex - це перші GPS-приймачі для загального використання, які можуть одночасно приймати сигнали з супутників GPS і GLONASS. При використанні супутників GLONASS час, необхідний приймачеві для визначення місця розташування, в середньому приблизно на 20% менше, ніж при використанні GPS. При використанні супутників обох систем, GPS і GLONASS, кількість супутників, з яких приймаються сигнали, збільшується на 24 у порівнянні з використанням тільки системи GPS.

  Пристрій русифікований!

 • Артикул010-00970-00
  Батарея2 AA батарейки (не входят в комплект)
  Время работы батареи25
  Водонепроницаемостьда (IPX7)
  Размеры (ДxВxШ (см))5.4 x 10.3 x 3.3
  Размер экрана (ДxВ (см))3.6 x 4.3 см; диагональ 2.2" (5.6 см)
  Разрешение экрана128 x 160
  Вес (г)141.7000
  Возможность добавления новых картнет
  Тип карты памятинет
  Тип дисплеямонохромный
  Барометрический высотомер (альтиметр)нет
  Высокочувствительный приемникда
  Предварительно загруженные картынет
  Встроенная памятьнет
  Путевые точки/Избранное/Места1000.0000
  Возможность добавления объектов в базу POIда
  Связь с компьтеромUSB
  Плавучестьнет
  Базовая картада
  Маршруты50.0000
  Электронный компаснет
  Режим Геокешингда
  рекомендуются NiMH или литиевые7
  Календарь Охотника/Рыболовада
  Информация о восходе и закате солнца и фазах луныда
  Таблица Приливов/Отливовнет
  Подсчет площадида
  Возможность просмотра изображенийнет
  Garmin Connect совместимость (он-лайн сообщество)да
  Фотокамеранет
  Хронология81
  Поддержка пользовательских карт Custom Mapsнет
  Передача данных между аналогичными прибораминет
  Запись треков10 000 точек / 100 треков
 • Написать отзыв

  Туристичний GPS-навігатор Garmin eTrex 10

  Туристичний GPS-навігатор Garmin eTrex 10

  Новий Garmin eTrex 10 зберіг основні функції, міцну конструкцію, доступність та тривалий термін роботи батарей (до 25 годин). У новому навігаторі покращено користувальницький інтерфейс та додана базова карта світу, геокешинг без паперових записів та підтримка аксесуарів.

Покупатели этого товара так же приобрели:

В этой категории 30 товаров: